Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe krowa mrozić będzie się :kox:
-
[B5 AFN] Data ważności Air Bag
możesz się zainteresować bo ja dokładnie nie wiem j=kiedyś jakoś tak się zgadałem o poduszkach powietrznych i właśnie takie info wysłyszałem. więc jak masz chęć po pytaj i daj znać
-
[B5 AFN] Data ważności Air Bag
kiedyś się jakoś tam kogoś pytałem to mówił mi że fabryka przewidziała ważność i 100% sprawność poduszki na 10 lat ale głowy za to info nie dam sobie obciąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło
-
Spotkania na drodze
a pozdrawiam pozdrawiam trzeba było zgadać :hi: :hi: autko ciemno granatowe chodź brudne i faktycznie wygląda jakoś czarno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie patrząc na niektórych to nie głupi pomysł :polew: A4bi-klub.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: kurde jak to się nazywało kiedyś to z była dziewczyną ćwiczyłem a wiem foch :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
najpierw w pompke cmokną :naughty: :naughty: i brudzia strzelą
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
śniadanie było o 10:00 , ja wojaże uprawiałem od 6:00 :naughty: :naughty: mozemy sie wymienić :kox: :kox: ni uja za orzechy nie pójdzie :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ASO szt ksztuje 25 zl w IC 10 zl w detalu. już gratki kupione
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
trzyrazytrzy :naughty: :naughty: moskal czteryrazycztery
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to gdzie? w ASO hehe prawda ale ceny to maja w tymm ASO :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą... :gwizdanie: zaglądaj, może się pojawi termin... hehe jestem przelotem do poniedziałku tak myślałem że się przejadę w niedziele:)
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja uwazam, ze nie ma czym sie podniecac gdy zarowka wytrzymuje kilka lat bo jej jasnosc po tak dlugim okresie bardzo spada. Co rok powinno sie wymieniac zarowki, zwlaszcza w polsce gdzie trzeba jezdzic na swiatlach 24/h chyba że ktoś ma do jazdy dziennej :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki piękne jutro po dzwonie popytam czy mają to bym sobie jutro podłubał macie w tą niedziele spota?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam możecie mi podpowiedzieć gdzie w poznaniu dostane takie coś jak sprężyna mocująca ta co klocki trzyma w zacisku z przodu. gdzie tu jaki serwis bo chciałem 2 sztuki nowe kupić a akurat będę pare dni w Poznaniu oblukałem numer tego pręcika 4A0615269 i potrzebuję jeszcze 4 x śrubka WHT003250 jet możliwe ze gdzie to tu dostane???
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa
ile za te fele chcesz?? ja mam piętnastki ale takie jak edmondo ci pokazał wiec sie nie zamienisz pewnie a szkoda bo byś miał komplet cały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ciśniecie chłopaka kupił cieszy się niech się cieszy. teraz przynajmniej będzie wiedział że jazda dieslem nie ma nic do długości życia :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
i z :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta a pijawki tylko w sadzawce
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
u mnie w b5 jak nie ma ochoty to nawet przez miesiąc nie zaświeci antenki a jak go coś najdzie to 3 dni pod rząd świeci, odpinanie akumulatora nie zmienia nic po prostu jak z moim zegarkiem na ręce nieraz co dzień się aktualizuje a nieraz miesiąc nic nawet jak wymuszę synchronizację to w d to ma.
-
[B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa
ja mam 15 mozemy sie zamienić oponki są takie jak potrzebujesz dębica bieżnik prawie nowy więc spokojnie możesz jeździć bo ja przejeździłem na nich jeden sezon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
większa guma, większe możliwości ale gorsza trakcja nie można mieć wszystkiego e pany co by tylko nie było przerostu formy nad treścią