Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to gdzie i kiedy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byś zaprosił a nie tak sam sobie rządzisz :decayed::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
felgi 20''
a co ma rozmiar koła do rodzaju silnika? nie no pewnie w 3,0 nie ma żadnego znaczenia chociaż
-
felgi 20''
:grin: poza tym to za***isty pomysł takie koła do gnoju
-
felgi 20''
edytowane przez moderatora: Off Topic jest gdzieś indziej
-
dziwnie zatrzymujace sie wycieraczki
mechanizm przekładni silniczka do rozebrania i do wyczyszczenia styki na dużej zębatce w przekładni
-
Strefa Śmiechu
:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Olej siłkę, kup se synthol. Zobacz jak chłopaki kozacko wyglądają przekonałeś mnie :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko oczywiste, co by tylko strachu pokazać się na spocie nie było, jak ów Tomek będzie :grin: ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- eh gdybym tak ciężko nie pracował, sam bym na siłce po tyrał :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko mistrzu :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
go to bardziej to dotyczy żeby nie prze koksował
-
Strefa Śmiechu
:grin: ĐĐľŃŃŃ! ĐĄŃŃипŃиСоŃŃа пОд ĐąŃŃиŃаŃОП! ĐĐşŃŃŃоннŃĐš вŃСОв 112 - YouTube
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co się dziwisz każdy ma zapierd... a poza tym to
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
W Zakopanym na Giewoncie bacę piorun trącił w prącie. Czy go zabił, czy nie zabił w każdym razie go osłabił.
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
pięknie ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 00:05 ---------- Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień.
-
Ile może trwać leczenie naciętego ścięgna achillesa?
jak byli trzeźwi to powinno być ok
-
Strefa Śmiechu
:polew: jedyna prawda :grin:
-
Ile może trwać leczenie naciętego ścięgna achillesa?
co prawda nie kształcę się w kierunku ludzkim ale : ja bym dla twojego dobra zalecił bym ci 4 tygodnie gipsu lub 1 tydzień gipsu plus 3 tygodnie buciki na obcasie żebyś nie naciągał ścięgna, ścięgno ma to do siebie że regeneruje się wolno i zalecił bym Ci oszczędzanie nogi najmniej przez 2 miesiące, na twój plus przemawia to że nie całe było przecięte więc myślę że nie będziesz miał problemów ze ścięgnem. życzę powrotu do zdrowia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sensu, wypij w domu chłodnawą mięte, będziesz miał większe emocje. :polew:
-
Strefa Śmiechu
:polew::polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa pewnie wyjebal wiadro spirola na łeb i jeszcze trawnik równo skosił kosiarką Po pierwsze to po drugie to po trzecie to nie pije po czwarte to
-
Strefa Śmiechu
:decayed: kogel.mogel Pól Litry - YouTube!
-
a4 uzywane z salonu toyoty
hehehehe nie ma to jak być super zadowolonym z nowego nabytku życzę powodzenia