Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Ogólnie wszyscy są równi ale jak to w życiu zawsze są równiejsi :gwizdanie: jest jeszcze trochę czasu może zdążę trochę postów dobić tak po 100 dziennie powinno styknąć coś w stylu "zjadłem bigos mam gazy czy warto zakładać LPG wyrobię z produkcją" :kox:" i dobije do grona ibermencz-ów i zaoszczędze pare zeta na pokuju czekaj jak wypiją to dopiero sobie zaczna wypominać
  2. serduszko puka w rytmie cza-cza
  3. z tobą i tak nikt podobno ostatnio nie chciał pić
  4. wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije 0.5 to chyba na rozgrzewkę pamiętaj że to są góry co ja mogę wiedzieć o górach i o piciu w górach :gwizdanie:
  5. wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije
  6. ja tam polecam Żubrówkę Białą po ostatnim maratonie łeb nie odpadł a wątroba nie umarłą a po śliwce różnie bywało ale z literka wezmę :gwizdanie:
  7. zdążyłem zaczynam bimber pędzić :kox:
  8. to dobrze bo wątek i tak jest zamknięty to :polew:
  9. no jednak dobrze roztopy wróżyły :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. pod oświetlenie wnętrza
  11. a mój efekt ledowania wyszedł tak sie pochwalę w końcu :gwizdanie:
  12. Zdrówko Czyżby wszystkim na święta odcięli neta? sa lepsze zajęcia :drunk: Wszystkiego Dobrego
  13. ja tam na foto się nie znam ale .... foteczki :kox:
  14. u mnie masz poparcie wypije za to w święta :good:
  15. ja ostatnio wyciągałem bo ringi zakładałem i żadnej anteny nie widziałem odbiornik wbudowany w licznik albo jakoś tak bo ja nic poza tymi dwoma wtyczkami nie wpinałem a działa wszystko jak trzeba
  16. ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte
  17. oczywiście zegarek elektroniczny 1/2 fis i pełny fis tyle ja wiem :gwizdanie:
  18. w głównym oknie licznik i interesują cię liczby z okienka KODOWANIE PROGRAMOWE
  19. jaki vag??polski vag czy vag com?
  20. jakie kodowanie? kodowanie licznika sprawdź vagiem
  21. nie ma opcji żeby nie zeszło mocno w ręce i kiwaj to zejdzie, nie to jak pisałem byle ściągacz
  22. kodowanie licznika jakie masz??
  23. ty polismajster jestes??
  24. ale jazda takie rzeczy tylko w polsce :gwizdanie: jak to badania za pieniądze nie zrobią w szpitalu ??? a potem sie dziwią że ich od psiarni wyzywają i tłuka gdzie się da
  25. ciekawe czy kodowanie ma jakieś powinowactwo do tego czy to po prostu zegar wariuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.