Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. no tak mnie tylko trzymają te krańcówki drzwi :gwizdanie:
  2. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    SOLSKIER a co z krańcówkami drzwi ??
  3. no i bezawaryjności życzę
  4. no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał
  5. no szkoda, bo kolega ma tu ładny licznik z a6, ale jak nie da się tego porezać tak jak ori w a4 to lipton z tego Tak czy siak BIN85
  6. a tych drzwi nie da się zrezać?? to w a6 idzie przez jakiś moduł komfortu ?
  7. panowie licznik z a6 do a4 wiem że da się złożyć, ale czy prócz wskazania paliwa wszystko inne będzie ok?? np wyświetlanie radia na fis otwieranie drzwi?? ogarnia to ktoś ??
  8. ładnie, chodź zagrycha powietrze inne to lepiej wchodzi
  9. testuje wątrobę
  10. bedzie bedzie ino cza wodki naryktować
  11. nie bo mój panel kosztuje 1,35zł ale twoja fota robi wrażenie a w schowku taśma led na metry np. http://allegro.pl/ti50-promocja-tasma-600-led-smd-biala-zimna-5m-i2036594563.html
  12. hehe no tak ale życie to nie bajka .... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 12:59_________________________________________________panel led by góral width=180 height=135]http://s18.postimage.org/900k137p1/Zdj_cie0544.jpg
  13. niezły rozrzut :polew:
  14. Pamiętam to Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie ku*** " I weź tu odmów to ile wy tak na głowę za wieczór wypijecie z 1,5 litra??
  15. może 1,4 lin 1,6 a w dowodzie masz tylko 1,o dla opłat
  16. dokładnie przemyśl co chcesz mieć, ja zaczynałem od osrama skończyłem na bi-ksenonie ze spwyskami, w sumie koszt spryskiwaczy nie jest taki powalający
  17. czyli tak jak u mnie było w sunie to wszystko to samo co w ibizie, ale czy to ważne ważne, ważne że jesteś zadowolony
  18. żarniki ja mam po 50zł ale to d4s przetwornica mnie do tego zmusiła, a tobie polecam zestaw pod h7 d2s żarniki już od 15 zł w górę, co do ich jakości chodź by rok wytrzymały to koszt żaden, drugiemu wymieniałem z ori d2s bo się wypaliły na jakieś po 25 zł kupił i jest mega zadowolony śmiga już 4 miesiąc u kolegi z passata rok świecą i nic im nie jest, co do przetwornic to jakieś cyfrowe żeby szumu nie powodowały.
  19. kolega ani na ustawianiu ani na przeglądzie nie usłyszał słowa myślę że jak byś hid 4300K założył ładnie przetwornice schował kable poukładał to nie miał byś problemów, chyba ze naprawdę do jakiegoś upierdliwca trafisz
  20. tak ale na 5 biegu przy 130 ile masz obrotów? Ważne żebyś Ty był zadowolony ja mówię miałem i wiem jak to było u mnie mimo że katalizatora nie było wydech zluzowany i takie tam. życzę samej frajdy i zadowolenia
  21. ja mam kolegę ma passata wymienił lampy na depo soczewka, założyłem mu hid 5000K, wszystko ustawił jak trzeba u diagnosty jeździ już z rok zrobił z 35 tyś km i jeszcze nigdy za światła nikt mu się nie doczepił. do do żarówek jakie byś nie włożył (chodź proponowane przez ciebie są ok sam na nich jeździłem teraz w długich są) zawsze nie będzie to ksenon i tylko jak ksenon założysz uzyskasz najwięcej co można wycisnąć z lamp
  22. no chyba że masz coś z tym silnikiem zrobione, bo ja miałem ibizę 1.0 i wyprzedzałem z rozpędu albo w myślach jedyny plus jaki miała to fajnie na ręcznym się zawracało:)
  23. hehehe czym kolega Siemian zasłużył sobie na takie zainteresowanie i dlaczego milczy
  24. też tak myślę ale jeszcze rok najwyżej dwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.