Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ja tylko dlatego jade do BT :gwizdanie: no nie mów, normalnie mam kolejny powód by pojechać [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________ Nie musisz do BT jechać przecież żeby go poznać :gwizdanie: W Warszawie mieszkasz i na spocie jeszcze nie byłeś ? raczej go nie ma na warszawskich :gwizdanie:
  2. no muszę koniecznie go poznać.
  3. to już wiem dlaczego Łatka zabiera jako osobę towarzyszącą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: będzie mu pomagał skrzynki nosić :polew:
  4. jak tam twoja wątroba bo jak pojadę to kielicha mi nie odmówisz :gwizdanie:
  5. nie doszło miedzy wami do żadnej prawnej transakcji, nie masz umowy kupna/sprzedaży jaką jest kliknięcie "kup teraz", nie masz paragonu nie masz nic, ma prawo cię olać
  6. decyzja w 24h będzie
  7. Koninki koło M.D. a no pojechał bym ale nie wiem czy połówka będzie miała wolne chyba że jej L4 wypiszę, muszę mieć kierowcę
  8. a do BT w końcu jedziesz czy nie ?? :naughty:
  9. :polew: otóż rozczaruję Cię :gwizdanie: :gwizdanie: nie podpisałem hehehehe :polew: CRIS a ty skąd dokładnie jesteś ??? :naughty:
  10. heh nie kumam hehe nie musisz „Dej mu pokój, nie namawiaj, bo on ślubowoł"[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________po prostu jedni się zaszywają inni ślubują
  11. u nas się podpisuje ile się nie będzie
  12. nie rarytas a dzien w dzien ja napierdalasz :polew: no toż piszę że mi spowszechniała
  13. o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas, no mam jeszcze troszkę czasu by się zastanowić
  14. no nic jeszcze 40 miejsc wolnych spokojnie mogę się zastanawiać a i co do odległości jaką trzeba pokonać to będę jak już z wawy jechał więc jak widzicie to nie kilometry
  15. piszesz tak jak byś jechał po to by najzwyczajniej się zresetować
  16. no nie byłem, i pewnie się wybiorę ,muszę w końcu zobaczyc co takiego magicznego jest na tych zlotach, bo napoje %%% na pewno nie
  17. no toż napisałem że tylko dla tego bym pojechał, ale nie zmienia to faktu, to jest jedyny plus takiej miejscówki
  18. A co, wstydzicie sie ? A może boicie tych co przyjadą ? nie będę pisał za wszystkich ale to nie to, w moim przypadku to między innymi to,że mam to na co dzień i jedyne dlaczego bym pojechał to to by napić się z wami wódki, poza tym ani jedzenie ani miejsce nie przyciąga, 100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...
  19. Ci co mają najbliżej to zazwyczaj mają najdalej... Tyle ludzi jest z Podhala, ekipy Nowosądecka i Tarnowska a nigdy ( poza Tukanem i Marcinem ) na zlotach nie ma... Ludzie z drugiego końca Polski dymają i nie mają z tym większego problemu :gwizdanie: to nie o kilometry chodzi
  20. Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak. jak tam powrót zakopianka zawalona była?
  21. Tak sobie tłumacz hehehe zakopianka droga jak każda inna ale przejezdna albo nie :polew: a Q faktycznie nie jest koniecznością lecz dodatkiem, a który mój własny brat zachorował
  22. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe zimy brak to i dobrze ważne ze w górach śnieg
  23. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w łodzi pada śnieg bo jutro sie wybieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.