Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe webasto działa dobrze że już za niedługo wiosna
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja to kupuję zgrzewkę Frugo i będziemy z Hugo pilnować gówniarzy hehe no ktoś musi, ja to już za stary jestem żeby się upijać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
zmierzę opór i będzie wiadomo
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
może idź do psychologa pomoże Ci się określić
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
mogę to zrobić dla Ciebie i nie jechać
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ni uja wiem wydziedziczyli mnie już dawno :polew: ale dobrze że jesteś Ty i czuwasz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ja myślałem do de lux jęczmiennej :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no bo nie lubię mieszać
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
też tak myślę, musiałem coś nie dosłyszeć na jaką gorzałkę się umawiamy ??
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
nie śmiej się nie bo kto wie jak z nami będzie widzisz jakie tu zawodniki jadą
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
twoim zdaniem nie moim zdaniem tak
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
sugerujesz że mam coś ze wzrokiem?? Cwaniaku nikt tu nie mówi, że coś się nie sprawdza tylko że najlepsze światło daje ksenon, i nie wiem czy jeździłeś wozem drabiniastym czy może RS5 się rozbijasz
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
a ja mam pytanie co do świec żarowych ale w króćcu wody wymieniał je ktoś a jak tak to na jakie?? też beru?? ile dobra św żarowa na omów od 0,9do 1,2 ??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
jeszcze raz napiszę dążenie do poprawy świateł z przodu kończy się na xenonie załóż do siebie przejedź się i pogadamy dokładnie tak samopoziom w b5 to tylko się sprzydaje jak do bagażnika nakładziesz i żebyś nie zapomniał świateł obniżyć, a co do lamp nie soczewkowych to żeby chociaż D2R używali
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
da się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe jeszcze będą takie mrozy, że przymarznie cap do kozy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: w końcu normalna temperatura
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale z ciebie nocna ryba już któryś raz z kolei piszesz po północy u mnie rano -20 heheh jak mnie w warszawie pytali góral co to zimy nie będzie ?? to im mówiłem tak: jeszcze będą takie mrozy, że przymarznie cap do kozy nie wierzyli a tu proszę w końcu zimno
-
[B5 ADP] Jak podpiąć poduszkę powietrza
taśma może być uszkodzona
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
czas iść :drunk:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
toż właśnie ciekawi mnie ten moduł jaki to ma numer jak to wygląda
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nawijaj co i jak bo może w zimie nie będę miał co robić
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
"INFLANDER" :?: Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja tylko krystaliczne trunki ale 80% na bank robi szum :embarrassed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no właśnie chciałem by działało jak trzeba, a modułu przecież nie będę wstawiam bo jak