Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mam jedno co to lub kto to "Lewy"?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed::decayed::decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dowaliło :grin:- Strefa Śmiechu
to jest akcja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi a o szo chodzi ?? bo ni uja wim?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki tam wstyd, zrobisz pomału- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poj%$#ło Cię ?? u mnie jeszcze 50 cm możesz podjechać :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- różnie jest ale wpadaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam marudzimy, ja po prostu nie wiem co dam dzieciakowi na 18-tkę, czy chate na mazurach czy w górach, a może tą w Bieszczadach, bo nad morzem to chyba sobie zostawię, a uj jak zrobę sobie dzieciaka to się zastanowię :polew::polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dokładnie, wszystko spier.. li :doh:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed::decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dobrze płacisz to i Vag będzie:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- Bardzo wysokie spalanie 1.6
zmień auto bo moja vitka pali 10 litrów na twoich warunkach :grin:- Bukowina 2013 hot line na żywo
:polew:- Automatyczny spadek obrotów przy wciśnięciu pedałów gazu i hamulca
Czegoś tu nie czaje jedna noga trzymasz gaz drugą lekko hamulec a która puszczasz sprzegło?? <hahaha> dobra uwaga chyba że kolega ma 3 nogi albo tak szeroką stopę że naciska od razu gaz i hamulec <sorki za ot> mam jednak 2 nogi i dokładnie tak ogarniam jedna nogą gaz i hamulec nic trudnego- Strefa Śmiechu
nie łaska luknąć co kto wkleił chodź an tej stronie ????:facepalm:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie strasznie pusto bez Ciebie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Wybór lutownicy
kolega SCQ podał Ci jedyną słuszną drogę Tylko LUTOLA jeśli chodzi o lutowanie kabelków tyle w temacie, chyba że chcesz śmigać jakieś układy to stacja lutownicza.- Automatyczny spadek obrotów przy wciśnięciu pedałów gazu i hamulca
jest to prawidłowe zachowanie, u mnie w silniku AVG naciśniecie gazu i hamulca ustawia obroty na ok 1200, co to przydatności patentu obroty po takiej kombinacji wolniej opadają niż przy puszczeniu tylko gazu z obrotów 1200, nie wiem czy to ma pomagać kierowcą ale mnie nie przeszkadza i często sobie tak ruszam, trzymając lekko hamulec i gaz popuszczając sprzęgło auto rusza jak na automacie hehehe co do nowszych niż moje (1999r) nie wiem jak jest niech się inni wypowiedzą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://i2.pinger.pl/pgr49/a64dd0ac00004fae49cb3e65/1088_d.jpg :grin: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.