Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. i więcej mi nie trzeba, kurde poświęcę się i na prawdę porobię te fotki
  2. kim Ty z zawodu jesteś?? zrobię to dla Ciebie i pstryknę foty porównamy np światła w ibizie moje DRL i może jeszcze coś SZYNKAR znów ma racje
  3. a ja Ci powiem że pier..lisz szkoda że zrezałem ksenony zrobił bym Ci fotkę z kilometra i nikt nie mówi o lampkach choinkowych tylko porządnych DRL'lach
  4. sprawdź na samochodzie to pośmiejemy się razem
  5. koszt bix;ów soczewki,przetwornice,żarniki = 350 zł roboty troszkę było, a lampa została jak w ori bo w sumie urok b5 to właśnie takie lampy tylko gril pójdzie w czarny mat lub czarny plastik strukturalny
  6. :oklaski: :oklaski: :oklaski: ja w dziennych mam 5 ledów, i tak jak napisałeś widoczne są parę razy lepiej niż zwykłe światła a o gustach się nie dyskutuje
  7. ale pier...cie, 3M03 uzupełnij profil o imię i wiek, bo tak nijak do Ciebie się zwracać, ja mam DRL już 1,5 roku nic nie paruje nic nie gaśnie, więc jak widzisz DRL DRL'owi nie równy, następnym razem kup lepsze i nie obrażaj Tomków z b5 z DRL'ami Dziękuję pozdrawiam
  8. Pół miasta tym spali Czekaj na info w mediach w stylu "płonie Grodzisk Mazowiecki, straż pożarna jest bezsilna, stara się uratować sąsiednie miasta" hehe :polew:
  9. http://allegro.pl/stacja-lutownicza-zhaoxin-868d-2w1-jakosc-flux-i1965580860.html
  10. przyjedz udostępnię stacje lutowniczą
  11. nima i nie bedzie
  12. będzie działało tylko jak używasz CB szumy mogą znacząco wzrosnąć
  13. no wiec najprawdopodobniej mechanizm przesłony o coś trze, bo soczewki stosowane przez niego same w sobie są bezproblemowe są na sprężynce, też maiłem od niego brać lampy ale zrobiłem sam i jestem mega zadowolony. wyjmij lampę i przez dekle opatrz strawę czy jakiś kabelek nie trze o mechanizm przesłony
  14. a jak się niby zawiesi przesłona i odepniesz wtyczkę to wraca do prawidłowego stanu?? może mechanizm trze ci o coś z czego ten bi??
  15. to ja polecam tak jak pisałem już żarówki Philips Night Guide 3in1 miałem i byłem zadowolony chodź teraz mam ksenony i to jest dopiero koniec mojego dążenia do poprawienia świateł
  16. no właśnie sam nie wiem a jak malować to jak całe czy zostawić troszkę odbłyśnika sam nie wiem[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________weekendowe rezanko zaczęło się tak potem było tak między czasie kabelkologia pod ori przekaźnik potem małe dziurawienie zbiorniczka i efekt pompka i czujnik na swoich miejscach i brakło czasu by efekt końcowy udokumentować [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:23_________________________________________________i bi-xenon w samochodzie jedno foto z kalkulatora sam nie wiem czemu tak się z tym obijałem :kox:
  17. ja w weekend przesiadłem się na Bi-ksenon żarnik D4s i co tu mówić :kox:
  18. na Ursynowie też parę płatków spadło :gwizdanie:
  19. Mam firmową to nie pójdziesz, klubowa ważniejsza
  20. wierz wiem co mówię, najlepszy był wzrok zakochanych gołąbków jak ruszyłeś z przystanku, ona coś do niego mówi a on patrzy za twoją furą, szkoda że liścia nie dostał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 23:23_________________________________________________ a Ty nie masz nic do roboty innego??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.