Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ogólnie wszyscy są równi ale jak to w życiu zawsze są równiejsi :gwizdanie: jest jeszcze trochę czasu może zdążę trochę postów dobić tak po 100 dziennie powinno styknąć coś w stylu "zjadłem bigos mam gazy czy warto zakładać LPG wyrobię z produkcją" :kox:" i dobije do grona ibermencz-ów i zaoszczędze pare zeta na pokuju czekaj jak wypiją to dopiero sobie zaczna wypominać
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
serduszko puka w rytmie cza-cza
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
z tobą i tak nikt podobno ostatnio nie chciał pić
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije 0.5 to chyba na rozgrzewkę pamiętaj że to są góry co ja mogę wiedzieć o górach i o piciu w górach :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja tam polecam Żubrówkę Białą po ostatnim maratonie łeb nie odpadł a wątroba nie umarłą a po śliwce różnie bywało ale z literka wezmę :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
zdążyłem zaczynam bimber pędzić :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to dobrze bo wątek i tak jest zamknięty to :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no jednak dobrze roztopy wróżyły :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
pod oświetlenie wnętrza
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
a mój efekt ledowania wyszedł tak sie pochwalę w końcu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrówko Czyżby wszystkim na święta odcięli neta? sa lepsze zajęcia :drunk: Wszystkiego Dobrego
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
ja tam na foto się nie znam ale .... foteczki :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie masz poparcie wypije za to w święta :good:
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ja ostatnio wyciągałem bo ringi zakładałem i żadnej anteny nie widziałem odbiornik wbudowany w licznik albo jakoś tak bo ja nic poza tymi dwoma wtyczkami nie wpinałem a działa wszystko jak trzeba
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
oczywiście zegarek elektroniczny 1/2 fis i pełny fis tyle ja wiem :gwizdanie:
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
w głównym oknie licznik i interesują cię liczby z okienka KODOWANIE PROGRAMOWE
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
jaki vag??polski vag czy vag com?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
jakie kodowanie? kodowanie licznika sprawdź vagiem
-
[B5 AFN] Ramię wycieraczki przedniej
nie ma opcji żeby nie zeszło mocno w ręce i kiwaj to zejdzie, nie to jak pisałem byle ściągacz
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
kodowanie licznika jakie masz??
-
Zabrali prawko... bo tak.
ty polismajster jestes??
-
Zabrali prawko... bo tak.
ale jazda takie rzeczy tylko w polsce :gwizdanie: jak to badania za pieniądze nie zrobią w szpitalu ??? a potem sie dziwią że ich od psiarni wyzywają i tłuka gdzie się da
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ciekawe czy kodowanie ma jakieś powinowactwo do tego czy to po prostu zegar wariuje