Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no tak mnie tylko trzymają te krańcówki drzwi :gwizdanie:
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
SOLSKIER a co z krańcówkami drzwi ??
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
no i bezawaryjności życzę
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no szkoda, bo kolega ma tu ładny licznik z a6, ale jak nie da się tego porezać tak jak ori w a4 to lipton z tego Tak czy siak BIN85
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a tych drzwi nie da się zrezać?? to w a6 idzie przez jakiś moduł komfortu ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie licznik z a6 do a4 wiem że da się złożyć, ale czy prócz wskazania paliwa wszystko inne będzie ok?? np wyświetlanie radia na fis otwieranie drzwi?? ogarnia to ktoś ??
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ładnie, chodź zagrycha powietrze inne to lepiej wchodzi
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
testuje wątrobę
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
bedzie bedzie ino cza wodki naryktować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w co?
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
nie bo mój panel kosztuje 1,35zł ale twoja fota robi wrażenie a w schowku taśma led na metry np. http://allegro.pl/ti50-promocja-tasma-600-led-smd-biala-zimna-5m-i2036594563.html
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
hehe no tak ale życie to nie bajka .... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 12:59_________________________________________________panel led by góral width=180 height=135]http://s18.postimage.org/900k137p1/Zdj_cie0544.jpg
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
niezły rozrzut :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Pamiętam to Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie ku*** " I weź tu odmów to ile wy tak na głowę za wieczór wypijecie z 1,5 litra??
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
może 1,4 lin 1,6 a w dowodzie masz tylko 1,o dla opłat
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
dokładnie przemyśl co chcesz mieć, ja zaczynałem od osrama skończyłem na bi-ksenonie ze spwyskami, w sumie koszt spryskiwaczy nie jest taki powalający
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
czyli tak jak u mnie było w sunie to wszystko to samo co w ibizie, ale czy to ważne ważne, ważne że jesteś zadowolony
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
żarniki ja mam po 50zł ale to d4s przetwornica mnie do tego zmusiła, a tobie polecam zestaw pod h7 d2s żarniki już od 15 zł w górę, co do ich jakości chodź by rok wytrzymały to koszt żaden, drugiemu wymieniałem z ori d2s bo się wypaliły na jakieś po 25 zł kupił i jest mega zadowolony śmiga już 4 miesiąc u kolegi z passata rok świecą i nic im nie jest, co do przetwornic to jakieś cyfrowe żeby szumu nie powodowały.
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
kolega ani na ustawianiu ani na przeglądzie nie usłyszał słowa myślę że jak byś hid 4300K założył ładnie przetwornice schował kable poukładał to nie miał byś problemów, chyba ze naprawdę do jakiegoś upierdliwca trafisz
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
tak ale na 5 biegu przy 130 ile masz obrotów? Ważne żebyś Ty był zadowolony ja mówię miałem i wiem jak to było u mnie mimo że katalizatora nie było wydech zluzowany i takie tam. życzę samej frajdy i zadowolenia
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
ja mam kolegę ma passata wymienił lampy na depo soczewka, założyłem mu hid 5000K, wszystko ustawił jak trzeba u diagnosty jeździ już z rok zrobił z 35 tyś km i jeszcze nigdy za światła nikt mu się nie doczepił. do do żarówek jakie byś nie włożył (chodź proponowane przez ciebie są ok sam na nich jeździłem teraz w długich są) zawsze nie będzie to ksenon i tylko jak ksenon założysz uzyskasz najwięcej co można wycisnąć z lamp
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
no chyba że masz coś z tym silnikiem zrobione, bo ja miałem ibizę 1.0 i wyprzedzałem z rozpędu albo w myślach jedyny plus jaki miała to fajnie na ręcznym się zawracało:)
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
hehehe czym kolega Siemian zasłużył sobie na takie zainteresowanie i dlaczego milczy
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
też tak myślę ale jeszcze rok najwyżej dwa