Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. możesz, tu na zdjęciu zapożyczonym z poprzedniej strony zaznaczyłem Ci co odkręcić poziom prawidłowy to na poziomie tego korka jest tam widoczny na skrzyni drugi(od spodu) korek, on wiesz do czego służy
  2. nie dajcie się mu zmylić oni jadą do bukowiny bo raz w roku mogą lepiej podjeść, tutaj to tylko MD KINGBURGER, albo pizza u Edzia, a tam w bukowinie fafarafa i trelemorele czyli to co my mamy na co dzień, towarzystwo no i uj z tego jak jeden Moskal wszystko i tak sp***doli a wódka no co wódka też mi rarytas zdrowa wątroba to jest to. Cris wypisuj się póki możesz :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 22:03_________________________________________________ przecież on nie ma zimówek i w zimie nie jeździ to taki nowy sposób na kryzys :decayed przychodzi zima to odstawia audi do garazu i przeprasza sie z tramwajami???? :polew: dokładanie tak taka moda :gwizdanie:
  3. u was zawsze lato :polew: ja dziś jechałem i po bokach tunel na 1 metr. dmuchawa szła. przecież on nie ma zimówek i w zimie nie jeździ to taki nowy sposób na kryzys :decayed:
  4. jeden jak i drugi może być ja polecam Castrola lub ten serwisowy 2,5l powinno starczyć
  5. nic Ci nie powie mam podobne i już ponad rok smigam i nic
  6. jak najbardziej możliwa taka sytuacja
  7. hehe bo ja wiem jak Ci to wytłumaczyć według mnie dzięki niemu samochód ma zawsze dostęp do zapasu podciśnienie, o mniej więcej stałej wartości i w miarę zapotrzebowania czy to do sterowania sztangą turbiny czy to do klapy gaszenia, zawsze ma do dyspozycji podciśnienie to jak zbiornik kompresora tylko że zamiast ciśnienia trzyma podciśnienie
  8. zbiornik podciśnienia
  9. ciekawe kiedy będzie kropek dla kolegi od kołpaczków, Ps kto dziś zakłada kołpaki
  10. moje zdanie takie wymień kapturki jak już będziesz ściągał to tak jak kolega napisał na ciepłym, i wszystko równo a nie wyginać naciągać, a druga sprawa co ile się świece żarowe wymienia?? raczej rzadko chyba że masz coś skopane i palą Ci się notorycznie. moim zdaniem lepiej mieć połamane kapturki niż wypalone gniazda dla świec po ich złym dopasowaniu
  11. zamieniasz swój przekaźnik 377 na 389 lub*603, nie ma to znaczenia czy 389 czy 603 bo to to samo, musisz dołożyć w podstawkę przekaźnika 377 3 piny i włożyć nowy przekaźnik musisz mieć specjalne piny do tej podstawki piny jakie musisz dołożyć to 9, 6 i 15 9-ten pin do bezpiecznika np 20 jest on informacja że światła świecą 6- tu podłączasz + z pompki mycia reflektorów, 15- tu podajesz + przez bezpiecznik
  12. kolego :cicho:
  13. a co się nie podoba :baseball: Ty chciałem Cie poinformować , że ręcznik czeka i za to tylko musimy się jeszcze spotkać
  14. gratuluję , szpilkę dostałeś ?? czy czymś innym zastąpiłeś ??
  15. a co się nie podoba :baseball:
  16. hehe ładnie
  17. ja o DENCKERMAN nie mam żadnych informacji nigdy nie spotkałem się z nimi.
  18. no w sumie mogło się zdarzyć raz czy dwa :gwizdanie:
  19. zastanawiam się skąd ja to wiem :gwizdanie:
  20. dokładnie tak i siedział i czuł jak język mu się do podniebienia przykleja, cmokał bezowocnie by chodź gram śliny wydobyć a tu nic eh życie
  21. CRIS ma zły humor pewnie suchość w gardle go cały dzień męczyła :gwizdanie:
  22. nie odwracaj kota..tfuuu fai ogonem :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. 382 to chyba oświetlenie wnętrza a reszta brak info
  24. hehe ja nawet za te pieniądze nie pytałem o gwarancję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.