Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AFN] ABS szaleje
czujnik ori?? odległość od koronki można sprawdzić ale może to wina przewodów/wtyczki, sam działasz czy jakiś mechanik??
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy było ale :polew:
-
[B5 AVG] Drganie silnika i drążka zmiany biegów
ja już się przyzwyczaiłem do tego ze ma drgawki, ale ty jak masz chęć to podjedz na jakiś spot i porównaj pracę innego AVG
-
[B5 AVG] Drganie silnika i drążka zmiany biegów
jeżdżę takim samym jak możesz zauważyć w opisie i tez się telepie, tylko że ja mimo ze poduszki wyglądają ok uważam że są zużyte po 270 tyś jakie masz te obroty na jałowym 860??
-
[B5 AVG] Drganie silnika i drążka zmiany biegów
może masz za niskie obroty na jałowym a poza tym to nie zapominaj że gnojowozem jeździsz
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja mam tak:) no i fajnie to wygląda
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Lepiej sie nad tym zastanow... taniej (kosztem tego co Cie czeka) bedzie chyba kupic klosze od bi-x. Oni na zywo nieco dosadniej opowiadali o tym modzie :polew: dokładnie podjął bym się tego jeszcze raz tylko i wyłącznie w stanie głębokiej nieświadomości spowodowanej zbytnim stężeniem etanolu we krwi :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładnie
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Pięknie ładnie jest, ale najważniejsze że właściciel zadowolony
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
no furka oświetlona jak trzeba:) :kox: :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
bardzo cieszy i niech służy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no dzięki piękne. z tym blaknięciem to wiem, bo mam 1/2 i też nic nie widać na nim
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Immo to w sumie żaden problem Najlepiej kupując zegary z demontażu powiedz żeby dali Ci pastylki z kluczyków, bo w końcu to komplet do immobilizera, prawda? 200zł dobra cena o ile FIS jest idealny, tym bardziej jeśli nie jest to anglik. Tak czy siak anglik a wschodnio-europejczyk to to samo poza tarczą prędkościomierza Numer konkretny nie musi być, ale dobrze by było gdyby był produkcji VDO a powiedz jest sprzedający jakoś w stanie sprawdzic wyswietlacz poza autem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da się, ale później trzeba zmienić kodowanie na 00140. i oprócz immo to nie powinno być jakiś problemów z wskazaniami?? za 200zł licznik od 2,5 to dobra cena?? aha i czy jakis konkretny nr musi byc? a i jak sprawdzić poza autem wyświetlacz proszę o podpowiedz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie a podpowie ktoś na szybko czy od 2,5 tdi do 1,9 da sie licznik założyć??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
wzór nie kolor mi się podobał
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
relingi faktycznie pasują tylko felunek bym zmienił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no miejscówka niezła cicho nie duży ruch nikt by nie przeszkadzał, tylko boje cię że bym nie wyszedł z tego podziemia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co Ty... martwila sie, ze sie nie wyspie hehe dobrze że nie pomyślała że my tam :drunk: aczkolwiek ochroniarz kontrolował co robimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a coś ty tu sami abstynenci mieszkają ale czekam na propozycję :naughty: Ps. zeszło wczoraj żona nie krzyczała??
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
ja też mam takie i grzeją rewelacja
-
Strefa Śmiechu
żałosne jedyne co się chce to :sick3: :sick3: :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehheeee :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zajeb oslone z blachy pod silnik,jebne jak zaczniesz jezdzic klekotem,juz Kali mnie zwalil na glebe bo to nie liczy się impreza tylko koszta :polew: takie czasy nastały
-
[ALL B6] Świeci ABS i ESP po wymianie zawieszenia.
czujniki podobijaj