Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a idź kufa po kupią sobie vagi i po robocie, z kogo ja będę zdzierał?? jak oni za darmochę pierd..... społeczniki :polew: a tak na poważnie to styczeń miesiącem trzeźwości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe chyba że będziecie co polewać to wpadnij po mnie :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znów będziecie udawać że umiecie bokami latać i na marno paliwo tracić ?? :facepalm:- Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
..taki tłok w tym autobusie, że gdyby nie kobiety, to by nie było gdzie palca wcisnąć..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:- Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
Jako że każdy z nas ma jakieś ulubione powiedzonko cytat czy inne takie proponuję je spisać bo nic podobnego u nas nie znalazłem a więc ostatnio zasłyszane : "każdy alkohol jest bardzo dobry z wyjątkiem dynaturatu, który jest dobry" "najlepszy dywan szykuj Janie, gdyż będzie rzyganie" ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- "Śniadanie na kacu jest jak przeszczep... - może się nie przyjąć "- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
dzięki wielkie za odpowiedź czyli trzeba wyjąć skrzynie tak czy siak- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Witaj chciałem zapytać o automat w a6 2,5 tdi 2002 rok, mam taki problem ze skrzynia w ogóle nie ciągnie na fisie zmiana położenia drążka się wyświetla auto normalnie pali ale ani drgnie błędy jakie mi fachowiec wyczytał to: Błąd P 17106 , P 18201 , opisane -Czujnik 2 obr na wyjściu skrzyni -Sygnał obr wyjścia przekładni może coś podpowiecie ?? z góry dzięki i pozdrawiam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na maskę hehe- Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
audi jak audi szczęśliwy to za dużo powiedziane, ale może zadowolony to jestem, obecnie więcej frajdy daje Vitara w terenie i zimna wódka ww lodówce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może mi na suzi coś zrobisz hehehe jakieś wypasione 4x4- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba a tobie co??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:szanowny poważany i lubiany na salonach kolego, nic z tych rzeczy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi mówił że będzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe nie ma źle ciepło i nawet w miarę wygodnie ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- hehehe no można by było ... ukształtowanie terenu całkiem całkiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pośmigał by- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ci się tak ryjek cieszy ?? mnie za Suzi tęskno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miałeś być i co ??? tłumacz się ??? ---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze jeden wolny jest po pasterce na wioskę kolędować- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed: coś przepijemy:grin: no żeś się spóźnił z zaproszeniem jakieś pól godzinki, bo już drugi browar kończę i idę łychy se nalać, ale jutro kto wie... pójdziesz z nami na pasterkę kolędy pośpiewać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed: coś przepijemy:grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a może trzeba bezpiecznik zobaczyć czy nie pośniedział, a w ciepłym garażu nic się nie dzieje? ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- a tak w ogóle to ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- wiesz jak jest - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.