Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. przeczytaj na poprzedniej stronie mój pierwszy post, generalnie zegarek codziennie przestawia się na złą godzinę no fakt nie doczytałem, a vag pokazuje jakiś bład??
  2. a jak nie to ściągacz
  3. a ja ci powiem ze golf twarda sztuka sam od 1999 roku takim wożę dupe i jest ok co prwda jest to 1,9 tdi ale w sumie to nic z nim nie robiłem tylko zawieszenie wymieniłem, ogólnie autko 10 lat na stanie i jest ok. Miłej jazdy tylko uważaj bo ja już 2 razy miskę olejową potłukłem :evil:
  4. wyciągnę bezpiecznik i zobaczę rano jaka będzie godzina a w jakim celu te wszystkie kombinacje??
  5. ja bym tam wywalił to i założył cos nowego z alarmem. mnie przynajmniej bez rozpiski ciężko cokolwiek powiedzieć :no: bo nie wiadomo czy ten sterownik obsługiwał kierunki i syrenkę
  6. ja odpadam lecę w rodzinne strony
  7. nie czytałem od początku ale w passacie było tak że wirnik spadł z pompy i niby wszystko ładnie a wodę gotowało
  8. do mojej furmanki wpadł Futura CA770 i robi swoje :kox:
  9. na stronie 55 masz efekt wycinania ręcznego a obudowa nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć kosztuje 130 zł
  10. pijecie coś???????? :polew: :polew:
  11. ciekawe zrobi się cieplej przetestuje:)
  12. :polew: :polew:
  13. PIXI daje radę ale my ty Pixi polewamy wiesz pod co :naughty: :naughty:
  14. w skrzynce bezpieczników
  15. zakupuj ringi montage masz u mnie gratis
  16. na pewno za działa u mnie też są zacieki ale zostawiłem stare[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:32_________________________________________________minął już rok i czas na podsumowanie mat i luster grzanych, a więc maty gb8 i gb10 sprawują się rewelacyjnie wszystko grzeje, lustra przyklejone na taśmie dwustronnej po dziś siedzą jak przyspawane. Tak że kto nie ma grzanych uszów zapraszam do rezania bo warto bo mrozy nie odpuszczają
  17. poleć,tak mądralo,na lodzie,z naczepą i spróbuj wyhamować z 70km/h gdy się nagle zrobi za wąsko na dwie ciężarówki... ..albo nie hamuj tylko miń się z tym dużym i nich naczepę wciągnie na śliskim poboczu do rowu,to dopiero jazda rozwalić towar który się wiezie,potłuc własny sprzęt,zabić innych kierowców,przechodniów i siebie :kox: Wolę niech jadą 30stką niż któryś kozaczek pokaże się za dużego lecąc tyłem w moim kierunku,bo już takie akcje przeżyłem,na szczęście pisałem i jeszcze raz napiszę nie ma takiego sprzętu i nie ma takich kierowców co by prawa fizyki oszukali, tego nie zmienicie a żyć każdy chce.
  18. o proszę i kolega dotarł do miejsca gdzie już dawno trafiłem ja wsiadam za kółko by odpocząć :decayed:a ze czasem mój odpoczynek trwa 2x wiecej niż przewidywałem trudno :kox:
  19. Poznań fajne miasto czasem bywam w okolicy widłakowej naramowickiej. A ci co, co 50 metrów sprawdzają czy ślisko mogą humor popsuć ale co dam :dance2:
  20. Panie my tu najlepsze show robimy :kox: Co tam w poznaniu może na sylwka wpadne
  21. ja tam odśnieżam drzwi kierowcy wsiadam pale wysiadam odśnieżam. jadąc przez 15 min staram sie nie przekraczać 2,2 a potem już śmigam normalnie.
  22. kolego wsztstko co ci potrzeba do podpinania takich rzeczy nasz koło nóg kierowcy i tam się wepnij kabelki minusowe(masowe) to najczęściej brązowy, wystarczy zrobić lub kupić próbówkę i na 12v i sprawdzić w którym po otwarciu drzwi pojawia sie minus
  23. u mnie wyskakuje Zaraz zaraz, B5 wyswietla spalone zarowki ale chyba TYLKO tylnie u mnie nic nie wskazuje
  24. Zapomniałeś dodać 1.9 vs 2.5 [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________Góralu, rozsądnie piszesz ale nie rozumiem dlaczego Cię to tak denerwuje, że chłopakom się przyjemnie jeździ z napędem Quattro. Mając 27 lat człowiek powinien chyba mieć już troszkę dystansu do tego co piszą inni, a Ciebie szlag trafia bo koledzy faworyzują swoje napędy, zastanów się nad tym Ja mam 34 lata i lubię pokazywać na ulicy przewagę mojego napędu zimą i wcale się z tym nie kryję ani nie uważam to za powód do krytyki. Lubię ruszyć z kopyta spod świateł patrząc w lusterko jak inni zostają w tyle. Lubię wyprzedzać powolne kolumny pojazdów i cieszę się z tego powodu że napęd Q mi na to pozwala. Czy to źle??, że człowiek cieszy się z tego co ma? Poza tym ten wątek właśnie po to powstał, żeby opisywać własne wrażenia z jazdy Quattro zimą Dla wszystkich, którzy się wkurzają tak jak Góral proponuję stworzyć wątek "Lato, lato, czyli na co komu FWD" Tam będziecie mogli zmieszać nas z błotem a my dostaniemy szczękościsku z tęsknoty za zimą... że tak powiem prawie zgadłeś mnie tam nie złości napęd Q bo tak na prawdę jutro można mieć oskę po jutrze Q każdy ma co chce a może taż mam Q :gwizdanie: nikt z nas o sobie nic nie wie a więc ps w d*pie mam napędy :polew: pełen relax co nie zmienia faktu że fajnie się z wami pisze :polew:
  25. życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach :tongue4: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.