Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. hehe to się dzieje
  2. nie no chyba się na siłownię zapiszę
  3. hehe a coś się spodziewał tłumów
  4. też bym się pisał na taki mod
  5. ta sama
  6. jak tarcza nowa to po co od razu wymieniać lepiej wrzucić na tokarkę i zobaczyć jak bardzo pokrzywiona, i ewentualnie przetoczyć zapieczony tłoczek mógł być przyczyna przegrzania, a co krzywienia tarcz to one tak mają że się krzywią co do tarcz to ja mam BOSCH i jest ok
  7. auto spoko ale cóż innego Ci pozostaje tylko się cieszyć i .. rezać a pierwszy mod jaki u ciebie się prosi to wyp.. chromy z metra
  8. :gwizdanie: bawarki to bawarki
  9. tak czy siak powodzenia chłopie :naughty:
  10. tyle wódki na marne, i tak będą gadać one wspólnie będą miały 18 ośrodków mowy, weź ty lepiej tą wódkę i na kampus przyjedź
  11. jak cię to męczy idz w ślady Bogusia i
  12. też mi telepało przetoczyłem sobie i jest święty spokój, akurat była okazja przetestować nowy nabytek
  13. no brak egr i kolektor lekko spolerowany od awx'a dał to że auto lepiej reaguje na gaz i kreci się z chęcią do 4,5 tyś prawie jak benzyna [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________przygotowania do Bi-xenon D4S :kox: tylko malować lampy w czarny mat czy sobie odpuścić
  14. zwykła diody a jak diody się pier,,, to zaczynają migać
  15. ładnie skosił
  16. a skręcisz gwint na max jak masz amor przelift a bude po lift zrobisz jak fabryka chciała nie nie zmieniając?? jak tak to jesteś prze uj magik pozdrawiam i dla mnie koniec tematu
  17. z polifta do przedlifta nie pasują* ale z przedlifta do polifta pasują *z polifta do przedlifta również podpasują ale trzeba zmienić również górne mocowanie amortyzatora siejesz zamęt nie pasuje i nikt tu nie wspomina o zmienianiu czego kol wiek
  18. szykujecie się na święta czy jak?? migające postojowe ??? a co z mundurowymi?? możecie spokojnie wyciągać czasem tak mocno siedzą
  19. jest różnica i koniec różna wysokość ograniczającego pierścienia i weź sobie amorek z przed lifta i załóż do po lifta a będziesz mistrzem Tylko powiedz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro patrzyłem w katalogu bilsteina i sachsa i przychodzi ten sam amorek :gwizdanie: Teraz jestem w pracy ale jutro sprawdzę w Etce to się wyjaśni.[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 00:43_________________________________________________Może macie na myśli 1BE? :gwizdanie: Wtedy się zgodzę że jest inne w stosunku do 1BA. a no na takiej że wymieniałem sobie sam amortyzatory i pomylili roczniki i dali mi do przedlifta a jak mam po lifta i była d*pa blada W TEMACIE wszystko do zamknięcia !!
  20. jest różnica i koniec różna wysokość ograniczającego pierścienia i weź sobie amorek z przed lifta i załóż do po lifta a będziesz mistrzem
  21. najbardziej rozwaliła mnie rejestracja ZLOM 234 170km/h to nie jest tak źle
  22. szkoda tematu było zaczynać, to nie jest kraj to nie są ludzie.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.