Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. a idź kufa po kupią sobie vagi i po robocie, z kogo ja będę zdzierał?? jak oni za darmochę pierd..... społeczniki :polew: a tak na poważnie to styczeń miesiącem trzeźwości
  2. hehehe chyba że będziecie co polewać to wpadnij po mnie :decayed:
  3. znów będziecie udawać że umiecie bokami latać i na marno paliwo tracić ?? :facepalm:
  4. ..taki tłok w tym autobusie, że gdyby nie kobiety, to by nie było gdzie palca wcisnąć..
  5. Jako że każdy z nas ma jakieś ulubione powiedzonko cytat czy inne takie proponuję je spisać bo nic podobnego u nas nie znalazłem a więc ostatnio zasłyszane : "każdy alkohol jest bardzo dobry z wyjątkiem dynaturatu, który jest dobry" "najlepszy dywan szykuj Janie, gdyż będzie rzyganie" ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- "Śniadanie na kacu jest jak przeszczep... - może się nie przyjąć "
  6. dzięki wielkie za odpowiedź czyli trzeba wyjąć skrzynie tak czy siak
  7. Witaj chciałem zapytać o automat w a6 2,5 tdi 2002 rok, mam taki problem ze skrzynia w ogóle nie ciągnie na fisie zmiana położenia drążka się wyświetla auto normalnie pali ale ani drgnie błędy jakie mi fachowiec wyczytał to: Błąd P 17106 , P 18201 , opisane -Czujnik 2 obr na wyjściu skrzyni -Sygnał obr wyjścia przekładni może coś podpowiecie ?? z góry dzięki i pozdrawiam
  8. na maskę hehe
  9. audi jak audi szczęśliwy to za dużo powiedziane, ale może zadowolony to jestem, obecnie więcej frajdy daje Vitara w terenie i zimna wódka ww lodówce
  10. może mi na suzi coś zrobisz hehehe jakieś wypasione 4x4
  11. Buba a tobie co??
  12. dokładnie tak:decayed:
  13. :hi:szanowny poważany i lubiany na salonach kolego, nic z tych rzeczy
  14. Norbi mówił że będzie
  15. hehe nie ma źle ciepło i nawet w miarę wygodnie ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- hehehe no można by było ... ukształtowanie terenu całkiem całkiem
  16. pośmigał by
  17. co ci się tak ryjek cieszy ?? mnie za Suzi tęskno
  18. miałeś być i co ??? tłumacz się ??? ---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. zawsze jeden wolny jest po pasterce na wioskę kolędować
  20. zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed: coś przepijemy:grin: no żeś się spóźnił z zaproszeniem jakieś pól godzinki, bo już drugi browar kończę i idę łychy se nalać, ale jutro kto wie... pójdziesz z nami na pasterkę kolędy pośpiewać
  21. zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed: coś przepijemy:grin:
  22. a może trzeba bezpiecznik zobaczyć czy nie pośniedział, a w ciepłym garażu nic się nie dzieje? ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- a tak w ogóle to ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- wiesz jak jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.