Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

osowski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. oki no to bede musial cos wymyslec ale bedzie git !! napewno:) no to jeszcze raz dziekuwa !!!!
  2. siemka nie wiem ale cos nie moge sie doszukac !! poszukuje sprezyn do avanta na fabryczne amorki max np przód 30mm a tyl 20mm !!!!!! i przeczytalem caly dzial zawieszenie i nic konkretnego!!! alegro tez przejzalem i nic!! jak juz cos to 30-35mm!!! wzucilem 18" i chcialem troszke obnizyc !!! sorki ze zawracam glowe ale macie jakis konkretny link???? DZIEKI WIELKIE
  3. dzieki wielkie stary !! no to jednak zakupie komplet 225!!! no a dal bysrade dac mi jakis namiar na dobre sprezyny max obnizenie do 30mm i takie przystosowane do typowych amorków!! tylko ze ja niedawno wymienialem amorki na Blisteiny ale takie typowe do a4 avant b5 nie zadne sport czy cos ?? jak myslisz bedą pasowaly???/ zz gory Wielkie dzieki :th:
  4. A wiec kupuje felgi na dniach I MAM JUZ MALO CZASU NA DECYZJE! fota na dole ! i mam maly dylemat bo one troche kosztuja a niechcial bym czegos zj**..... albo pozniej zalowac !!! dlatego prosze oporade!!!! sa to 18" 8j et 35 wiec raczej dobre mam do wyboru albo 235/40/18 albo 225/40/18 !! cos slyszalem ze jednak te 235/40/18 mogą byc czasem troche zaduze i czasem obcierają!!!! ale moze to bzzzzzduuura ! i tak sobie myslalem zeby na przud wrzucic 225 a na tyl 235 ???? co wy o tym myslicie? pozatym bede obnizal zawias o 20-30mm a tak wogole co myslicie o tych felach i rozmiarach ?? DZIEKI WIELKIE Z GÓRY
  5. hej witam witam !!! dzieki za opinie i jeszcze takie male pytanko do raggaman !! nie masz moze jakiegos dobregolinku na jakies sprezyny obnizające 20-30mm ?? bo musze troche zawias zmniejszyc
  6. dzieki za opinie ale mysle ze wciaz bede rozmyslal o tej przerobce bo ten zderzak od rs4 jest mistrzem!! ale sie zobaczy!! pozdro stary!!!! [br]Dopisany: 08 Październik 2007, 21:49 _________________________________________________ttomy3k ze tak zapytam a ty jak sobie zawias ogarnoles ?[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 21:51 _________________________________________________ a poza tym mój brat ma taką samą audiole jak ty !!! on jeszcze sobie wrzucil strumiennice i storzek ma ok 135 i odziwo silnik nie wariuje przez strumiennic tylko na prawde lepiej sie kreci pozdro
  7. zbieram sie do wymiany kierunkow ale jakos mi to nie idzie ae napewno juz nie dlugo , poza tym teraz jak wrzuce 18" to chce kupic sprezyny z obnoizeniem, o 20-30mm!! i bedzie gralo!!! a myslalem o podrobkach do rs4 zderzaki i progi !!! co mysliszn o tym bo jeszcze nie zdarzylem przeczytac o tym na forum!!
  8. witam was ponownie !!! tak na wstepie chcialem wam zaprezentowac moją Audi !!! i mam nadzieje ze wam sie spodoba !!! mam ją pol roku i caly czas staram sie ja jeszcze ulepszac nie tylko optycznie ale tak samo mechanicznie !!! jak narazie to wymienilem stare lampy na soczewki ale mam 3 tygodnie bede montowal xenon!! wrzucilem amory blistein nowy grill i troche szybki przyciemnilem !!! w grudniu jak wroce do polski mam zamiar przerobic na rs4 no prawie i jakis chip sie szykuje!!! z 15" znienilem na 16" a za tydzien wrzucam 18" bedzie git to na tyle !!! kilka fotek gdyby co jak bylo a jak jest
  9. witam witam wszystkich wielbicieli audi !!!!! ja narazie jestem tu nowy ale napewno nie dluo sie wkrece !!! czyli do nastepnego tematu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.