Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. dla mnie jest ważniejsza wymiana filtra i oleju po 10 kołach niż marka filtra :grin:
  2. ja kładę Mann albo knecht i nic więcej ale ponoć filtron nie jest zły
  3. myślisz że jednak pojedziemy hehheheh ja jestem za oby te uje mi jakoś egzaminów nie ustawiły ciulasto:) PIXI ale nabijemy postów
  4. tak z zamku jest krańcówka padła albo wtyczka zaśniedziła :hi:u siebie to przerabiałem
  5. PIXI'je spoko luz mam nadzieje że znajdziesz kiedyś czasówkę by coś zmontować heheheh:drunk:
  6. mnie jakoś tak zaległe urodziny z imieninami się zbiegły do tego rozpoczęcie roku akademickiego więc tydzień z życia wyjęty tak czy siak zdrówko
  7. pixi mnie to w kieliszku wyszło ale ja tam nic nie wiem, ale jak ktoś wódkę lubi wie że Pixi ma ciut 200 kucy to ino mu do s-line brak Q ale co ja tam wiem................................... wasze zdrowie
  8. a w górach najlepsza jest Dębica Frigo 2 a troszkę mniej warta Dębica Frigo HP
  9. pixi dokłada Q jak tam odpijacie jakieś alko na tej warszawie???
  10. :brawo::brawo:
  11. popatrz pw bo nie chce mi się tego pisać tu jeszcze raz
  12. służę uprzejmie
  13. według mojego zajebistego kalendarza w nowej komórce wychodzi że spot jest 18.09 a nie 17.09 tak ogólnie to info przeważnie na górze wątku masz:wink: na Torwarze będzie Poziek i laski i może Norbi a w promenadzie pewnie reszta wybór należy do Ciebie Ps. miejscami spotkań rządzi Lukas pisz do niego ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- aha i
  14. gdzie ty masz takich rozgarniętych panów?? bezpiecznik potem próbówka w wtyczkę tylko pamiętaj że tam prąd pojawia się po 3 sekundach mycia przedniej szyby i trwa chwilkę potem samoczynnie ginie mimo że spryski na szybę działają
  15. ono jest na plastikowych zatrzaskach zobacz wątek który ci podesłałem a ja wyjmuje tak że ustawiam aby widzieć niebo podkładam palce i delikatnie wyrywam
  16. wyjmij wkłady i zobacz czy masz maty w lustrach jak masz podpięte to sprawdź czy jest napięcie, albo po stacyjce albo po grzaniu tylnej szyby a jak nie masz instalacji zapraszam tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podgrzewane-lusterka-wersja-instalacji-88385/
  17. :co:nie może być
  18. bardzo się cieszę że pomaga poprawiłem wątek by zdjęcia były widoczne od razu pozdrawiam :decayed:
  19. pier do lisz to kiedy tom w oooo d ke wypijemy ???? :decayed::decayed::decayed: Yebhany :polew: piksiej zachowaj pozor hehehehheehehhe ale tak czy owak jestem do 6 w wawie czekam na propozycje :decayed::decayed: ino czysta NORBI nie op ier da laj się :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- co się tak cieszysz ???:decayed::decayed:
  20. pier do lisz to kiedy tom w oooo d ke wypijemy ???? :decayed::decayed::decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.