Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
możesz, tu na zdjęciu zapożyczonym z poprzedniej strony zaznaczyłem Ci co odkręcić poziom prawidłowy to na poziomie tego korka jest tam widoczny na skrzyni drugi(od spodu) korek, on wiesz do czego służy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie dajcie się mu zmylić oni jadą do bukowiny bo raz w roku mogą lepiej podjeść, tutaj to tylko MD KINGBURGER, albo pizza u Edzia, a tam w bukowinie fafarafa i trelemorele czyli to co my mamy na co dzień, towarzystwo no i uj z tego jak jeden Moskal wszystko i tak sp***doli a wódka no co wódka też mi rarytas zdrowa wątroba to jest to. Cris wypisuj się póki możesz :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 22:03_________________________________________________ przecież on nie ma zimówek i w zimie nie jeździ to taki nowy sposób na kryzys :decayed przychodzi zima to odstawia audi do garazu i przeprasza sie z tramwajami???? :polew: dokładanie tak taka moda :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
u was zawsze lato :polew: ja dziś jechałem i po bokach tunel na 1 metr. dmuchawa szła. przecież on nie ma zimówek i w zimie nie jeździ to taki nowy sposób na kryzys :decayed:
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
jeden jak i drugi może być ja polecam Castrola lub ten serwisowy 2,5l powinno starczyć
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
nic Ci nie powie mam podobne i już ponad rok smigam i nic
-
co to za część i jaką ma funkcję ....
jak najbardziej możliwa taka sytuacja
-
co to za część i jaką ma funkcję ....
hehe bo ja wiem jak Ci to wytłumaczyć według mnie dzięki niemu samochód ma zawsze dostęp do zapasu podciśnienie, o mniej więcej stałej wartości i w miarę zapotrzebowania czy to do sterowania sztangą turbiny czy to do klapy gaszenia, zawsze ma do dyspozycji podciśnienie to jak zbiornik kompresora tylko że zamiast ciśnienia trzyma podciśnienie
-
co to za część i jaką ma funkcję ....
zbiornik podciśnienia
-
[ALL] Z cyklu worek bez dna - moja dzisiejsza okazja, kołpaczki z B8 :)
ciekawe kiedy będzie kropek dla kolegi od kołpaczków, Ps kto dziś zakłada kołpaki
-
[ALL AFN] Modyfikacja układu podgrzewania świec
moje zdanie takie wymień kapturki jak już będziesz ściągał to tak jak kolega napisał na ciepłym, i wszystko równo a nie wyginać naciągać, a druga sprawa co ile się świece żarowe wymienia?? raczej rzadko chyba że masz coś skopane i palą Ci się notorycznie. moim zdaniem lepiej mieć połamane kapturki niż wypalone gniazda dla świec po ich złym dopasowaniu
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
zamieniasz swój przekaźnik 377 na 389 lub*603, nie ma to znaczenia czy 389 czy 603 bo to to samo, musisz dołożyć w podstawkę przekaźnika 377 3 piny i włożyć nowy przekaźnik musisz mieć specjalne piny do tej podstawki piny jakie musisz dołożyć to 9, 6 i 15 9-ten pin do bezpiecznika np 20 jest on informacja że światła świecą 6- tu podłączasz + z pompki mycia reflektorów, 15- tu podajesz + przez bezpiecznik
-
[B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?
kolego :cicho:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co się nie podoba :baseball: Ty chciałem Cie poinformować , że ręcznik czeka i za to tylko musimy się jeszcze spotkać
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
gratuluję , szpilkę dostałeś ?? czy czymś innym zastąpiłeś ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co się nie podoba :baseball:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe ładnie
-
[ALL TDI] Wymiana wahaczy
ja o DENCKERMAN nie mam żadnych informacji nigdy nie spotkałem się z nimi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no w sumie mogło się zdarzyć raz czy dwa :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zastanawiam się skąd ja to wiem :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dokładnie tak i siedział i czuł jak język mu się do podniebienia przykleja, cmokał bezowocnie by chodź gram śliny wydobyć a tu nic eh życie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
CRIS ma zły humor pewnie suchość w gardle go cały dzień męczyła :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew:
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie odwracaj kota..tfuuu fai ogonem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
382 to chyba oświetlenie wnętrza a reszta brak info
-
[ALL TDI] Wymiana wahaczy
hehe ja nawet za te pieniądze nie pytałem o gwarancję