Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. możesz puścić bezpośrednio z bańki do filtra i zobaczyć co będzie, oby to nie pompa się chrzaniła
  2. próbowałeś podpiąć auto pod jakiś komputer, od tego bym zaczął na twoim miejscu
  3. u mnie to jest tak jadę na CPN tankuję aż się bieduli uleje potem palę motorownię robię 1000 kilometrów i znów tankuję aż się jej uleje i zawsze wychodzi mniej więcej to samo 60 litrów,ciekawe ile to na 100 km wychodzi:facepalm: ,zastanawia mnie natomiast inna rzecz często gęsto płacę więcej niż poprzednio wszystkim którzy chcą sprawdzić ile im fura pali polecam takie tankowanie, potem z magicznego równania matematycznego można uzyskać wynik w l/km lub gdy ktoś zapamięta ile czasu silnik pracował w l/h
  4. jaka pompka paliwa w Dieslu AFN??? normalnie nie wiedziałem że takowa jest Paliwo masz w baku?? może masz jakąś nieszczelność w układzie i się zapowietrzył
  5. no że tak powiem nurofen forte załatwił kłopoty z bólem głowy, green tae skutecznie walczy z suchością w gardle, tak że poza lekkimi brakami w pamięci jest nawet spoko :decayed: aleś krowę dowalił schowałem ją do zamrażarki i czeka kiedy będziesz miał czas to ją odpijemy
  6. A Ty z czego się cieszysz?? pewnie mu bliżej
  7. ogarniam prawie na bieżąco
  8. po podobno jakiś weekend długi był a ja nic takiego nie wyhaczyłem
  9. :facepalm: zdrowia życzę i dobrze że nikogo przed Piotrowe bramy nie wysłałeś
  10. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- ja we wtorek na prawdę miałem przybyć ale wyszło jak zwykle
  11. Jest to wysoce prawdopodobne, ostatnio pracowałem mocno nad regeneracją wątroby i masz efekty PIXI no właśnie już więcej się chyba nie dało
  12. :hi: ach te drogi w Polsce 10 w skali Beaufort'a kufa ale mi łeb pęka :facepalm:
  13. możesz poszukać na forum było już o żarówkach troszkę pisane, ja miałem OSRAMY i było ok światło lepsze od zwykłej żarówki, co do żywotności mam je teraz w długich i dalej świecą tu masz troszkę do poczytania http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=691&page=11&highlight=zar%F3wki+jakie+polecacie
  14. siemasz siemasz w końcu dzieciaki do komputera dopuściły
  15. a żyje żyje ale co ta za życie
  16. hehehe jaki sprytny :grin:
  17. niestety rdzewieje w tym miejscu, nie ma rady ci co myślą że im nie rdzewieje to niech wyjmą listwy z rynienki i zobaczą co się dzieje pod gumą ja mam B5 z 99 roku i też miałem bąbla hehe ale już zakonserwowane i zamalowane
  18. hehe zapodaj jakieś ceny, przykładowo DeLux w opakowaniu szklanym pojemności 0,7 :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.