Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. hehehe mod ok jak bym miał b6 też bym sobie takie lampy zrobił hehe
  2. może nie wszyscy z ATV polska by się zgodzili ale kup używanego Cam-an'a. ten quad po prostu jest stworzony po to by dawać frajdę z użytkowania, naped przeniesienie napędu hamowanie silnikiem po prostu jest to czego sam bym sobie życzył Nie namawiam do niczego ale tego quada bym sobie życzył
  3. hehe zadziory heheheh :polew: :polew:
  4. a te dolna wchodzi pod osłony??
  5. crasch daty można wykasować?? chyba tak
  6. kup concerta do niego zmieniarkę lub emulator zmieniarki i będziesz miał sprzęt na SD
  7. i tu na tym poście bym się zatrzymał, masz kawał maszyny troszkę miejsca jak byś chciał jakiś prowiant wziąć na parę dni, a zapierdziela jak renegade może jest słabiej wyważony jeśli chodzi o trawersy, ale równie pięknie hamuje silnikiem tak że jak masz kasę to inwestuj, od razu wciagarkę ja polecam Warn, pług i na zimę masz spokój a pozostały sezon pełen :kox:
  8. wół roboczy to honda foreman, części bo bombki jak i do innych drogie są ale wież mi ze Cam-An to jest jednak to, gryzlaczy dużo jeździ i też nie ma ma co nażekać, ale jednak bombka robi robotę a jak w ogóle ma zapier...... Cam-an renegade :kox: :kox:
  9. a wie tak w bardzo dobrą stronę idziesz, Nr 1 to Cam-An bo... po prostu nie pytaj tylko jak masz okazję bierz nr 2 to kawasaki mocne ciężkie i ogólnie do odśnieżania ok w teren nie za bardzo nr 3 to yamaha dobra w teren zrywna ogólnie ok nr 4 to suzuki jest 4 bo jest 4 i tyle :hi:
  10. http://besty.pl/5013
  11. popsułeś zabawę
  12. JAK :mysli:
  13. niech się wypowiedzą ci którym się udało
  14. Za 1 razem :gwizdanie: po alko za 3 razem :decayed: ja nie mogę niech ci poprzednicy podadzą sposób
  15. przeciez masz zespoloną ze światłami
  16. spokojnie palić z 2 tylko ze sprzęgła puszczasz powolutku
  17. pompka jak pracuje to wytwarza ciśnienie/podciśnienie spokojnie możesz odpinać tylko delikatnie by nie połamać
  18. może pompka zdążyła się uwalić podmień od kogoś i zobacz jak działa
  19. taka????? chyba nie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.0;highlight=montaz+tempomatu
  20. :sick3: :sick3:
  21. :kox: :naughty: HELLO
  22. i tak pewnie to do ciebie nie dociera bo jesteś najlepszy http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tragiczna-noc-na-polskich-drogach-zginelo-11-osob,wid,13541209,wiadomosc.html
  23. pewnie wam czujniki padają w AKN czujnik ma numer 8D0919673J i kosztuje w ASO 285 zł spokojnie wymienisz, co do B6 chyba taki nr 8E0919673AH ASO 374zł
  24. czarny przewód zaznaczony przez Ciebie to antenka centralki, ze schematu wychodzi że centralka obsługuje tylko kierunki, a syrenki nie przewidziano, czarna wtyczka, nie doszedłem co to ale wygląda na zasilanie diody sygnalizującej uzbrojenie alarmu. Ja to widzę tak [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________i jeśli po zamknięciu i otwarciu migają ci kierunkowskazy to można tu się załapać i podpiąć syrenkę taka najzwyklejszą z alledrogo acha i te przełączniki nic tam nie ruszaj są funkcje centralki chodź by możesz wybrać sterowanie zamkiem, pod zamek taki jak w audi czy np jak w golfie IV

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.