Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Z 95% "psów" chodź byś beczkę soli wylizał to i tak cię uwalą
  2. :good:
  3. nie samo poziomowanie to za dużo rezania, spryski są działają fabrycznie na ori przekaźniku kabli w lampie żadnych nie widać wszystko ori, może jakoś przejdzie
  4. http://www.nasa.gov/about/contact/index.html dzwoń do nich :gwizdanie: :polew: :polew:
  5. czyli poziom świadomości niebieskich wzrasta, i dobrze ja zacząłem swoją przygodę z ksenonami właśnie od spryskiwaczy
  6. Jak już ma być jakiś HID kup jakiś cyfrowy będzie mniejszy problem z szumami
  7. ja tam z parunastu tarcz przetoczonych nie piaskowałem tylko papierkiem czyściłem aby równa na głowicy siadła i heja
  8. ja tam toczyłem sobie w b5 tarcze, bo lekko biły, założyłem i zrobiłem już x000 kilometrów i jakoś nic się nie dzieje nie biją nie pękają, mają się dobrze. Więc sprawa jest prosta chcesz toczyć toczysz(o ile grubość tarczy pozwoli) chcesz nowe kupujesz nowe.
  9. myślałem o czymś np takim : http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-krups-ea-8050-krakow-i1972960862.html
  10. może ten tunel w końcu przełożysz, a po olej wpadniesz przed nowym rokiem czy zabrać go na wycieczkę w góry
  11. dawaj do mnie to ci podpiłuje elegancko i olej odbierzesz
  12. jura droga ja szukam coś do 2 tyś
  13. a używa ktoś ekspresu Krups ?
  14. :polew: to i może ja w piątek podjadę ja nie zapiję
  15. jakie wsie ??? ja się pytam :chytry: przecież to obrzeża warszawy a nie wsie
  16. a no to w takim no razie będzie i toast za solenizanta dzisiejszego wieczoru a wieczór zapowiada się :kox: jest pigwa wiśnia śliwka wodka słonina hehehe
  17. SZYNKAR my tu łoimy że aż miło :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.