Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeczytałeś chociaż co napisał ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każdy ma co chce a tu nabytek po modach 0,5 tyskiego przechodzi niżej się nie da
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znajdziesz znajdziesz, w tym tygodniu to już na pewno będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to tak w około 75% strzelaj a i jeszcze jedno Poziek pisze coś mądrego ?? :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheh , połączenie było ale karolina nie umiała mi wytłumaczyć o czym gadaliśmy a ja za uja nie mogłem sobie przypomnieć i czy w ogóle się dogadaliśmy, ale po rosole pamięć mi wróciła. NORBI zwiększ stężenie tego alko na pewno pomoże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie rozumiem pytania co ma piekąca d*pa do rozmowy przez telefon?? dziwnie się chyba lubicie zabawiać ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o k**wa. spał u ciebie? nie no ale Karolina mi mówiła że z kimś przez tel rano gadałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:facepalm: Norbi myśmy gadali rano? :hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a coś ty myślał że ktoś Ci da furę żebyś się uczył na niej vaga podpinać??? :facepalm: i to jeszcze za kasę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rabatów dwóch nie policzyłeś sory ale po rabatach wychodzi 650zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łokej to zapitalaj pomału, dopijemy energetyka i do roboty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie wpadaj ja już klucze rozkładam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto mnie dziś zawiezie na spota ma vagowanie gratis :polew::polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dasz mi fure na 15 minut tak jej zawieszenie ............ po progach zwalniających że Pan będziesz zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie tak tam się zbieramy sam mam zamiar być ale może wyjść jak zawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek i Oniak jak nic Ci z vagują info o spotkaniach masz u góry
-
Strefa Śmiechu
powiem tak zryło Ci chyba dekiel
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin: to o czym teraz podyskutujemy?? ja mam takie pytanie niedyskretne czy ktoś ma jeszcze Pozka w ignorowanych?? :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin: ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- i po zabawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: i dobrze że Ci wstyd
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.