Treść opublikowana przez Góral.tz
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
zmieniłem temat żeby bardziej naprowadzał na treść wątku piszcie oceniajcie linki wklejajcie ---------- Post dopisany 17-11-2012 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 14:24 ---------- PIONEER VSX-520 3D 5x130W PIANO BLACK W-wa (2776213503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co o tym powiecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe chodzi mi o 50 ml:decayed: a nie o Panie w tym wieku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to co wpadasz na ten ursynów ?? pójdziemy na pięćdziesiątki do dziekanatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co dajemy coś na te smutki i troski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: i co taka cisza kolega Norbi to żyje ?? bo po pracy do baru rodacy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mam zielonego pojęcia ale na pewno nie jest to wpływ alkoholu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kobietę mam na miejscu hehe, a wiesz jak to jest kobiety i samochodu się nie pożycza ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- no to pomieszamy będzie ciekawiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty no nie gadaj!!! Bo jak jestem w stanie zrozumieć, że biała Ci nie wchodzi, to już ze żłutłą ten temat nie przejdzie! Żłutła najlepsza jest!!!!!!!!!!! :polew::polew: TYLKO czysta przezroczysta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe zaprosił bym na akademik ale mało miejsca w pokoju chodź Karolina dobre jedzonko robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj tam nie obrażę się jak weźmiesz kolegę "P" zawsze jedna historia więcej:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czym do ludzi ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie licytujmy się zróbmy to jak trzeba i spotkajmy się jutro na neutralnym terenie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdecydowanie ale ja jutro do roboty idę a Ty masz wolne- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- nie pie... tylko dawaj na Ursynów- montaż czujników cofania zderzak tył
fura brudna ale tak to u mnie jest- kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
a idź siedzę i czytam i już nie wiem jedni to inni tamto a ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie mógł napisać młodzieniaszek ze starym dowodem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i co tam jak tam??- montaż czujników cofania zderzak tył
no właśnie naciągałem plastik dokładki na gorąco aby czujniki nie celowały w ziemię, a foto pstryknę Ci jutro- kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
no i rozglądnąłem się po sprzęcie i masz ci los koło 2500 musiał bym mieć na coś co ponoć gra dobrze i ktoś mi powiedział że taki zestaw 5.1 do słuchania muzyki gorszy jest od wieży i tu padł mój światopogląd- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma ktoś do sprzedania felg 16??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam zamiar popracowac w piatek i sobote wiesz chleb drogi ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------- montaż czujników cofania zderzak tył
ja montowałem w dokładce jest ok tylko czujniki ustawić ok i na gorąco podgrzać(podgiąć) by nie szalały, u mnie jest tak, że na krawężniki reaguje ale na równej drodze jest ok - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.