Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w sumie racja. a jak sprawdzic czy moje 1/2 fis to VDO czy jaeger?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiesz ja mam VDO na półce od anglika ale myślałem żeby kupić europejski i akurat krycha ma ale jaeger.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli jak by co lepiej VDO zmontować bo i w VDO i w jaeger bede musiał robić wyświetlacz.
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Jeżeli to te koło Łodzi to mogę odbić po Ciebie tak to obok łodzi jest
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
dajesz rade :polew: może mnie ktoś zabierze po drodze z Wodzierad
-
Spociki Łódzkie
:good: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________ musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko a chetnie bym sie spotkal Seba ty nie na troszeczkę tylko na "grubasa" :drunk: :beer1: :beer1: :beer1: eh napił by się, jednak czasem dobrze gdzieś z kobieta jechać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie podpowie ktoś czym się różni jager od VDO ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
kurfa ale kusicie hehe- Spociki Łódzkie
jest to pewnego rodzaju ból ;(- Spociki Łódzkie
ja jak bym jechał to będę jechał od Wodzierad mogę kogoś zabrać [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:05_________________________________________________ to zapraszamy :good: akurat jakaś impreza w domu bedzie to bym zwiał na chwile- Spociki Łódzkie
sam bym sie wybrał do tej karczmy coś dobrego zjadł- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
no właśnie nie da rady- [ALL B5] Dolna rozpórka
jak weźmiesz rozpórkę i wejdziesz pod auto to ona pasuje tylko w jedno miejsce koniec sanek, dziury w które oryginalnie jest przykręcona osłona skrzyni biegów, śruby twarde można rozumieć hartowane tylko po co zwykła wytrzyma- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
głupio tak bez niej jechać kto mi potem rano zda relacje co działo sie po 3 flaszce- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
szansa jest ale z kobitą trzeba po negocjować- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
sam bym pojechał ale kobita nie może a kto mnie pijanego w niedziele powiezie, a poza tym już po zapisach- myslałem ze nigdy nie napisze takiego tematu... Cieply to kawał chó..a
hehehe nie no z moskalem w uja lecieć , rozumiem prezesa, ale moskala :no: znam na to radę trzeba na kawę jechać- Spociki Łódzkie
żeby to jeszcze było co- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- [ALL B5] Dolna rozpórka
panowie rozpórka pasuje P&P w osłonę- [B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no było troszkę go pomęczyłem ale warto było [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:34_________________________________________________wczoraj zamontowałem rozpórkę od labela pasuje jak ulał osłony nie trzeba było ciąć :decayed: za to nadkole pociąłem niech sobie powietrze hula łatwiej- Spociki Łódzkie
nie chce ktoś rozpuki dolnej od labela?? ja jednak nie będę zakładał ktoś chętny to pw- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- [B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
i znów coś porazałem :decayed: jak wygląda kolektor po 200 tyś ano tak a tak już wszystko poskładane a taka flanszę wyrezałem :kox: - X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI