Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślisz ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " wszystko się zgadza i przed tobą chylę czoła, bo słyszałem jak Ci po Coli odpier..., fakt rzadko kto mnie widział najebanego,ale wiesz jak się spożywa to nie przy chipsach i paluszkach czy tam krakersach jak u Ciebie, tylko przy dobrym jedzonku. Ja osobiście Cię zapraszam czy to w góry czy warszawa, siądziemy rozlejemy i sam wtedy będziesz mógł napisać coś od siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam, Goral moze nawet wiecej Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
móglbyś rozwinać swoją myśl bo nie za bardzo wiem o co chodzi z tym Bogiem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin::grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:facepalm:ja pierdo...le jeszcze nie widziałem twojej gęby a już jej nie lubię :facepalm: chyba z tolerancja u mnie coś nie teges :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin: zadzwoń do moskale idźcie coś wspólnie poruchać a nie przejmuj się tym kto ile może :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie się ogarniamy do sklepu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no troszkę było ale 1l na głowę bym liczył bo co jakiś czas ktoś wpadał na jednego ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- ja pieerdole:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- nie kumam czemu o wątrobę pytasz jak za głowę się trzymasz :grin: ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- co do wątroby to standard Hepatil, do tego kompleks witamin z grupy B, witaminę A D E, i oczywiście potas żelazo i magnez :grin::grin: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- ja bym umarł... ale młodą ma wątrobę to jeszcze może jak już mu odmówi to będzie jedno tyskie przez pół dnia sączył przez słomkę :grin::grin::grin: już nie taka młoda i styrana już troszkę :decayed: ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- niestety musimy się leczyć po wczorajszym pigwa made in mateusz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry powiem tak wszystko nawet ok poszło na 3 gęby 3x0,5 plus 3x0,7 plus 9 bro marki Tyskie plus żarcia w uj (ale to brożka kobity)i nawet spoko jest tylko ten kurier o 8 rano jakoś nie w porę był :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to zmienia ?? ze litr na łeb ?? :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak cię łeb napierdal.... to nie pij :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie ze nie chyba że nam za paliwo oddasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ci odpuszczę ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- co taka cisza ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież nie łykasz? Czy to taki żarcik był? no nie łykam ale byłem u księdza i na dziś dyspense mam to jak masz chęć wpadaj, chyba ze mam po ciebie wysłać kierowcę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale na Nowoursynowskiej jest darmowa wódka tak że ... już wiem gdzie dziś spot :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nie jadę na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na mieście słyszałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież miało cię nie być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przepraszam co to JD ??? niewiem dlaczego ale moj glos wewnetrzny podpowiada ze to cos do picia kude NORBI mogles mi to na Pw napisac a nie tak poblicznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa myślałem że się nie wyda :facepalm: :embarrassed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
resztę wykasowałem bo jest bez znaczenia zostawiłem co najważniejsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wierzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chopin coś ty tu w warszawie za wszystko się płaci jedyny kto to poziek podobno za darmochę vagował fury, ale ponoć dostał za to wp***dol i przestał. przynajmniej tak na salonach słyszałem ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- nic się nie martw jak zawsze nastąpi odrodzenie :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe zawsze coś człowiekowi odpierdziuli i znów musiałem odmówić :polew: