Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Piłka nożna
o nic mają lepsze piwo i grają lepiej dziewczyny też mają fajne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjdź na kampus SGGW załatwi się sprawę od ręki :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co zrobić :facepalm: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjacielu mój najdroższy a cóż Ci się stanęło ???? :decayed:
-
Airbag się świeci co jakiś czas..???
może wtyczkę pod fotelem trzeba sprawdzić czy łączy może coś pośniedziało
-
Piłka nożna
a tym czasem koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko, smucą się Polacy, smuci Ukraina, ze na stacjach Orlen drożeje benzyna, że na stacjach orlen drożeje benzyna, hej KOKO KOKO Orlen spoko, tankuj mało płać wysoko, wszyscy razem tak śpiewajmy i na gaz samochody przerabiajmy
-
AIRBAG - błąd
mam taki kabelek niestety nie produkowany już najczęściej takie błędy wywala właśnie podczas pożyczania, odpalania na słabym aku, linku niem mam bo ja kupiłem kabelek 4 lata temu do golfa rodziców ale mam go na chodzie i jak ktoś chętny to obecnie w wawie jestem mogę spróbować ogarnąć
-
Wycieraczki Aero do b5, numery części potrzebne do przeróbki, + ZDJĘCIA
przecież ja tego nie krytykuje na pisałem że jak ktoś chce to ma, dla mnie mod taki sobie ale co tam pozdro
-
Wycieraczki Aero do b5, numery części potrzebne do przeróbki, + ZDJĘCIA
dokładnie gdzie tu bezpieczeństwo stara b5 200 w deszczu dajcie spokój ktoś chce wycieraczki za 500zł w aucie wartym 10000 ma i już ja jak chce w deszczu widzieć to kupuje wycieraczki za 30zł do tego niewidzialną wycieraczkę autolandu i im mocniej leje tym mniej wycieraczek używam
-
AIRBAG - błąd
jakimś programatorem lub restarterem ja mam taki i po odb2 działa super
-
AIRBAG - błąd
65535 jakaś plaga na te poduszki wtyczki w fotelach sprawdź jak kolega napisał jeśli wspomniany błąd się da wykasować to super jeśli nie trzeba przywrócić sterownik
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Powywalaj z linków to co na zielono zaznaczyłem [img width=180 height=135]http://s13.postimage.org/4plw5e7oj/Zdj_cie0424.jpg[/img] jak nie pójdzie to zmień img na IMG:wink: dziękuję pięknie już ogarnąłem i gra gitarra w końcu to jakoś wygląda
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Karol czas pokaże czy auto znajdzie innego właściciela mam zamiar moto kupić i jak to jakoś wypali niuńka zostanie w innym wypadku rozstania nadszedł czas, na warszawskie już dawno tylko ja B5 jeżdżę no jeszcze czasem buba ale on ma s4 hehehe Łukasz dzięki:hi: dużo do czytania nie było muszę ten wątek ogarnąć foty przywrócić bo po tej przesiadce forumowej jakiś lipton z fotami
-
Przegrzanie diesla.
poziomu
-
Uszczelka pokrywy zaworów - silnik 1.9 TDI AVG
dokładnie tak jak mechanik powiedział ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- niech podłoży silikonu delikatnie i już
-
Przegrzanie diesla.
śpij spokojnie nic nie zrobiłeś silnikowi
-
Piłka nożna
jest:wink:
-
Piłka nożna
i znów niedosyt
-
Piłka nożna
brawo Tytoń
-
Piłka nożna
ja już rano się nabombiłem jakoś czułem że to będzie kiepski dzień :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na ursynowie się pije co dzień więc i piątek będzie pite hehehehe autostrady kiblem trącą ,,,,,Prokuratura na kluczowej drodze. Nasypy zbudowane z sedesów? - Drogi - najnowsze informacje z polskich dróg - Dziennik.pl będą rozbierać więc lepiej popij
-
Czym najskuteczniej umyć roletę bagażnika
ja grubo plakiem i powycierałem gąbką i bród zszedł i nawet ładnie się odświeżyła
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no właśnie szkoda ale pokusa jest wielka, chodź narodził się nowy plan nazywa się Honda Varadero, jeśli wypali niuńka zostaje :banan:i grzebię w niej dalej a PLANÓW jest troszkę tak czy siak żal na samą myśl o rozstaniu