Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. no może powtórkę to nie ale fakt nie doczytałem dzięki no przy takim przebiegu już można zacząć oszczędzać jeśli ktoś chce ...... aczkolwiek pytanie po co przecież to już stare auto i jak miało dostać w d...pe to już dostało co do oleju lej motula 5w40
  2. a ja się jeszcze raz zapytam ile km rocznie będziesz robił ?? tylko podam inny przedział 3 tys 5 tys 8 tyś?
  3. a ile masz zamiar rocznie robić kilometrów ? 30-40-50 tyś??
  4. jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie a co byś chciał oglądać na tym telebimie? zgaduj a) dobranockę dziennik c) mecz Polska - Rosja d) a co to jest telebim no aż tak Cię nie znam ale pewnie a
  5. jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie a co byś chciał oglądać na tym telebimie?
  6. chyba na części bym puścił, no bo co zrobić kupić padnięte 2,5tdi i przekładkę zrobić chyba się nie opłaci, na fotele grzane sam bym się pisał. Ps. dobrze że cały jesteś, a auto kupisz następne
  7. u mnie tak się działo ale winne były styki zaśniedziałe w przełączniku pasażera
  8. a to że kluczykiem możesz podać sygnał do domykania
  9. a zobacz do pompki centralnego czy tam wszystko ok może stamtąd wychodzą niechciane ilpulsy
  10. no i tu bym szukał przyczyny bo jak mówisz że kable masz ok nigdzie zwarcie nie idzie no to zostaje sterownik, a wtyczki od przełączników szyb masz nie pośniedziałe??
  11. od kiedy masz auto?? może ktoś dokładał fisa i nie chciało mu się tego podpinać no chyba że w tych latach nie było info o drzwiach w co mi się nie chce wierzyć
  12. czujnik musi być on informuje komputer, że jak jest błąd np niskiego poziomu płyny czy tam oleju to dokonaliśmy serwisu i otworzyliśmy maskę, do takiego info gdzieś kiedyś dotarłem w B5 maska nie świeci na fisie
  13. przy butli masz elektrozawór który sam zamyka gaz więc jeśli masz w instalacją wszystko ok to bez strachu troszkę gazu poleci i po problemie
  14. Widać na zdjęciach, że praca wre,..... aż dwóch pracowników widzę. http://fajne-zdjecia.pl/wp-content/uploads/tdomf/2044/robota.jpg :polew::polew:
  15. też się zastanawiałem czy mrożenie możliwe, a podgrzewanie to chyba na zimę żeby napoje i jedzenie nie zamarzało
  16. dobry temat bo sam czegoś szukam myślałem o czymś takim LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 18L 12V 24V 220V!! (2372411915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale cena i pojemność mi troszkę nie odpowiada
  17. Proszzzzz... gotowa. Otwierają dzisiaj. Najpierw puszczą autobusy ale po południu już mają jechać osobówki. Będzie też limit do 10t. http://img560.imageshack.us/img560/9342/20120605212622hdr.jpg Więcej SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa W końcu będzie mniejszy zator na Toruńskiej koło Zachodniego. Cieszyć się!!! Malkontenci! nie no po prostu woooowww może masz info ile to remontowali bo mnie się wydaje ze w uj długo
  18. ja robiłem norbiemu w RS4 sterownik przez obd2 i da się, mu padł sterownik bo miał niby aku słabe
  19. Skandal ! Mialo sie nie udac, Niemcy do Warszawy mieli jechac przez kartoflisko, a tu "rudy zdrajca narodu" dokonczyl budowe przed EURO !!! Nikt i nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Na 100% to jest jakiś szwindel. Asfalt lali bezpośrednio na glinę! Kumpel siostry mojego szwagra mi mówił. I pani w kiosku rano też. Sprawdzone źródła! Jak im się k**wa mogło to udać? Przecież wiadomo było już, że się nie uda. A tu taka niemiła niespodzianka To może ogłośmy żałobę narodową z powodu dokończenia A2. Filmy pokazujące zwieńczenie tego partactwa: Ostatni szew między Warszawą a Berlinem. Trwa walka z czasem. :: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjny W tle widać brzozę a w trzeciej minucie słychać strzały! Powołamy komisję śledczą!
  20. :shock3: :polew::polew::polew:
  21. ogólnie się wybieram tylko że wczoraj znów zagazowałem i jeszcze mnie wodzi ale do wieczora powinno być ok i się zjawię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.