Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. myślisz ??
  2. Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " wszystko się zgadza i przed tobą chylę czoła, bo słyszałem jak Ci po Coli odpier..., fakt rzadko kto mnie widział najebanego,ale wiesz jak się spożywa to nie przy chipsach i paluszkach czy tam krakersach jak u Ciebie, tylko przy dobrym jedzonku. Ja osobiście Cię zapraszam czy to w góry czy warszawa, siądziemy rozlejemy i sam wtedy będziesz mógł napisać coś od siebie
  3. eee tam, Goral moze nawet wiecej Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy :grin:
  4. móglbyś rozwinać swoją myśl bo nie za bardzo wiem o co chodzi z tym Bogiem?
  5. :grin::grin::grin::grin:
  6. :facepalm:ja pierdo...le jeszcze nie widziałem twojej gęby a już jej nie lubię :facepalm: chyba z tolerancja u mnie coś nie teges :grin::grin:
  7. :grin: zadzwoń do moskale idźcie coś wspólnie poruchać a nie przejmuj się tym kto ile może :polew:
  8. no właśnie się ogarniamy do sklepu
  9. no troszkę było ale 1l na głowę bym liczył bo co jakiś czas ktoś wpadał na jednego ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- ja pieerdole:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- nie kumam czemu o wątrobę pytasz jak za głowę się trzymasz :grin: ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- co do wątroby to standard Hepatil, do tego kompleks witamin z grupy B, witaminę A D E, i oczywiście potas żelazo i magnez :grin::grin: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- ja bym umarł... ale młodą ma wątrobę to jeszcze może jak już mu odmówi to będzie jedno tyskie przez pół dnia sączył przez słomkę :grin::grin::grin: już nie taka młoda i styrana już troszkę :decayed: ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- niestety musimy się leczyć po wczorajszym pigwa made in mateusz
  10. dzień dobry powiem tak wszystko nawet ok poszło na 3 gęby 3x0,5 plus 3x0,7 plus 9 bro marki Tyskie plus żarcia w uj (ale to brożka kobity)i nawet spoko jest tylko ten kurier o 8 rano jakoś nie w porę był :grin::grin:
  11. co to zmienia ?? ze litr na łeb ?? :grin:
  12. jak cię łeb napierdal.... to nie pij :grin:
  13. pewnie ze nie chyba że nam za paliwo oddasz
  14. ja ci odpuszczę ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- co taka cisza ??
  15. przecież nie łykasz? Czy to taki żarcik był? no nie łykam ale byłem u księdza i na dziś dyspense mam to jak masz chęć wpadaj, chyba ze mam po ciebie wysłać kierowcę
  16. ale na Nowoursynowskiej jest darmowa wódka tak że ... już wiem gdzie dziś spot :decayed:
  17. no to nie jadę na spota
  18. na mieście słyszałem
  19. przecież miało cię nie być
  20. przepraszam co to JD ??? niewiem dlaczego ale moj glos wewnetrzny podpowiada ze to cos do picia kude NORBI mogles mi to na Pw napisac a nie tak poblicznie
  21. kurfa myślałem że się nie wyda :facepalm: :embarrassed:
  22. resztę wykasowałem bo jest bez znaczenia zostawiłem co najważniejsze
  23. nie wierzę
  24. Chopin coś ty tu w warszawie za wszystko się płaci jedyny kto to poziek podobno za darmochę vagował fury, ale ponoć dostał za to wp***dol i przestał. przynajmniej tak na salonach słyszałem ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- nic się nie martw jak zawsze nastąpi odrodzenie :grin:
  25. hehe zawsze coś człowiekowi odpierdziuli i znów musiałem odmówić :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.