Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B6 AWX] - Sprzedane
hehe to się dzieje
-
Siłownia
nie no chyba się na siłownię zapiszę
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe a coś się spodziewał tłumów
-
[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
hehe daj znać
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
też bym się pisał na taki mod
-
[B7 BLB] Chłodnica spalin
ta sama
-
[B5 ADP] Zgięta tarcza jakie preferujecie
jak tarcza nowa to po co od razu wymieniać lepiej wrzucić na tokarkę i zobaczyć jak bardzo pokrzywiona, i ewentualnie przetoczyć zapieczony tłoczek mógł być przyczyna przegrzania, a co krzywienia tarcz to one tak mają że się krzywią co do tarcz to ja mam BOSCH i jest ok
-
[B5 AHH] Moja Audinka 1.9 TDI :)
auto spoko ale cóż innego Ci pozostaje tylko się cieszyć i .. rezać a pierwszy mod jaki u ciebie się prosi to wyp.. chromy z metra
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
tak
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
:gwizdanie: bawarki to bawarki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak czy siak powodzenia chłopie :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tyle wódki na marne, i tak będą gadać one wspólnie będą miały 18 ośrodków mowy, weź ty lepiej tą wódkę i na kampus przyjedź
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak cię to męczy idz w ślady Bogusia i
-
[B5 AVG] Lekkie szarpanie podczas hamowania
też mi telepało przetoczyłem sobie i jest święty spokój, akurat była okazja przetestować nowy nabytek
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no brak egr i kolektor lekko spolerowany od awx'a dał to że auto lepiej reaguje na gaz i kreci się z chęcią do 4,5 tyś prawie jak benzyna [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________przygotowania do Bi-xenon D4S :kox: tylko malować lampy w czarny mat czy sobie odpuścić
-
[ALL] Wymiana żarówek postojowych!
zwykła diody a jak diody się pier,,, to zaczynają migać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładnie skosił
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
a skręcisz gwint na max jak masz amor przelift a bude po lift zrobisz jak fabryka chciała nie nie zmieniając?? jak tak to jesteś prze uj magik pozdrawiam i dla mnie koniec tematu
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
miałem
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
z polifta do przedlifta nie pasują* ale z przedlifta do polifta pasują *z polifta do przedlifta również podpasują ale trzeba zmienić również górne mocowanie amortyzatora siejesz zamęt nie pasuje i nikt tu nie wspomina o zmienianiu czego kol wiek
-
[ALL] Wymiana żarówek postojowych!
szykujecie się na święta czy jak?? migające postojowe ??? a co z mundurowymi?? możecie spokojnie wyciągać czasem tak mocno siedzą
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
jest różnica i koniec różna wysokość ograniczającego pierścienia i weź sobie amorek z przed lifta i załóż do po lifta a będziesz mistrzem Tylko powiedz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro patrzyłem w katalogu bilsteina i sachsa i przychodzi ten sam amorek :gwizdanie: Teraz jestem w pracy ale jutro sprawdzę w Etce to się wyjaśni.[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 00:43_________________________________________________Może macie na myśli 1BE? :gwizdanie: Wtedy się zgodzę że jest inne w stosunku do 1BA. a no na takiej że wymieniałem sobie sam amortyzatory i pomylili roczniki i dali mi do przedlifta a jak mam po lifta i była d*pa blada W TEMACIE wszystko do zamknięcia !!
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
jest różnica i koniec różna wysokość ograniczającego pierścienia i weź sobie amorek z przed lifta i załóż do po lifta a będziesz mistrzem
-
Golfik stary ale jeździ:) nowe foto
najbardziej rozwaliła mnie rejestracja ZLOM 234 170km/h to nie jest tak źle
-
Marsz Niepodległości 2011
szkoda tematu było zaczynać, to nie jest kraj to nie są ludzie.....