Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Poduszka powietrzna - nie ma kontrolek
vaga podepnij
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
hehehe mod ok jak bym miał b6 też bym sobie takie lampy zrobił hehe
-
Info na temat siły roboczej quadów.
może nie wszyscy z ATV polska by się zgodzili ale kup używanego Cam-an'a. ten quad po prostu jest stworzony po to by dawać frajdę z użytkowania, naped przeniesienie napędu hamowanie silnikiem po prostu jest to czego sam bym sobie życzył Nie namawiam do niczego ale tego quada bym sobie życzył
-
Strefa Śmiechu
hehe zadziory heheheh :polew: :polew:
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
a te dolna wchodzi pod osłony??
-
[ALL B5] Sensor airbag
crasch daty można wykasować?? chyba tak
-
[B5 AVG] Jakie radio z conajmniej CD
kup concerta do niego zmieniarkę lub emulator zmieniarki i będziesz miał sprzęt na SD
-
Info na temat siły roboczej quadów.
i tu na tym poście bym się zatrzymał, masz kawał maszyny troszkę miejsca jak byś chciał jakiś prowiant wziąć na parę dni, a zapierdziela jak renegade może jest słabiej wyważony jeśli chodzi o trawersy, ale równie pięknie hamuje silnikiem tak że jak masz kasę to inwestuj, od razu wciagarkę ja polecam Warn, pług i na zimę masz spokój a pozostały sezon pełen :kox:
-
Info na temat siły roboczej quadów.
wół roboczy to honda foreman, części bo bombki jak i do innych drogie są ale wież mi ze Cam-An to jest jednak to, gryzlaczy dużo jeździ i też nie ma ma co nażekać, ale jednak bombka robi robotę a jak w ogóle ma zapier...... Cam-an renegade :kox: :kox:
-
Info na temat siły roboczej quadów.
a wie tak w bardzo dobrą stronę idziesz, Nr 1 to Cam-An bo... po prostu nie pytaj tylko jak masz okazję bierz nr 2 to kawasaki mocne ciężkie i ogólnie do odśnieżania ok w teren nie za bardzo nr 3 to yamaha dobra w teren zrywna ogólnie ok nr 4 to suzuki jest 4 bo jest 4 i tyle :hi:
-
Strefa Śmiechu
http://besty.pl/5013
-
Strefa Śmiechu
popsułeś zabawę
-
Strefa Śmiechu
JAK :mysli:
-
Strefa Śmiechu
niech się wypowiedzą ci którym się udało
-
Strefa Śmiechu
Za 1 razem :gwizdanie: po alko za 3 razem :decayed: ja nie mogę niech ci poprzednicy podadzą sposób
-
[ALL B5] Montaż tempomatu POLIFT
przeciez masz zespoloną ze światłami
-
[B6 AVF] Odpalenie na "popych"
spokojnie palić z 2 tylko ze sprzęgła puszczasz powolutku
-
[ALL B5] Sam otwierający się centralny po zamoczeniu
pompka jak pracuje to wytwarza ciśnienie/podciśnienie spokojnie możesz odpinać tylko delikatnie by nie połamać
-
[ALL B5] Sam otwierający się centralny po zamoczeniu
może pompka zdążyła się uwalić podmień od kogoś i zobacz jak działa
-
[ALL B5] Montaż tempomatu POLIFT
taka????? chyba nie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.0;highlight=montaz+tempomatu
-
[ALL B5] Żólte halogeny
:sick3: :sick3:
-
Muzyka w naszych autkach
:kox: :naughty: HELLO
-
Spotkania na drodze
i tak pewnie to do ciebie nie dociera bo jesteś najlepszy http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tragiczna-noc-na-polskich-drogach-zginelo-11-osob,wid,13541209,wiadomosc.html
-
[ALL B6] błąd 01441
pewnie wam czujniki padają w AKN czujnik ma numer 8D0919673J i kosztuje w ASO 285 zł spokojnie wymienisz, co do B6 chyba taki nr 8E0919673AH ASO 374zł
-
[ALL B5] Urządzenie do centralnego zamka
czarny przewód zaznaczony przez Ciebie to antenka centralki, ze schematu wychodzi że centralka obsługuje tylko kierunki, a syrenki nie przewidziano, czarna wtyczka, nie doszedłem co to ale wygląda na zasilanie diody sygnalizującej uzbrojenie alarmu. Ja to widzę tak [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________i jeśli po zamknięciu i otwarciu migają ci kierunkowskazy to można tu się załapać i podpiąć syrenkę taka najzwyklejszą z alledrogo acha i te przełączniki nic tam nie ruszaj są funkcje centralki chodź by możesz wybrać sterowanie zamkiem, pod zamek taki jak w audi czy np jak w golfie IV