Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie świece żarowe


OSKA77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niebawem będę wymieniał świece widzę że ostatni post jest z 2009r jakiej firmy polecicie świece żarowe idą srogie mrozy trzeba się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek wymieniałem, zamontowałem to co było i co mi polecali, czyli BERU 38zł/szt. Aż wstyd się przyznać, ostatnio postanowiłem sprawdzić jak u mnie grzeją i żadna nie działał :polew: ale większych problemów z odpalaniem nie miałem przy około -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek wymieniałem, zamontowałem to co było i co mi polecali, czyli BERU 38zł/szt. Aż wstyd się przyznać, ostatnio postanowiłem sprawdzić jak u mnie grzeją i żadna nie działał :polew: ale większych problemów z odpalaniem nie miałem przy około -10

Wszystkie nowe Beru się przepaliły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele lat temu Beru wytrzymaly u mnie w aucie 10lat i 0.5mln km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do świec żarowych ale w króćcu wody wymieniał je ktoś a jak tak to na jakie?? też beru??

ile dobra św żarowa na omów od 0,9do 1,2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest caly watek o swiecach do podgrzewania plynu... Ma 25 stron... :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98906.0

zmierzę opór i będzie wiadomo

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie do kupienia z allegro

ŚWIECE ŻAROWE VW SKODA AUDI SEAT FORD TDI BERU92 (2537470965) - motoAllegro. Mam wątpliwości czy będą dobre bo do mojego silnika ( co porawda AFN w aukcji jest wymieniony) ale zastanawia mnie głębokość montażu 30mm.

A pytam bo u z linka od kolegi świece Beru mają alba 25 albo 21 mm. O co tu chodzi i czy ta dłuższa będzie ok?

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Wyskrobałem do allegrowicza maila czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie do kupienia z allegro

ŚWIECE ŻAROWE VW SKODA AUDI SEAT FORD TDI BERU92 (2537470965) - motoAllegro. Mam wątpliwości czy będą dobre bo do mojego silnika ( co porawda AFN w aukcji jest wymieniony) ale zastanawia mnie głębokość montażu 30mm.

A pytam bo u z linka od kolegi świece Beru mają alba 25 albo 21 mm. O co tu chodzi i czy ta dłuższa będzie ok?

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Wyskrobałem do allegrowicza maila czekam na odp.

Witaj ..No sam jestem ciekaw co Ci odpisze ...:eusathink:

Według mnie ...Patrząc na ten opis tych świec ,na ich numer to dokładnie takie same mam zamontowane u siebie w AFN-nie...

a co do długosci zabudowy 30mm to gościu chyba zmierzył i podał odległość zabudowy ta...

SSL26772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze u innego allegrowicza też takie same dane podane(tam cena 20 zeta wiec juz prawie 1/2 ceny sklepowej) zastanawiam się czy to przypadkiem nie jakaś podróba i nie mają tego samego źródła.

Zima za jakiś czas trzeba coś pomyśleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzcie najlepiej jakie macie, silniki w ktorych byl dodatkowy podgrzewacz mialy wieksze rozmiarowo swiece, a przynajmniej gwint na pewno byl nieco wiekszy albo milimiter albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...