Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem Mogłem się Ciebie posłuchać umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/ Za tydzień może się uda... :decayed:a ja byłem ujebanym wozem i było ok a teraz idą Uboty :decayed::decayed:
  2. razem z awaryjnymi, część o numerze 8D0941509D ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- postukaj nim może się odblokuje a co do ceny to nowy w ASO około 158zł
  3. japitole nawet go nie widziałem a już go nie lubię :doh: ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- jak zwykle czujny ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem
  4. co tu taka cisza ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------
  5. a licznik z automata pasuje do manuala ?? wystarczy kodowanie zmienić czy jak to jest?
  6. wstał wstał suchość w gardle mnie zmusiła A ja będę jak sam nie dam rady to Taxi zamówię
  7. ---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- czy to ważne ile ważne że Pixi będzie
  8. a no zeszło się kawałek czasu
  9. alkomat mi Karolina zamontowała są promile nie ma zapłonu hehehe:decayed: auto brudne ale śmiga
  10. najpierw muszę siebie ogarnąć hehehe:decayed:
  11. a zdróweczko zdróweczko :drinks: tyskie ponad wszystkie
  12. jak najbardziej jestem na tak
  13. wiesz ja student jestem i cierpię na chroniczny NADMIAR wolnego czasu więc czekam na propozycje
  14. kufa a ja myślałem że chociaż jedną kroplówkę będę ci postawić na przeprosiny ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i oczywiście pomóc odpić
  15. Pixi musiałem kroplówkę przepiąć ale przemyślałem i zrobię to tylko da ciebie Ps. przepraszam za tak długi czas oczekiwania klubowiczu szanowny
  16. no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci Góral , Steff moja się właśnie skończyła ... jak to o mnie zapomniałeś ja zawsze wszystko za free robię:doh:
  17. no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci
  18. masz moje 100% poparcie:wink: ja sam we wtorek poprawie statystykę bo się już sprowadziłem
  19. pozwoliłem sobie pogrubić to najważniejsze Ps. ale go pojechałeś :slina: :oklasky:
  20. hehehe szukaj szukaj co by cię zima nie zaskoczyła a tym czasem po szczeniaczku
  21. w licznikach Jaegera masz moduł z tyłu przykręcany i jak go nie masz to wielkie g możesz sobie aktywować
  22. a któż to wie co wieczór ma w zanadrzu :naughty:
  23. Doyebałeś po pełnym lifcie szły tylko z takim zegarkiem Nie każdy polif z cyfrowym zegarkiem ma radiową aktualizację godziny
  24. jak zadzwoniłem do jednego o 13 ty tylko jakieś tam szumy i Pi Pi Pi Pi Pi hehehehe:kox: a Pixi na pewno już klina zapodał
  25. jeśli chodzi o mnie to tak już od 12 na chodzie ale o moich współtowarzyszach chyba do wieczora muszę zapomnieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.