Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie macie jakiegoś szpeca od awaryjnego otwierania samochody?
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Młodych Panów - Męskie talenty rodzicielskie - YouTube
-
Strefa Śmiechu
hehe nieźle wycofał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nooooooo :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty się ciesz, że ten ochlej trafia w klawiaturę. To już jest sukces... hehehe grubo Panie grubo :thankyou2:a poza ty to :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no jestem u siebie we Wro ale że ostatnio już sie tyle najeździłem że ledwo nie skasowałem fury ze zmęczenia to się zabrałem ze znajomym i narazie odpoczywam od kółka chopin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin:
-
Wgnieciona podłoga
zostaw jak jest nie klep nic bierz co dają i ciesz się jazdą
-
Strefa Śmiechu
nie bangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahaha zapomniałem ale już ogarniam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no zdrowie jako tako ale obiad pomógł :decayed: teraz grzecznie idę spać narrra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skończyłem o 7:45 rano teraz właśnie byłem na obiedzie :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:facepalm::facepalm:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe:polew::polew: ---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ---------- noooo:decayed: ---------- Post dopisany at 05:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- noooo chyba będziem kończyć :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 06:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:42 ---------- noo i dobiegli my końca :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co będę mówił Pixi znasz życie :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed: już już polewamy :decayed: ale coś mam przeczucie że:wink: :wink:braknie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w dobrą stronę idziesz :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszego :drunk::drunk: ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- my jeszcze literka mamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prawie :grin: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.