Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    czujnik ori?? odległość od koronki można sprawdzić ale może to wina przewodów/wtyczki, sam działasz czy jakiś mechanik??
  2. nie wiem czy było ale :polew:
  3. ja już się przyzwyczaiłem do tego ze ma drgawki, ale ty jak masz chęć to podjedz na jakiś spot i porównaj pracę innego AVG
  4. jeżdżę takim samym jak możesz zauważyć w opisie i tez się telepie, tylko że ja mimo ze poduszki wyglądają ok uważam że są zużyte po 270 tyś jakie masz te obroty na jałowym 860??
  5. może masz za niskie obroty na jałowym a poza tym to nie zapominaj że gnojowozem jeździsz
  6. ja mam tak:) no i fajnie to wygląda
  7. Lepiej sie nad tym zastanow... taniej (kosztem tego co Cie czeka) bedzie chyba kupic klosze od bi-x. Oni na zywo nieco dosadniej opowiadali o tym modzie :polew: dokładnie podjął bym się tego jeszcze raz tylko i wyłącznie w stanie głębokiej nieświadomości spowodowanej zbytnim stężeniem etanolu we krwi :decayed:
  8. Pięknie ładnie jest, ale najważniejsze że właściciel zadowolony
  9. no furka oświetlona jak trzeba:) :kox: :kox:
  10. bardzo cieszy i niech służy
  11. no dzięki piękne. z tym blaknięciem to wiem, bo mam 1/2 i też nic nie widać na nim
  12. Immo to w sumie żaden problem Najlepiej kupując zegary z demontażu powiedz żeby dali Ci pastylki z kluczyków, bo w końcu to komplet do immobilizera, prawda? 200zł dobra cena o ile FIS jest idealny, tym bardziej jeśli nie jest to anglik. Tak czy siak anglik a wschodnio-europejczyk to to samo poza tarczą prędkościomierza Numer konkretny nie musi być, ale dobrze by było gdyby był produkcji VDO a powiedz jest sprzedający jakoś w stanie sprawdzic wyswietlacz poza autem?
  13. Da się, ale później trzeba zmienić kodowanie na 00140. i oprócz immo to nie powinno być jakiś problemów z wskazaniami?? za 200zł licznik od 2,5 to dobra cena?? aha i czy jakis konkretny nr musi byc? a i jak sprawdzić poza autem wyświetlacz proszę o podpowiedz
  14. Panowie a podpowie ktoś na szybko czy od 2,5 tdi do 1,9 da sie licznik założyć??
  15. wzór nie kolor mi się podobał
  16. relingi faktycznie pasują tylko felunek bym zmienił
  17. no miejscówka niezła cicho nie duży ruch nikt by nie przeszkadzał, tylko boje cię że bym nie wyszedł z tego podziemia
  18. no co Ty... martwila sie, ze sie nie wyspie hehe dobrze że nie pomyślała że my tam :drunk: aczkolwiek ochroniarz kontrolował co robimy
  19. a coś ty tu sami abstynenci mieszkają ale czekam na propozycję :naughty: Ps. zeszło wczoraj żona nie krzyczała??
  20. ja też mam takie i grzeją rewelacja
  21. żałosne jedyne co się chce to :sick3: :sick3: :sick3:
  22. hehehheeee :polew:
  23. zajeb oslone z blachy pod silnik,jebne jak zaczniesz jezdzic klekotem,juz Kali mnie zwalil na glebe bo to nie liczy się impreza tylko koszta :polew: takie czasy nastały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.