Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Klima sie nie włącza
pewnie VAG powie cos o tym podepnij kompa
-
[B5 ADP] Nietypowy problem z zamkiem w drzwiach
jeśli tego nie rozumiesz to jedź do mechanika :polew: ściągnij boczek będzie łatwiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popieram :good: i będę czuł się jak u siebie :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziękuję pięknie :notworthy:
-
[ALL B6] Wycieraczki stoją w pionie
czyli co ? wykręcam silniczek wycieraczek i czego mam tam szukać do czyszczenia ? masz jakieś foto ? i w b5 jest tam taka blacha przykręcana śrubkami na torx jest ich tam pare sztuk pod ta blaszka jest przekładnia na której sa styki i te styki do czyszczenia, ja niestety nie mam foto z rezania :confused4:porób ty foto to zobacze czy to tak jak w b5 jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam Panowie kupie gdzieś w okolicy ursynowa uszczelkę pod chłodnicę oleju do passata 1,8 bo koledze wysrało olej z silnika. podpowie ktoś??
-
[B5 AAH] problem z zapalaniem audi a4 tdi
rozrusznik może się kończyć może kąt wtrysku masz zły, sprawdzałeś??
-
[ALL B5] Zgasł i nie zapala b5 2,5 tdi 150 KM
wklej link do wątku na regionalne krakowskie chłopaki Ci podpowiedzą
-
[ALL B5] Zgasł i nie zapala b5 2,5 tdi 150 KM
na początek vag potem jak już gdzieś miało przyłapać to filtr paliwa do sprawdzenia
-
[ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
to pokażcie jakies dobre hidy w tej cenie może i ja się skuszę
-
[ALL B6] Wycieraczki stoją w pionie
jeśli silniczek jest ja w b5 to masz do rozebrana silniczek wycieraczek tam jest taki mechanizm dzięki któremu wcieraczki zatrzymują sie gdzie powinny, do wyczyszczenia. u mnie też się zatrzymywały gdzie chciały i zabieg przywrócił sprawność w 100%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Danke Paweł .... odbiore jutro - Janki :gwizdanie: yyyyy znaczy dziś pixi kiedy wódke robimy???
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
od dawna takie wystawiamy :tongue4:
-
[ALL B6] Mam 17 jakie opony zimowe tzn jaki profil
ślisko zero jazdy za duże walce, rozmuniesz że za szeroko w zimie to gorzej niż za wąsko w lecie?? 205/55/R16
-
[ALL B6] Mam 17 jakie opony zimowe tzn jaki profil
kup sobie 225/35/R17 i będzie zaraz "Houston, mamy problem"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tu się dziwić jak mnie tak na parkingu zasypało
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dlatego od 2 miesięcy kupuję nowy :decayed:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Polecam się na przyszłość i cieszę się że jesteś zadowolony
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zaspy ale co trzeba dodać, to to, że ten śnieg nie jest mokry, więc jest lekki, także wyjechanie z takiego czegoś to sprawia specjalnie duzo problemow 'może jakieś tam byle Q by sie zmęczyło ale 1/2 Q idzie jak burza bo po pierwsze to operator a nie sprzęt się liczy :tongue4:
-
[B5 ADP] Nietypowy problem z zamkiem w drzwiach
nie mylisz się
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
stolica:)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zaspy
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ty z tym inwalidą uważaj
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
kolego na sprężynach nie oszczedzaj ja w golfie u rodziców zamieniłem na jakiegoś no name i auto stało krzywo jak koza kupiłem ori i jest ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe jak by mi nie zasypało drzwi to bym cię odwiedził