Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
tak jak z Q tylko bez proste
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no kabelek weź od masy ten co idzie do manetki i miernikiem sprawdź na ciągłość do ramy samochodu, albo próbówka jeden koniec do 12V+a drugi do rzekomej masy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja jadę nima uja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no ja mam po stacyjce(stwierdziłem że niepotrzebnie będzie prąd cały czas w radiu) instalacja na stałe z filtrem
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
dam jutro będę zakładał alarm do moto to i CB przykręcę [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 20:44_________________________________________________i przykręcone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja jeszcze u siebie poduszkę multi chciałem założyć ale póki co dostałem jakieś info od kolegi z forum ale i tak "zielono" mi temacie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powolutku gromadzę wiedzę i graty a więc 4 przewody do licznika jak nic od radia muszę sobie zarezerwować, licznik już mam tylko jeszcze fis prze lutuję bo ten troszkę lini ma najbardziej to z tymi krańcówkami nie chce mi się rezać (szukać kabli) ale trzeba będzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzięki piękne jak będę zakładał fis to dorezam i to bo nie mam :notworthy: jeszcze do radia pewnie inne przewody aby wyświetlał fis radio, będę musiał pociągnąć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a podpowie ktoś czy GALE da się wyrazać jak się nie miało co z czym podpiąć?? wie ktoś??
-
Montaż tempomatu A4 B5
no a nie masz takiej białej za ECU??? ja nie miałem pinów to wpiąłem się bezpośrednio w kostkę od ecu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
diody wy lutowane z klimatronika info na pierwszej stronie, ja ostatnio widziałem w a6 tak pod podłokietnikiem i super sprawa, pod ręka i nie przeszkadza jutro przykręcę i zobaczymy jak będzie
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
omega to to, póki co jest miedzy tunelem a fotelem pasażera ale jest plan przykręcić pod podłokietnik, ale jak świeci na czerwono zupełnie inne
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
hehe no kufa nie wiem nie wiem już lampy za Twoją namową zostawiłem, muszę jeszcze to przemyśleć [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________schowek w ledach, CB na czerwono bo mi pomarańcz do wnętrza nie pasował [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi:
-
[ALL B5] Problem z gniazdem zapalniczki
a może ktoś kiedyś się bawił i zamienił plus z minusem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew:- [ALL B5] Problem z rdzą
no niestety 12 lat to już raczej stare auto niż nowe tak to już bywa- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no na pewno prościej ale nie taniej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:wallbash: jak ja lubię zaczynać dzień od popołudnie odkladaj powoli na nowa watrobe hehe już zaaplikowałem hepatil- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi: :hi: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pitole znów nie pojadę do domu znów wódka wygrała :decayed:- [ALL B5] Problem z rdzą
to sobie wyjmijcie rynienki z dachu i wyskrobcie tą gumę hehe ja miałem tzw odparzenie cynku na dachu taki mały pryszcz ale jak zacząłem dłubać to ........ :gwizdanie: czekam gdzie znów wyjdzie bo na dachu już na pewno nie - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.