Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
podeślij cenę na PW odpuść sobie jorka to po pie.. psy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie znam kolesia tak dobrze ale od lakiernika słyszałem ze to prawda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: na pewno jakiś jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ze opanował takiego kolosa a to jak jechał inna sprawa, to że w odpowiedniej odległości nie było trójkąta ostrzegawczego też chodzi mi oto jak kierownicę ma opanowaną w 30 tonowej zabawce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to są kierowcy szacun
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
moja rada daj sobie spokój, chyba że na prawdę chcesz to warunek kup mu/jej odrazu współtowarzysza/kę bo ten pies sam zgłupieje, ale na pocieszenie powiem Ci ze haski i tak lepszy od malamuta :good:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
wczoraj zasiadłem i powiem tam kolega ma to czego my w a4 nigdy mieć nie będziemy ma miejsca w uj i jeszcze troszkę :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
60 to było samych B6, nie doliczyłeś jednej dużopalącej A6, trzydziestu dwóch B5, siedemnastu B7, czterech S4 i dwóch RSów. Gadania nie było dużo. Samo przywitanie się zajęło 2 godziny, więc stwierdziliśmy, że trzeba się od razu pożegnać bo część musiała o 23 żony do łóżka położyć Zdrówka! mnie do teraz reka boli od witania się :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
hehe maseczka błotna :) a ja zawsze myslalam ze taka maseczka to na twarz i sopbie robilam :gwizdanie: o ja glupia oj głupia od razu po prostu człowiek się całe życie uczy troszkę spłukałem myjką i jest deczko lepiej
-
Montaż tempomatu A4 B5
nic a nic
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
hehe maseczka błotna :)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie mówiłem ?? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________ Tak dawno mnie PIXI nie było, że niewiem czy trafie Takich młodzieniaszków dziś nie wpuszczają :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam nie daleko ale nie umiem jeździć
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Edziu a ja Ci tyle razy pomagałem jak potrzebowałeś pomocy ........ PIXI porządna chłopina myśle że mu nie odbije chodź w w sumie :mysli: :decayed: Góral wątpisz we mnie :polew: wierzę w Ciebie jak w święty obrazek :decayed:
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
PIXI porządna chłopina myśle że mu nie odbije chodź w w sumie :mysli: :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Panowie w bukowinie macie wspólny pokój :mysli: :polew:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja kupiłem u siebie w mieście w elektronicznym led labe na allegro ja tam brałem kiedyś
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
milion nie dwa miliony razy było
-
[B5 AHH] Kontrolka ABS-u przy 120km/h
mit obalony odstęp był za duży i tak się działo teraz śmiga pięknie :good:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
hehehe :polew:
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
Złota zmywacz do paznokci to w chemicznym chyba jak potrzebujesz :gwizdanie: jak chcesz, to moj sasiad ma znizke :kox: nie próbowałam.. mówisz że dobry :gwizdanie: i jeszcze znizke masz :evil: dobry tylko trzeba trzy razy przez chleb koniecznie razowy przepuścić :polew:
-
[ALL B5] Zacinające się kierunkowskazy- czyszczenie styków przekaźnika
ja już troszeczkę po migałem i wszystko smiga jak należy tak że jeśli komuś kasa potrzebna na co innego warto przeczyścić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co rozumiesz przez pojecie "kontrola w trakcie trwania inwestycji" ??? GDDKiA maja za kazdym razem brać troche asfaltu , wylewać przed siedzibą i sprawdzać czy sie dziury nie robią ??? :kox: W naszym pieknym kraju jak wiadomo rządzi biurokracja , jesli na papierze jest napisane ze asfalt ma takie i takie parametry to jest git , nikt sie nie czepia bo rządzi papierologia Oczywiście laboratoria GW powinny brać próbki materiału do ekspertyzy i pewnie biorą i pewnie wszystko wychodzi git , znam to z autopsji jak w HACAP'ie pewne krytyczne punkty kontroli a reszta gówno wszystkich obchodzi :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wyciągnął bym tak wysoko pany kto mi załatwi zwolnienie z zajęć na dziś bo właśnie stwierdziłem że nie mogę iść na zaliczenie ustne :drunk:
-
[ALL B5] Tarcze hamulcowe
koledze to chyba o wyglad chodzi tych tarcz po co ci jakieś tam nawiercane i sretetete ja założyłem na tył febi przód podtoczyłem bo były dobre założyłem nowe klocki bosch wlałem płyn ate poczyściłem wysmarowałem wszystko pięknie i .... abs swira dostaje bo i tak opony przyczepność tracą. gnojowóz to nie Ferrari chyba że masz metodę gaz hamulec to i owszem standard nie wytrzyma