Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. e tam pitolisz ja tam w nią wierzę
  2. raczej za duży bo poszły nowe łożyska nowe tarcze i wszystko się niejako odsunęło od szujnika, na starych tarczka prawie dotykała czujnika a teraz ma luz, ale w piątek się okrze
  3. u mnie znów załącza się ABS jak hamuję nawet delikatnie przy 10km/h podejrzewam za duża odległość tarczki od czujnika i pewnie biedak gubi sygnał
  4. jak wszędzie są snoby i palanty i są i mili kulturalni ludzie
  5. ogólnie alledrogo led labs lub lutowanie na własną rękę
  6. nie pękaj pojedziemy o bok siebie a reszta niech sobie radzi
  7. Jeszcze nie piłem ale słyszałem że za***ista jest , coś podobnego stało się właśnie z "Krupnikiem" i Krupnik i Biała jest na smaczna tak że robić zapasy póki się nie popsuje
  8. w sensie że ? jeśli chodzi o pytanie górala to już założył tempomat i śmiga potwierdzam opis super rezanie dziecinnie proste tak że montujcie
  9. Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: W tym roku w BT cytrynówki nie tykam Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać nie mięknij mam dla Ciebie taką jesienną produkcją z owoców drylowanych na górskiej źródlanej wodzie
  10. cicho może sobie pójdzie
  11. ja tam tez pierwszy raz będę jak zdążę auto poskładać :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie: kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać juz nie wymyślaj :naughty: :naughty: a ciul może i być finka oby czysta była
  13. Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie: kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać
  14. Widać chłopakowi propozycja się spodobała :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:
  15. dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: Poziek liczę na Ciebie jak na nikogo innego jesyeśmy umówieni liczę na na Ciebie teraz idę na wódkę ale jak by co to szukaj mnie napijemy się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie: poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox:
  17. słowa nie na wiatr idą u mnie słowo droższe pieniędzy tak że Adaś czekam :naughty:
  18. Adaśko Ty dawaj na ogólnopolski i pochwal się tym wygranym Meguaiersem Jeszcze nie dostałem [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:03_________________________________________________ Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię Ale to jest proste bo u gorala jest tak mówisz i masz :cool1: bo Cię lubię i tyle :good:
  19. Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię
  20. zapraszamy do tego jest boczek z patelni i oscypek zapiekany
  21. no własnie za Ciebie tu toczymy mesz pomiędzy DeLux a Żubrówką Białą a więc zdrowie gościu fajny :naughty:
  22. Adam ja też się gubię :drunk: :drunk:
  23. kurde czytam i właśnie trenujemy porównujemy DeLux i Żubrówkę biała póki co 1:0 dla żubrówki :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.