Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Flyer dzięki za wycieczkę, fajnie było posłuchać czegoś innego niż kle kle kle spod maski
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155846.0;highlight=zmiana+pod%B6wietlania
  3. Kolkov marudo będziesz na spocie?
  4. no nie wiem co to może być
  5. widzę że i logi się udały wal jak w dym jak by co
  6. tego próbowałeś?? http://chomikuj.pl/xcoom/VAG/VCDS+Englishw
  7. w oryginalnych palnikach nie ma widocznej różnicy przynajmniej ja nie widziałem jak testowałem, więc jak masz ori przetwornice d2s to kup palniki d2s 5000K(hid) i będziesz zadowolony
  8. ale chcesz zmienić przetwornice d2s na d4s?? według mnie nie ma sensu, bo problem z zamiennikami d4s najtańsze w łodzi po 50zł, warszawa 85 zł oczywiście hid, oryginał około 130-150zł
  9. nie da rady założyć d4s do przetwornic d2s, palnik się zaświeci bo prąd rozruchu mają taki sam (~23kV) ale zgaśnie więc przetwornica d2s i żarnik d2s
  10. żarnik d4s jest następcą d2s, zamocowanie mają to samo. są dwie podstawowe różnice d4s jest całkowicie bezrtęciowa, d4s podczas pracy potrzebuje 42V, a D2s 85V Poza tym d4s w oryginale ma parę kelwinów więcej i to wszystkie różnice
  11. na przyszły weekend powinno być po zabiegu, o ile zdążę żarniki kupić
  12. :polew: sorki ale :polew: Początki bywają różne
  13. też tak stwierdziłem i dlatego będzie d4s i bi-ksenon
  14. no też właśnie wymieniałem z philipsów, i też już swoje miały
  15. no cena miazga ale możesz kupić w okolicach 100zł, ja ostatnio zakładałem koledze hidy i jest bardzo zadowolony
  16. hidy całkiem nieźle a koszt nie przekracza 20 zł, chyb że wolisz philipsy np te http://allegro.pl/philips-d2s-ultrablue-ksenony-sklep-w-wa-nowosc-i1916260685.html
  17. Prawda, mi najbardziej zależy nad fotolercją z podłączenia tego przekaźnika cała fotorelacja od środy będę w łodzi mogę Ci podpowiedzieć
  18. ale co chcesz wiedzieć o tych żarnikach?? ceny masz od 15zł za chiński towar po ~120 za ori Jaka barwa, tu wybór należy do Ciebie 4300K najlepsze na złe warunki pogodowe światło najbardziej zbliżone do dziennego, 5000K lekka poświata fioletu i ta barwa chyba jest kompromisem miedzy funkcjonalnością a wyglądem, masz jeszcze wyższe barwy ale im więcej kelwinów tym światło bardziej fioletowe a co za tym idzie w deszczu mgle mniej skuteczne, jak dla mnie 12000K nadaje się tylko pod remizę. Żarnik D2s jest żarnikiem rtęciowym w przeciwieństwie do swojego nowszego następcy D4s(całkowicie bez rtęciowy), D2s musi być zasilany przez przetwornicę wysokiego napięcia(żadna nowość), prąd rozruchu ~ 23000V prąd pracy 85V. Ori ksenon w A4b5 był na d2s. Coś jeszcze Cię interesuje?
  19. przekaźnik odpowiedzialny za pracę pompki do spryskiwaczy reflektorów jest tylko w aucie ze spryskiwaczami, u ciebie jeśli brak to i przekaźnik musisz wymienić jeśli chcesz mieć jak fabryka chciała, ja w zeszłym tygodniu robiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.