Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ja tylko dlatego jade do BT :gwizdanie: no nie mów, normalnie mam kolejny powód by pojechać [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________ Nie musisz do BT jechać przecież żeby go poznać :gwizdanie: W Warszawie mieszkasz i na spocie jeszcze nie byłeś ? raczej go nie ma na warszawskich :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no muszę koniecznie go poznać.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
to już wiem dlaczego Łatka zabiera jako osobę towarzyszącą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: będzie mu pomagał skrzynki nosić :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
jak tam twoja wątroba bo jak pojadę to kielicha mi nie odmówisz :gwizdanie:
-
kupno z allegro
nie doszło miedzy wami do żadnej prawnej transakcji, nie masz umowy kupna/sprzedaży jaką jest kliknięcie "kup teraz", nie masz paragonu nie masz nic, ma prawo cię olać
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:good:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
decyzja w 24h będzie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Koninki koło M.D. a no pojechał bym ale nie wiem czy połówka będzie miała wolne chyba że jej L4 wypiszę, muszę mieć kierowcę
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a do BT w końcu jedziesz czy nie ?? :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:polew: otóż rozczaruję Cię :gwizdanie: :gwizdanie: nie podpisałem hehehehe :polew: CRIS a ty skąd dokładnie jesteś ??? :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
heh nie kumam hehe nie musisz „Dej mu pokój, nie namawiaj, bo on ślubowoł"[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________po prostu jedni się zaszywają inni ślubują
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
u nas się podpisuje ile się nie będzie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
nie rarytas a dzien w dzien ja napierdalasz :polew: no toż piszę że mi spowszechniała
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas, no mam jeszcze troszkę czasu by się zastanowić
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no nic jeszcze 40 miejsc wolnych spokojnie mogę się zastanawiać a i co do odległości jaką trzeba pokonać to będę jak już z wawy jechał więc jak widzicie to nie kilometry
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
piszesz tak jak byś jechał po to by najzwyczajniej się zresetować
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no nie byłem, i pewnie się wybiorę ,muszę w końcu zobaczyc co takiego magicznego jest na tych zlotach, bo napoje %%% na pewno nie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no toż napisałem że tylko dla tego bym pojechał, ale nie zmienia to faktu, to jest jedyny plus takiej miejscówki
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
A co, wstydzicie sie ? A może boicie tych co przyjadą ? nie będę pisał za wszystkich ale to nie to, w moim przypadku to między innymi to,że mam to na co dzień i jedyne dlaczego bym pojechał to to by napić się z wami wódki, poza tym ani jedzenie ani miejsce nie przyciąga, 100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ci co mają najbliżej to zazwyczaj mają najdalej... Tyle ludzi jest z Podhala, ekipy Nowosądecka i Tarnowska a nigdy ( poza Tukanem i Marcinem ) na zlotach nie ma... Ludzie z drugiego końca Polski dymają i nie mają z tym większego problemu :gwizdanie: to nie o kilometry chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak. jak tam powrót zakopianka zawalona była?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak sobie tłumacz hehehe zakopianka droga jak każda inna ale przejezdna albo nie :polew: a Q faktycznie nie jest koniecznością lecz dodatkiem, a który mój własny brat zachorował
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
pięknie
-
Spociki Łódzkie
hehe zimy brak to i dobrze ważne ze w górach śnieg
-
Spociki Łódzkie
a w łodzi pada śnieg bo jutro sie wybieram