Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. a ty widziałeś u mnie??
  2. nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód... to dawaj do mnie zapijemy i jakos cię przezimuje
  3. wiesz co się będzie działo na cargo ? człowieku To zostaje chyba tylko sggw Ew. parking pod jakimś hipermarketem jestem za
  4. nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot
  5. hehehe no nas już też parę razy pytali co robimy a my że zastanawiamy się czy iść jutro na zajęcia i w sumie zawsze kulturalnie było bo jakiś pierdzących strupków nie było co tylko szum robią
  6. no lekko biało jest ale przecież żeby dojść do samochodu nie trzeba szuflować godzinę. jeszcze niech sypnie z 40 cm to bedzie fajnie będę się czół jak w górach :decayed:
  7. jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet?? pewnie chodziło koledze o cenę wszystkich żarówek w oświetleniu a no chyba ze tak ja u siebie wyrezałem wszystko na zimny biały + dodatkowe oświetlenie w bagażniku muszę sie zebrać i jakieś foto zrobić :decayed:
  8. jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet??
  9. za ten parking na przeciwko lecznicy?? :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. i jak montujesz?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172452.0
  11. hehehe no dzięki szefie wszystkich szefów :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________ Parę dni temu poszły nowe świeczki a dziś z nudów doszło dodatkowe oświetlenie bagażnika efekty kox chodź na zdjęciu mało widać :gwizdanie: oczywiście zamiast standardowej żarówki jedna malutka dioda [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________no i dalesze mody a teraz tak jest:) a oto sprzedający ringi które są super http://allegro.pl/wpinane-obwodki-ramki-na-zegary-chrom-audi-a4-a6-i1304859460.html
  12. wiela? daj na PW poszło :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. manetka do przedlifta limuzyna do FIS'a jest do opylenia ktoś chętny
  14. cb :polew:
  15. ciekawe bo ostatnio montowaliśmy lampy depo w passacie i nie ma żadnych takich historii, nawet po dołożeniu HID'ów nić sie nie zmieniło a swiecą
  16. zapomniałeś dodać Q perd... w głowie
  17. hehe kufa a ja po wódzie to raczej mam taką minę :> śnieg jeszcze będzie a wóda wyparuje wode mam co pare dni... snieg rzadko hehe no to co innego u mnie śnieg pół roku a wódka tylko co tydzień
  18. hehe kufa a ja po wódzie to raczej mam taką minę :> śnieg jeszcze będzie a wóda wyparuje
  19. ja to chyba jeszcze dziś się zbiorę
  20. oni jak sraczka atakują z nienacka :kox:
  21. no pewnie nawet sie nie przyzwyczajaj ;( ;(
  22. kufa ja miałem to mi zabrali bo oni nie wiedzą kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.