Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem Mogłem się Ciebie posłuchać umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/ Za tydzień może się uda... :decayed:a ja byłem ujebanym wozem i było ok a teraz idą Uboty :decayed::decayed:
-
Absolutny bak migaczy.
razem z awaryjnymi, część o numerze 8D0941509D ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- postukaj nim może się odblokuje a co do ceny to nowy w ASO około 158zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
japitole nawet go nie widziałem a już go nie lubię :doh: ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- jak zwykle czujny ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tu taka cisza ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a licznik z automata pasuje do manuala ?? wystarczy kodowanie zmienić czy jak to jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wstał wstał suchość w gardle mnie zmusiła A ja będę jak sam nie dam rady to Taxi zamówię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- czy to ważne ile ważne że Pixi będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no zeszło się kawałek czasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alkomat mi Karolina zamontowała są promile nie ma zapłonu hehehe:decayed: auto brudne ale śmiga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najpierw muszę siebie ogarnąć hehehe:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zdróweczko zdróweczko :drinks: tyskie ponad wszystkie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak najbardziej jestem na tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz ja student jestem i cierpię na chroniczny NADMIAR wolnego czasu więc czekam na propozycje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa a ja myślałem że chociaż jedną kroplówkę będę ci postawić na przeprosiny ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i oczywiście pomóc odpić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi musiałem kroplówkę przepiąć ale przemyślałem i zrobię to tylko da ciebie Ps. przepraszam za tak długi czas oczekiwania klubowiczu szanowny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci Góral , Steff moja się właśnie skończyła ... jak to o mnie zapomniałeś ja zawsze wszystko za free robię:doh:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz moje 100% poparcie:wink: ja sam we wtorek poprawie statystykę bo się już sprowadziłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pozwoliłem sobie pogrubić to najważniejsze Ps. ale go pojechałeś :slina: :oklasky:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe szukaj szukaj co by cię zima nie zaskoczyła a tym czasem po szczeniaczku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w licznikach Jaegera masz moduł z tyłu przykręcany i jak go nie masz to wielkie g możesz sobie aktywować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a któż to wie co wieczór ma w zanadrzu :naughty:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Doyebałeś po pełnym lifcie szły tylko z takim zegarkiem Nie każdy polif z cyfrowym zegarkiem ma radiową aktualizację godziny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zadzwoniłem do jednego o 13 ty tylko jakieś tam szumy i Pi Pi Pi Pi Pi hehehehe:kox: a Pixi na pewno już klina zapodał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli chodzi o mnie to tak już od 12 na chodzie ale o moich współtowarzyszach chyba do wieczora muszę zapomnieć