Treść opublikowana przez Góral.tz
-
1.9 TDI 115 KM - Jak jeździć ekonomicznie ?
no może powtórkę to nie ale fakt nie doczytałem dzięki no przy takim przebiegu już można zacząć oszczędzać jeśli ktoś chce ...... aczkolwiek pytanie po co przecież to już stare auto i jak miało dostać w d...pe to już dostało co do oleju lej motula 5w40
-
1.9 TDI 115 KM - Jak jeździć ekonomicznie ?
a ja się jeszcze raz zapytam ile km rocznie będziesz robił ?? tylko podam inny przedział 3 tys 5 tys 8 tyś?
-
1.9 TDI 115 KM - Jak jeździć ekonomicznie ?
a ile masz zamiar rocznie robić kilometrów ? 30-40-50 tyś??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie a co byś chciał oglądać na tym telebimie? zgaduj a) dobranockę dziennik c) mecz Polska - Rosja d) a co to jest telebim no aż tak Cię nie znam ale pewnie a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak załatwisz telebim to pewnie parę osób przyjedzie a co byś chciał oglądać na tym telebimie?
-
[A4 B5 AFN] Samochód po wypadku, co dalej?
chyba na części bym puścił, no bo co zrobić kupić padnięte 2,5tdi i przekładkę zrobić chyba się nie opłaci, na fotele grzane sam bym się pisał. Ps. dobrze że cały jesteś, a auto kupisz następne
-
Szyba pasazera sama sie zamyka
u mnie tak się działo ale winne były styki zaśniedziałe w przełączniku pasażera
-
Szyba pasazera sama sie zamyka
a to że kluczykiem możesz podać sygnał do domykania
-
Szyba pasazera sama sie zamyka
a zobacz do pompki centralnego czy tam wszystko ok może stamtąd wychodzą niechciane ilpulsy
-
Szyba pasazera sama sie zamyka
no i tu bym szukał przyczyny bo jak mówisz że kable masz ok nigdzie zwarcie nie idzie no to zostaje sterownik, a wtyczki od przełączników szyb masz nie pośniedziałe??
-
Szyba pasazera sama sie zamyka
a alarm masz ori?
-
Czujnik otwartej maski, nie wyświetla FIS
od kiedy masz auto?? może ktoś dokładał fisa i nie chciało mu się tego podpinać no chyba że w tych latach nie było info o drzwiach w co mi się nie chce wierzyć
-
Czujnik otwartej maski, nie wyświetla FIS
czujnik musi być on informuje komputer, że jak jest błąd np niskiego poziomu płyny czy tam oleju to dokonaliśmy serwisu i otworzyliśmy maskę, do takiego info gdzieś kiedyś dotarłem w B5 maska nie świeci na fisie
-
Co to za filtr?
przy butli masz elektrozawór który sam zamyka gaz więc jeśli masz w instalacją wszystko ok to bez strachu troszkę gazu poleci i po problemie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać na zdjęciach, że praca wre,..... aż dwóch pracowników widzę. http://fajne-zdjecia.pl/wp-content/uploads/tdomf/2044/robota.jpg :polew::polew:
-
lodówka samochodowa- jaką wybrać?
też się zastanawiałem czy mrożenie możliwe, a podgrzewanie to chyba na zimę żeby napoje i jedzenie nie zamarzało
-
lodówka samochodowa- jaką wybrać?
dobry temat bo sam czegoś szukam myślałem o czymś takim LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 18L 12V 24V 220V!! (2372411915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale cena i pojemność mi troszkę nie odpowiada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszzzzz... gotowa. Otwierają dzisiaj. Najpierw puszczą autobusy ale po południu już mają jechać osobówki. Będzie też limit do 10t. http://img560.imageshack.us/img560/9342/20120605212622hdr.jpg Więcej SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa W końcu będzie mniejszy zator na Toruńskiej koło Zachodniego. Cieszyć się!!! Malkontenci! nie no po prostu woooowww może masz info ile to remontowali bo mnie się wydaje ze w uj długo
-
Błędy problem z Airbagiem
ja robiłem norbiemu w RS4 sterownik przez obd2 i da się, mu padł sterownik bo miał niby aku słabe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skandal ! Mialo sie nie udac, Niemcy do Warszawy mieli jechac przez kartoflisko, a tu "rudy zdrajca narodu" dokonczyl budowe przed EURO !!! Nikt i nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Na 100% to jest jakiś szwindel. Asfalt lali bezpośrednio na glinę! Kumpel siostry mojego szwagra mi mówił. I pani w kiosku rano też. Sprawdzone źródła! Jak im się k**wa mogło to udać? Przecież wiadomo było już, że się nie uda. A tu taka niemiła niespodzianka To może ogłośmy żałobę narodową z powodu dokończenia A2. Filmy pokazujące zwieńczenie tego partactwa: Ostatni szew między Warszawą a Berlinem. Trwa walka z czasem. :: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjny W tle widać brzozę a w trzeciej minucie słychać strzały! Powołamy komisję śledczą!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock3: :polew::polew::polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ogólnie się wybieram tylko że wczoraj znów zagazowałem i jeszcze mnie wodzi ale do wieczora powinno być ok i się zjawię- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.