Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AEB] Wymiana napinacza i lańcucha wałków rozrządu-pytanie
możesz wytłumaczyć laikowi konieczność wyciskania tego oleju ??
-
[ALL] Czy tak podłączony przekaźnik bedzie działał prawidłowo?
nie do końca ja nieraz stosuję podobne podpięcie przekaźnika. wszystko zależy co chcesz zrobić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Konto będą Ci prześwietlać :tongue4: :hi:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dokładnie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zapewne masz podstawy do swojego zdania zawsze lepiej mieć niż nie mieć ale ... on też miał 4x4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21259.5235 teraz mu zostało 3x4
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
działać to już działa póki co w pokoju bo za zimno na mody w garażu, a to jest do ori przekaźnika dodatkowo, a co do działania to : po zamknięciu auta z pilota lusterka będą się składać, a otwierać dopiero po przekręceniu kluczyka, dodatkowo będę miał wybór czy się w ogóle mają składać [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 23:09_________________________________________________tu już zamknięte w obudowie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ale tak czy siak piwo to nie jest to lodowa wódeczka dobra zagrycha eh :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Poznaniaki chyba taż jakieś tam swoje mają piwo
-
[B5 AEB] Wymiana napinacza i lańcucha wałków rozrządu-pytanie
ja ze swojej strony kolegę TOM77 polecam wziąłem sam u niego już gratów sporo i jak zawsze pełen profesjonalizm a ceny
-
[B5 AEB] Wymiana napinacza i lańcucha wałków rozrządu-pytanie
co do części nie szukaj daleko dzwoń do tomka fachowo doradzi i w dobrej cenie sprzeda http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0
-
[ALL] Podpinanie kabli do kostek
lutować to normalnie najpierw jeden dobrze otaczam cyna potem drugi i lutuje, jak stare kable to traktuję je pastą chodź by taką jak grube przewody to wkładam jeden koniec w drugi i dopiero lutuje chyba tu nie ma co podpowiedzieć za bardzo
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
eh gdzie te lata co człowiek mógł browar litrami pić a teraz 3 piwka i pełny
-
[ALL] Podpinanie kabli do kostek
zdecydowanie odradzam szybko-złączki, wolę skrętki ja mam swój sposób skręcania kabli ale i tak wolę lutować
-
[ALL B5] Problem z dostosowaniem nadmuchu do akutalnej prędkości
no to dziwna sprawa a może masz przytkana nagrzewnicę czy coś takiego
-
[ALL B5] Problem z dostosowaniem nadmuchu do akutalnej prędkości
a temperatura na blacie się trzyma??
-
[ALL B5] Problem z dostosowaniem nadmuchu do akutalnej prędkości
prędkość nawiewu zależna jest od temp płynu, u mnie jest tak że jak odpalę to też nawiew chodzi na minimum dopiero jak przejadę kawałek to się podnosi prędkość. no nie wiem co Ci poradzić skoro na vagu wszystko ok
-
[ALL B5] Problem z dostosowaniem nadmuchu do akutalnej prędkości
pierwszy raz słyszę aby prędkość samochodu miała wpływ na prędkość nawiewu climatronic ma to do siebie że zwiększa prędkość jak ma zagrzać w zimie lub schłodzić w lecie ale to normalne prawidłowe funkcjonowanie, a jeżeli masz jakieś podejrzenia co do usterek polecam podpiąć kompa
-
[B5 AWT] A41.8T benzyna pali się check
może rozrząd zmieniany na plamki zaznaczone korektorem :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:takiego: :klamie:
-
[B6 AVB] Problem z tylnym spryskiwaczem
może u was tak samo jak w B5 się dzieje zobaczcie http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-spryskiwacza-tylnej-szyby/
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
hehe :embarrassed: no dobra :slina:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:36_________________________________________________ale i tak wolę
-
[ALL] Podpinanie kabli do kostek
no tak ale co by nie mówić na prawdę polecam Ci polutować wszystko a jak nie to skręcać kable ale to tak nie po mojemu
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
co to za specjał?? już Ci ślina cieknie??
-
[ALL] Czy tak podłączony przekaźnik bedzie działał prawidłowo?
prościej będzie Ci wytłumaczyć jak powiesz co byś chciał zrobić, czy jakieś zabezpieczenie, czy może za pomocą małego prądu wysterować większy , ogólnie tak podpięty przekaźnik zadziała. prościej używać numerów pinów przekaźnika 85 i 86 do zasilanie cewki, 30,87 i 87a styki wykonawcze