Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. tak jak z Q tylko bez proste
  2. no kabelek weź od masy ten co idzie do manetki i miernikiem sprawdź na ciągłość do ramy samochodu, albo próbówka jeden koniec do 12V+a drugi do rzekomej masy
  3. no ja mam po stacyjce(stwierdziłem że niepotrzebnie będzie prąd cały czas w radiu) instalacja na stałe z filtrem
  4. dam jutro będę zakładał alarm do moto to i CB przykręcę [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 20:44_________________________________________________i przykręcone
  5. ja jeszcze u siebie poduszkę multi chciałem założyć ale póki co dostałem jakieś info od kolegi z forum ale i tak "zielono" mi temacie
  6. powolutku gromadzę wiedzę i graty a więc 4 przewody do licznika jak nic od radia muszę sobie zarezerwować, licznik już mam tylko jeszcze fis prze lutuję bo ten troszkę lini ma najbardziej to z tymi krańcówkami nie chce mi się rezać (szukać kabli) ale trzeba będzie
  7. dzięki piękne jak będę zakładał fis to dorezam i to bo nie mam :notworthy: jeszcze do radia pewnie inne przewody aby wyświetlał fis radio, będę musiał pociągnąć
  8. a podpowie ktoś czy GALE da się wyrazać jak się nie miało co z czym podpiąć?? wie ktoś??
  9. no a nie masz takiej białej za ECU??? ja nie miałem pinów to wpiąłem się bezpośrednio w kostkę od ecu
  10. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. diody wy lutowane z klimatronika info na pierwszej stronie, ja ostatnio widziałem w a6 tak pod podłokietnikiem i super sprawa, pod ręka i nie przeszkadza jutro przykręcę i zobaczymy jak będzie
  12. omega to to, póki co jest miedzy tunelem a fotelem pasażera ale jest plan przykręcić pod podłokietnik, ale jak świeci na czerwono zupełnie inne
  13. hehe no kufa nie wiem nie wiem już lampy za Twoją namową zostawiłem, muszę jeszcze to przemyśleć [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________schowek w ledach, CB na czerwono bo mi pomarańcz do wnętrza nie pasował [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________
  14. a może ktoś kiedyś się bawił i zamienił plus z minusem
  15. :polew: :polew: :polew:
  16. Góral.tz odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    no niestety 12 lat to już raczej stare auto niż nowe tak to już bywa
  17. no na pewno prościej ale nie taniej
  18. :wallbash: jak ja lubię zaczynać dzień od popołudnie odkladaj powoli na nowa watrobe hehe już zaaplikowałem hepatil
  19. :hi: :hi: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  20. ja pitole znów nie pojadę do domu znów wódka wygrała :decayed:
  21. Góral.tz odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    to sobie wyjmijcie rynienki z dachu i wyskrobcie tą gumę hehe ja miałem tzw odparzenie cynku na dachu taki mały pryszcz ale jak zacząłem dłubać to ........ :gwizdanie: czekam gdzie znów wyjdzie bo na dachu już na pewno nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.