Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. hehe webasto działa dobrze że już za niedługo wiosna
  2. Ja to kupuję zgrzewkę Frugo i będziemy z Hugo pilnować gówniarzy hehe no ktoś musi, ja to już za stary jestem żeby się upijać :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. zmierzę opór i będzie wiadomo
  4. może idź do psychologa pomoże Ci się określić
  5. mogę to zrobić dla Ciebie i nie jechać
  6. ni uja wiem wydziedziczyli mnie już dawno :polew: ale dobrze że jesteś Ty i czuwasz
  7. ja myślałem do de lux jęczmiennej :gwizdanie:
  8. no bo nie lubię mieszać
  9. też tak myślę, musiałem coś nie dosłyszeć na jaką gorzałkę się umawiamy ??
  10. no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:
  11. nie śmiej się nie bo kto wie jak z nami będzie widzisz jakie tu zawodniki jadą
  12. sugerujesz że mam coś ze wzrokiem?? Cwaniaku nikt tu nie mówi, że coś się nie sprawdza tylko że najlepsze światło daje ksenon, i nie wiem czy jeździłeś wozem drabiniastym czy może RS5 się rozbijasz
  13. a ja mam pytanie co do świec żarowych ale w króćcu wody wymieniał je ktoś a jak tak to na jakie?? też beru?? ile dobra św żarowa na omów od 0,9do 1,2 ??
  14. jeszcze raz napiszę dążenie do poprawy świateł z przodu kończy się na xenonie załóż do siebie przejedź się i pogadamy dokładnie tak samopoziom w b5 to tylko się sprzydaje jak do bagażnika nakładziesz i żebyś nie zapomniał świateł obniżyć, a co do lamp nie soczewkowych to żeby chociaż D2R używali
  15. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    da się
  16. hehe jeszcze będą takie mrozy, że przymarznie cap do kozy
  17. :hi: w końcu normalna temperatura
  18. ale z ciebie nocna ryba już któryś raz z kolei piszesz po północy u mnie rano -20 heheh jak mnie w warszawie pytali góral co to zimy nie będzie ?? to im mówiłem tak: jeszcze będą takie mrozy, że przymarznie cap do kozy nie wierzyli a tu proszę w końcu zimno
  19. taśma może być uszkodzona
  20. czas iść :drunk:
  21. toż właśnie ciekawi mnie ten moduł jaki to ma numer jak to wygląda
  22. nawijaj co i jak bo może w zimie nie będę miał co robić
  23. "INFLANDER" :?: Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja tylko krystaliczne trunki ale 80% na bank robi szum :embarrassed:
  24. no właśnie chciałem by działało jak trzeba, a modułu przecież nie będę wstawiam bo jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.