Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. błogosławiona DeLux
  2. póki co Tyskie majone malinowym sokiem jutro trzeba jakoś wyglądać, ale coś się chłodzi więc
  3. ja za swoje dałem 168 zł i świecą ok
  4. u mnie jak było -12 to takie opóźnienie wynosiło z 3 sekundy ale z rozruchem nie było problemów a aku miałem takie słabe że godzina mi się restartowała po odpaleniu
  5. u mnie jest podobnie też mam avg
  6. ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- dziś na kwadracie impra to net jest:decayed:
  7. ja też dajemy pomału
  8. jak tam u was :decayed:
  9. w b6 jest chyba wkład a nie cały filtr:decayed: więc wieko by spier
  10. hehe nie ma jak wstać rano koło południa :hi: wszystkim ale pogoda piękna :decayed:
  11. ale że cię dogonili:decayed: ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- to najlepszego my zaczynamy
  12. Buba pogratulować Norbi u nas się działa szybko
  13. hehehe jak sobie Jegomość życzy, ale jutro będzie repeta tak że myśl
  14. nic to chyba trzeba skrzyknąć akademik bo tu to ... czas zatankować ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- kobieta moja cie odwiezie z reszta przyjechać też mogę po Cię, co do rs nigdy by mi nie przyszło do głowy testować czyjś samochód
  15. gdzie i kiedy ja proponuje ursynów ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------
  16. to gdzie ta flaszka bo w tych postów tylko to o gardłach było sensowne ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- i cisza
  17. ja spalam 0,5 na godzinę najlepiej chodzę na 40 oktanach i nie ma hamowni która by mnie po 4 godzinach ciągu chciała z hamować :polew: gratulacje
  18. To co Ty masz tam narezane? tri ksenony, na pewno stąd te konie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.