Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. panowie gdzieś tu w okolicy warszawy jakieś szrot znajdę bo potrzebuję na szybko takie coś chyba że ktoś na jakieś graty i by miał takie coś
  2. hehe faurak fajny i przesiadka w dobrą stronę
  3. wiesz myślałem raczej o gościu od klim, ten z pod łodzi robi takie węże
  4. kolego gdzie ty z ta klimą jeździsz, takie przewody da się dorobić, jak się te nakrętki odkręca to najpierw palnik a potem opukać i dopiero odkręcać, szkoda że z lublina jesteś bo pod łodzią mam magika co by Ci to ogarnął w weekend widziałem jak zarabia takie przewody tak że nie załamuj karku, a jeśli mi podasz dokładnie namiary na przewody to zapytam tu i tam może znajdę używki
  5. mylisz sie , to był Norbiak a tak poza tym :sick3:
  6. hehehe spot ok myśmy właśnie zakończyli :drunk: tak że Flyer czekam na propozycje na to garage :drunk: a dzieciak na pierdzie to ... niejaki boberek :mysli: chyba że się mylę :drunk:
  7. a kto to ale tam my tu łoimy :drunk: :drunk: a więc zdrowia
  8. czyli można próbować???
  9. obroty sa ustawione w ECU, VAG-iem nidyrydy no to lipa szkoda ze nie da się chodź o te 20 podnieś
  10. to nie moje tylko kolegi, leje motula 5W40, a da radę vagiem skorygować te obroty chodź by na 860??
  11. no własnie pierwsze to pływa na obrotach, druga sprawa to na jałowym ma 830-840 obrotów i trzy tych obrotach pokazuje za niskie ciśnienie oleju, (i tu od razu pytanie da to radę skorygować vagiem?) gdy chodzi na takich obrotach i przy niskim ciśnieniu słychać jak by popychacze klepały dopiero jak obroty sa w granicach 860-870 jak by cichło to klepanie.
  12. tak też zrobię bo innego wyjścia nie ma
  13. Musti pasuje więc i ja nie jadę.
  14. od tu się mylisz potrzebny, interes mam i musze się w końcu wywiązać, a Ty zawsze na ursynów możesz zawitać
  15. to chyba odwołamy dzis spota, bo musti chyba nie znajdzie dla nas dziś czasu :no:
  16. nie odezwie sie bo do 18:00 ma pokaz tańca w MDK (Milaówkowski Dom Kultury) :polew: łokej
  17. jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:
  18. hehe jest nas 2 hehehe dzwoń do mustiego czy będzie
  19. Witam Panowie czy te błędy to wina gazowni?? można je bez strachu kasować?
  20. kur.. a ja już naszykowałem po kieliszku, kieliszki już rosą osiadły ach cieknie ;(
  21. u mnie wąż (koniec aluminiowy był spłaszczony i klima nie działała jak powinna, więcej mi do głowy nie przychodzi, może ktoś poradzi a jak nie to chyba wizyta w zakładzie
  22. hehe pomyślimy nie ma sprawy poczytajcie jak te logi robić i bedziemy sie bawic [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 19:30_________________________________________________kto dzis jest?? bo nie wiem czy zaczynać już alkoholizację czy nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.