Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. o nic mają lepsze piwo i grają lepiej dziewczyny też mają fajne
  2. przyjdź na kampus SGGW załatwi się sprawę od ręki :grin:
  3. no co zrobić :facepalm: :polew:
  4. Przyjacielu mój najdroższy a cóż Ci się stanęło ???? :decayed:
  5. może wtyczkę pod fotelem trzeba sprawdzić czy łączy może coś pośniedziało
  6. a tym czasem koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko, smucą się Polacy, smuci Ukraina, ze na stacjach Orlen drożeje benzyna, że na stacjach orlen drożeje benzyna, hej KOKO KOKO Orlen spoko, tankuj mało płać wysoko, wszyscy razem tak śpiewajmy i na gaz samochody przerabiajmy
  7. mam taki kabelek niestety nie produkowany już najczęściej takie błędy wywala właśnie podczas pożyczania, odpalania na słabym aku, linku niem mam bo ja kupiłem kabelek 4 lata temu do golfa rodziców ale mam go na chodzie i jak ktoś chętny to obecnie w wawie jestem mogę spróbować ogarnąć
  8. przecież ja tego nie krytykuje na pisałem że jak ktoś chce to ma, dla mnie mod taki sobie ale co tam pozdro
  9. dokładnie gdzie tu bezpieczeństwo stara b5 200 w deszczu dajcie spokój ktoś chce wycieraczki za 500zł w aucie wartym 10000 ma i już ja jak chce w deszczu widzieć to kupuje wycieraczki za 30zł do tego niewidzialną wycieraczkę autolandu i im mocniej leje tym mniej wycieraczek używam
  10. jakimś programatorem lub restarterem ja mam taki i po odb2 działa super
  11. 65535 jakaś plaga na te poduszki wtyczki w fotelach sprawdź jak kolega napisał jeśli wspomniany błąd się da wykasować to super jeśli nie trzeba przywrócić sterownik
  12. Powywalaj z linków to co na zielono zaznaczyłem [img width=180 height=135]http://s13.postimage.org/4plw5e7oj/Zdj_cie0424.jpg[/img] jak nie pójdzie to zmień img na IMG:wink: dziękuję pięknie już ogarnąłem i gra gitarra w końcu to jakoś wygląda
  13. Karol czas pokaże czy auto znajdzie innego właściciela mam zamiar moto kupić i jak to jakoś wypali niuńka zostanie w innym wypadku rozstania nadszedł czas, na warszawskie już dawno tylko ja B5 jeżdżę no jeszcze czasem buba ale on ma s4 hehehe Łukasz dzięki:hi: dużo do czytania nie było muszę ten wątek ogarnąć foty przywrócić bo po tej przesiadce forumowej jakiś lipton z fotami
  14. dokładnie tak jak mechanik powiedział ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- niech podłoży silikonu delikatnie i już
  15. śpij spokojnie nic nie zrobiłeś silnikowi
  16. jest:wink:
  17. i znów niedosyt
  18. brawo Tytoń
  19. ja już rano się nabombiłem jakoś czułem że to będzie kiepski dzień :decayed:
  20. na ursynowie się pije co dzień więc i piątek będzie pite hehehehe autostrady kiblem trącą ,,,,,Prokuratura na kluczowej drodze. Nasypy zbudowane z sedesów? - Drogi - najnowsze informacje z polskich dróg - Dziennik.pl będą rozbierać więc lepiej popij
  21. ja grubo plakiem i powycierałem gąbką i bród zszedł i nawet ładnie się odświeżyła
  22. no właśnie szkoda ale pokusa jest wielka, chodź narodził się nowy plan nazywa się Honda Varadero, jeśli wypali niuńka zostaje :banan:i grzebię w niej dalej a PLANÓW jest troszkę tak czy siak żal na samą myśl o rozstaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.