Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. no właśnie nie pamiętam :polew:
  2. to wiem ale kufa ostatnio często jeździłem z tyłu u siebie (w domu byłem ) i ciasno jakoś [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:24_________________________________________________i tu właśnie jestem w 70% na sharana przekonany
  3. kufa to ja myślałem nad a6 bądź sharanem bo mi mało miejsca
  4. widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać toż mówiłeś że będziesz nim jeździł aż koła odpadną przejechałem się ostatnio a6 i coś mi ciasno jakoś teraz w mojej Turbo benzin ale już nie z VAGa pochwal się co tam w planach
  5. widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać
  6. pierd olisz [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:19_________________________________________________tyle w temacie na tą zimę mam do powiedzenia
  7. no dzięki zaraz przeszukam
  8. Witam Może któryś z was posiada DTR-kę do tokarki TUB-32, lub ma dostęp do takiej dokumentacji. a może ktoś ma zdjęcia dobrej jakości tabliczki posuwów do takiej tokarki ??? Pytam bo tak owa tokarka wylądowała w garażu i chciałem uzupełnić pościerane tabliczki, może kiedyś coś poza tarczami się wytoczy Za wszelką pomoc :notworthy: Pozdrawiam
  9. jak nie dzwonił dzwonił tylko nie odbierałeś pisz na PW co i jak
  10. czas pokaże a jak by co nie wiecie ile taka przyjemność w ASO? 15 minut/ roboczogodziny, czyli jakies 40- 50 zł a u nas nie ma jakiegoś magika co by z vin'u zdobył pin??
  11. czas pokaże a jak by co nie wiecie ile taka przyjemność w ASO?
  12. Musti gdzieś pisał że na radiu są jakieś długie kody i 4 ostatnie cyfry to pin ale nie wiem czy tak na pewno jest dzięki zaraz go zapytam, bo brat odpiął aku od swojego a6 i radyjka brak
  13. nie ma ktoś możliwości w ASO kod do radia mi wyciągnąć ??
  14. masz jeszcze miejsca wolne ja sam byłem teraz tydzień w domu w górach i mam już dość wódki jedzenia i górskiego powietrza, tak mi posłużyło że 2 dni nie przechodziłem testu alkomatem i musiałem pobyt przedłużyć
  15. pożyczył bym Ci troszkę prądu ale mam za daleko do Ciebie :gwizdanie:
  16. może po prostu aku już nie ma kopa
  17. a nie dziś korek z baku wyparował :gwizdanie:
  18. czas ruszyć z wątkiem ja dziś - 18 za drugim razem ale coś nie może do 90 dobić temperatura
  19. nie pląta się komuś po garażu korek do baku do b5??
  20. jak najbardziej polecam, widać w końcu coś niezależnie od ilości rzeczy w schowku [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________prototyp modułu do składanych lusterek width=180 height=135]http://s13.postimage.org/3lih7vnyr/Zdj_cie0569.jpg
  21. panowie na pinie 13 w kostce niebieskiej, (kontrolka świec żarowych) pojawia się masa czy 12+ ??? potrzebuję sygnał masowy po przekręceniu kluczyka na chwile.
  22. myślę że tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.