Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. podeślij cenę na PW odpuść sobie jorka to po pie.. psy
  2. nie znam kolesia tak dobrze ale od lakiernika słyszałem ze to prawda
  3. :polew: na pewno jakiś jest
  4. ze opanował takiego kolosa a to jak jechał inna sprawa, to że w odpowiedniej odległości nie było trójkąta ostrzegawczego też chodzi mi oto jak kierownicę ma opanowaną w 30 tonowej zabawce
  5. i to są kierowcy szacun
  6. moja rada daj sobie spokój, chyba że na prawdę chcesz to warunek kup mu/jej odrazu współtowarzysza/kę bo ten pies sam zgłupieje, ale na pocieszenie powiem Ci ze haski i tak lepszy od malamuta :good:
  7. wczoraj zasiadłem i powiem tam kolega ma to czego my w a4 nigdy mieć nie będziemy ma miejsca w uj i jeszcze troszkę :good:
  8. 60 to było samych B6, nie doliczyłeś jednej dużopalącej A6, trzydziestu dwóch B5, siedemnastu B7, czterech S4 i dwóch RSów. Gadania nie było dużo. Samo przywitanie się zajęło 2 godziny, więc stwierdziliśmy, że trzeba się od razu pożegnać bo część musiała o 23 żony do łóżka położyć Zdrówka! mnie do teraz reka boli od witania się :gwizdanie:
  9. hehe maseczka błotna :) a ja zawsze myslalam ze taka maseczka to na twarz i sopbie robilam :gwizdanie: o ja glupia oj głupia od razu po prostu człowiek się całe życie uczy troszkę spłukałem myjką i jest deczko lepiej
  10. nic a nic
  11. A nie mówiłem ?? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________ Tak dawno mnie PIXI nie było, że niewiem czy trafie Takich młodzieniaszków dziś nie wpuszczają :tongue4:
  12. ja mam nie daleko ale nie umiem jeździć
  13. Edziu a ja Ci tyle razy pomagałem jak potrzebowałeś pomocy ........ PIXI porządna chłopina myśle że mu nie odbije chodź w w sumie :mysli: :decayed: Góral wątpisz we mnie :polew: wierzę w Ciebie jak w święty obrazek :decayed:
  14. PIXI porządna chłopina myśle że mu nie odbije chodź w w sumie :mysli: :decayed:
  15. Panowie w bukowinie macie wspólny pokój :mysli: :polew:
  16. ja kupiłem u siebie w mieście w elektronicznym led labe na allegro ja tam brałem kiedyś
  17. milion nie dwa miliony razy było
  18. mit obalony odstęp był za duży i tak się działo teraz śmiga pięknie :good:
  19. hehehe :polew:
  20. Złota zmywacz do paznokci to w chemicznym chyba jak potrzebujesz :gwizdanie: jak chcesz, to moj sasiad ma znizke :kox: nie próbowałam.. mówisz że dobry :gwizdanie: i jeszcze znizke masz :evil: dobry tylko trzeba trzy razy przez chleb koniecznie razowy przepuścić :polew:
  21. ja już troszeczkę po migałem i wszystko smiga jak należy tak że jeśli komuś kasa potrzebna na co innego warto przeczyścić
  22. co rozumiesz przez pojecie "kontrola w trakcie trwania inwestycji" ??? GDDKiA maja za kazdym razem brać troche asfaltu , wylewać przed siedzibą i sprawdzać czy sie dziury nie robią ??? :kox: W naszym pieknym kraju jak wiadomo rządzi biurokracja , jesli na papierze jest napisane ze asfalt ma takie i takie parametry to jest git , nikt sie nie czepia bo rządzi papierologia Oczywiście laboratoria GW powinny brać próbki materiału do ekspertyzy i pewnie biorą i pewnie wszystko wychodzi git , znam to z autopsji jak w HACAP'ie pewne krytyczne punkty kontroli a reszta gówno wszystkich obchodzi :polew:
  23. nie wyciągnął bym tak wysoko pany kto mi załatwi zwolnienie z zajęć na dziś bo właśnie stwierdziłem że nie mogę iść na zaliczenie ustne :drunk:
  24. koledze to chyba o wyglad chodzi tych tarcz po co ci jakieś tam nawiercane i sretetete ja założyłem na tył febi przód podtoczyłem bo były dobre założyłem nowe klocki bosch wlałem płyn ate poczyściłem wysmarowałem wszystko pięknie i .... abs swira dostaje bo i tak opony przyczepność tracą. gnojowóz to nie Ferrari chyba że masz metodę gaz hamulec to i owszem standard nie wytrzyma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.