Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. zgadzam się w 100 % :good: tylko nie lubię jakiś tam kogucików cwaniaków obojętne czy w ośce czy w Q,są prawa na tym świecie których żadna technika i żadne umiejętności nie ogarną, i czasem dobrze wyjąc rękę z nocnika i stanąć na ziemi. Tak, że jeszcze raz piszę; problemem nie jest tu napęd tylko to co w głowie niektórych siedzi.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________ kolego zapraszam porozmawiamy osobiście od 23 do 3 stycznia jestem na teranie :hi: a co słów cwaniak gówno się hamuj :good:
  2. obstuka w czym w piciu wódki, a może w przyśpieszaniu na śniegu czy jak w czym?? a może chcesz stukać 110 145-ką???
  3. co by nie mówić to albo rozumu nie ma albo ma jaja jak słoń :shocked:
  4. właśnie i ten który ma jechać 100km/h będzie jechał i ośka i Q a ten kto ma jechać 40 km/h bedzie jechał i oską i Q i wozem pancernym na gąsienicach z kolcami, do niczego nie dojdziemy Q kolce i bajery to dodatek na drodze liczysz się TY twoje umiejętności twój rozsadek a reszta to tylko dodatek.
  5. kolega ty na prawdę masz 23 lata???, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się nad sensem, masz przewagę bo odpychasz się jednym kołem więcej, ale uświadom sobie że nie jesteś lepszy bo masz quattro, pewnie że nie zaprzeczę że 4x4 to nie 2x2 tylko mi się chce jak to słyszę o tej ważej wyższości o tych zawalidrogach w FWD bo chodź by nie wiem co to jest jedna zasada "co z tego że sprzęt gwizda, jak operator pi......... zda " tego nie zmienisz i kiedyś zrozumiesz, że ruszasz pierwszy spod świateł bo chcesz a hamujesz bo musisz
  6. chyba jeszcze raz sie położę i wstanę bo nie rozumiem :no: zastanawia mnie jedno ilu zagorzałych fanów Q na sam widok napisu quattro "Bije niemca po hełmie.." :polew: :polew: Co Ty sie tak uczepiłes tego Q jak go nie masz ktoś kto troche pojeżdzi z tym napędem widzi juz ogromną przewage na drodze, weź swoim FWD płynnie wyprzedź drugi samochód przejeżdzajac przez zaśnieżony środek drogi :gwizdanie: przy większej prędkosci niz 70km/h skrzynka wódki i jedziemy nie Q sie czepiam tylko tej wszej "ogromnej przewagi" jak to pięknie napisałeś
  7. chyba jeszcze raz sie położę i wstanę bo nie rozumiem :no: zastanawia mnie jedno ilu zagorzałych fanów Q na sam widok napisu quattro "Bije niemca po hełmie.." :polew: :polew:
  8. z twojej wypowiedzi wychodzi tylko jedno masz ciulowych sąsiadów :polew: :polew:
  9. :hi: :drunk: :banan3:
  10. Jak kierowca umie się tym posługiwać to wszędzie da radę szczególnie jak zamiast mózgu ma literkę Q :gwizdanie:
  11. jak ktos nie potrafi jezdzic Q, to bedzie ryc przodem ostro, jak potrafi... to da sobie rade w kazdych warunkach napęd nie napęd quattro nie quattro ważne Panowie by zima paraliżowała drogi, samochody ale nie kufa mózgi :good:
  12. pany ma ktoś namiary na piny do białej kostki??
  13. i tak to jeż jest że uroda z inteligencją nie ma niec wspólnego
  14. do naprawy??? a co tu naprawiać??
  15. potwierdzam
  16. :polew: :polew: :polew: do czego podstawa :polew: dziś podjechał taki jeden i wyskakuje w płaszczyku z A3 i w tych swoich mokasynkach i cedzi przez wargole ja mam Qwatro Qwatro ja was powyciągam bo to Qwatro i to buksuję na 4 koła Powiem tak aż sie na śniegu położyłem :polew: :polew:
  17. Tylko u ludzi jak w samochodach są duże i mniejsze zbiorniki na paliwo, ty akurat jesteś cysterną w tym przypadku :> no powiedzmy że mam większy przepał :kox: :polew:
  18. Ty lepiej góralowi żadnego alkoholu nie proponuj w szczególe jak jest z kolegami z nowoursynowskiej kilo prądu u mnie gratis :kox: ale jak już tankować w dobrym towarzystwie to do pełna :good: :decayed:
  19. do mnie chcesz nr??? uważam że tylko autor (czyli ty ) masz prawo do takiego powitania
  20. koło 17 może lekko po będę się szlajał po mieście bo jedziemy jednego passata co to zimy nie lubi naprawiać wieć mogę się tam gdzieś przetoczyć i ci z kilo pożyczyć prądu
  21. a już potrzebujesz się zwijać?? bo ja za godzinę na zajęcia muszę iść i nie wiem czy się wyrobię, chyba że kogoś tam dorwiesz na miejscu
  22. gdzie stoisz?? kable mam ale jestem na ursynowie
  23. a u mnie wczoraj temperatura na max wiatraki na max i na wolnych obrotach nie mogła wzrosnąć wiecej niż 70 stopni a termostat wymieniany rok temu :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.