Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i tak dość dużo, można sporo taniej Zapominacie o mnie panowie :polew: jak u mnie sprzęgło poleci to na pewno zawitam u ciebie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no ja tam swoje słyszałem :gwizdanie: dlatego gościa trzeba na celowniku mieć
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
miekka faja , miekka faja :naughty: :naughty: twardy gość z Ciebie będę mił cię na oku czy przypadkiem nie pijesz co drugiego albo popitki Ci nie przybywa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
pierdo licie ja tam pije tyle ile mogę :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
w bukowinie jakoś trzeba będzie to rozłożyć co by chociaż do 24 doczekać :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
e ostatnio jakoś nie w sumie ostatni raz w starym roku popiłem, ale za to wczoraj nie było szans by doczekać do 22 strzały po 50ml w dobrym tempie wzięły górę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
hehe ja tam wczoraj już o 20 przestałem rejestrować- [B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
nie podgrzewania nie ma a szkoda :gwizdanie: kierownicę dostałem do poduszki, więc mam dwie jedna na handel trzeba będzie wystawić co do gratów to zainwestowałem 300zł co do odwiedzin nie wiem czy odparuję do wieczora bo jeszcze podwójnie widzę- [B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
ręczny spokojnie podłokietnik na pierwszym ząbku mam tak naciągnięty że do baczków faktycznie ciężko ale po parkingowego nie ma sprawy, nie przeszkadza tak że jest ok i co najważniejsze świeci na czerwono i jest pod ręką, oblukałem to w a6 i tak u siebie zrobiłem. Kowi co do podpięcia to nad nogami kierowcy masz takie śrubki z nakrętkami na kluczyk 10 i na jednej z nich pojawia się 12v+ po stacyjce tam zapożyczyłem +, MASA jest obok na ściance filtr zamontowałem po drodze w tunelu. plus zabezpieczyłem przez bezpiecznik 10 A [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 18:10_________________________________________________nowe graty [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 10:47_________________________________________________i już wszystko w komplecie tylko pospinać- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
jak bym miał sam bym wynajął- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
po takiej zwłoce bierz dwa przyjedzie daj spokój zeszło się [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________no mam nadzieje że organizatorzy nie zapomnieli o tej kapeli Zakopane Góralskie Ługi Bugi Jazz- AIRBAG OFF wyłączenie
Witam Potrzebuję pomocy/schematów jak zrobić u siebie wyłączną poduszkę pasażera. Wiem że potrzebuję przełącznika w schowek, lampki z kontrolką, ale nie wiem jak to pospinać. ma ktoś wiedzę/ schemat jak to podpiąć?? pozdrawiam temat ogarnięty wszystko gra kodowanie dla potomnych by wrclaguna 0 x0x: poduszka powietrzna pasażera przełącznika klucza 0 = Passenger Airbag przełącznika klucza nie zainstalowano 1 = poduszka powietrzna pasażera przełącznika klucza zainstalowanego 0x 0x: Side i kurtyny powietrzne +1 = FSB Poduszki powietrzne +2 = Kurtyny powietrzne 0xx0: tylny napinacz 4 = 2 tylne napinacze pasów 6 = 3 tylne napinacze pasów Adaptacja Kanał 01: dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera z przodu 0 = Airbag Enabled- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
oczywiście dla mnie jeden ręczniczek przyjedzie do BT i w końńńńńńńńńńńńńńńccccccccccuuuuuu go odbiorę- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:polew: :polew: ja dziś skontroluję formę zobaczę co trzeba poprawić- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zapisany?? tak.bedziemy we dwóch na KLI. ale nas będzie :gwizdanie: :gwizdanie: nie martw się wypijemy za 10- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zapisany??- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zastanawia mnie tylko ilu dotrzyma się na liście do wyjazdu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki śnieg chodzi Ci zapewne o te parę płatków :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słabo szukałeś w sumie chyba co tydzień ktoś jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdrowy już ?? będziesz na spocie ? pewnie będę bo te graty bym ci oddał- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ma nadzieję, że Cię nie pogryzł Bo, że Ci opony obsikał to wiadomka.. :gwizdanie: :polew:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zapomniałem uprzedzić Moskala żeby nic nie mówił schowali byśmy jeden baniak u mnie, i nikt by nie szukał było by na sobotę a tak wszystko w piątek wypiją- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: zdrowy już ?? będziesz na spocie ?- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ok bałem się przyznać że znam gościa od cytrynówki - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!