Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Witam że mi się dziś nudziło postanowiłem zaglądnąć tu z przyczyn wiadomych zawieszające się kierunki ;( ja to wyjąc po zdjęciu ramek no nie ma innej rady musi wyjść do przodu, chodź u mnie siedział jak przyspawany :gwizdanie: teraz trzeba się dobrać do wnętrza niby nic trudnego a jednak na początek musimy pozbyć się przycisku awaryjnych robimy to tak oczywiście delikatnie aby nic nie połamać z jednej i drugiej strony pstryk pstryk i mamy oto taki efekt: teraz dalej pozbywamy się obudowy w tym celu od strony wtyczki podważamy o tak oczywiście z dwóch stron po czym otrzymujemy taki efekt no i mamy wszystko na wierzchu teraz aby nam było wygodniej i nieco więcej miejsca było możemy pozbyć się obudowy wtyczki a robimy to wysuwając plastikowe zabezpieczenie z wtyczki o tak gdy nam już nic nie przeszkadza lokalizujemy winowajcę co nie jest trudne ponieważ w przeciwieństwie do przerywacza awaryjnych ma tylko jeden styk a wygląda on tak teraz potrzebujemy cienki paseczek papieru ściernego ja użyłem o ziarnistości 800 do tego preparat do odtłuszczania i czyszczenia w moim przypadku jest to preparat do przepływki teraz bierzemy sie do czyszczenia styków ja przeczyściłem i te od awaryjnych i tak psikamy i czyścimy i czyścimy i .......... czyścimy a gdy już wyczyścimy to proponuję jeszcze raz wyczyścić przepłukać gdy już stwierdzimy ze jest jak w jajku montujemy wszystko w odwrotnej kolejności niż rozbieraliśmy Idziemy i cieszymy się kierunkami za 0 zł w sumie jestem ciekaw ile to pochodzi:) :tongue4: Dla bardziej ambitnych można podmienić przekaźnik ale jak znajdę jakiś sensowny to podam namiary póki co druga strona płytko na foto To na tyle jak się komuś przyda to zostawcie a jak nie to do kosza :hi: Pozdrawiam Góral.tz
  2. jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked: moskal... nie pisz na publicznym.. :polew: :polew: :polew:
  3. jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked:
  4. Piknie kielo cud ciekawe ile zostanie
  5. dlatego babinę zabieram :kox:
  6. my o Tobie też :drunk:
  7. weź mnie nawet nie osłabiaj my na podłodze możemy siedzieć wódkę i ogórki przyniesiemy
  8. z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie: jasne jak się z pod stołu już nie może wyjść to i nudnawo może być :gwizdanie: tam jest tak klimat, że się nie idzie nawalić za to idzie 3 dni nie spać, dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: hehe ja mam zamiar wynająć kierowcę
  9. nie spełnia twoich wymagań nie ma 4 szyb elektrycznych
  10. z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie: jasne jak się z pod stołu już nie może wyjść to i nudnawo może być :gwizdanie:
  11. z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być
  12. kiedys się skuszę i porobię lepsze foto:) w week bede na wsi to po focę troszkę
  13. każde urządzenie sterujące które ma w swoim zamyśle czuwać musi być podpięte pod stały plus obojętne skąd moze i być bezpośrednio z aku, dla swojego a raczej bezpieczeństwa samochodu każde podpięcie pod stały plus powinno być zabezpieczone bezpiecznikiem. wszystko co potrzebujesz dla siebie masz nad i obok nóg kierowcy. czyli te całe stosy kabli są dla ciebie. nad nogami są takie nakrętki kluczyk 10 mm jedna z nich to stały plus inna to plus po zapłonie. wystarczy miernik lub żarówka z kabelkami i sobie posprawdzasz gdzie masz prąd i kiedy
  14. miałem nie dawać bo nie ostre :polew: :polew: ale co tam :tongue4:
  15. jak tak czytam to ... jak pojadę nie bede pił bo jak tak czasem zapije to jeszcze mnie coś minie i dopiero będę żałował
  16. no to ja nie mam pomysłu, ja u siebie takie coś rozwiązałem wyjściem z alarmu, i teraz mi autko ładnie świeci halogenami po otwarciu
  17. a nie masz tak ze po rozbrojeniu alarmu zaświeca ci lampki w środku?
  18. wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni ja tam zabieram dupolotkę :gwizdanie:
  19. Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim bo gdzie kal gdzie ale w bukowinie to już 2 zimówki trzeba mieć
  20. no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? też go tam chłodziliście ?? a podobno gorąco mu było... ale po tym wyskoku chyba jeszcze bardziej zczerwieniał... choć mnie tam nie było to nie wiem :gwizdanie: :polew:
  21. no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? też go tam chłodziliście ??
  22. ja mam 14,3
  23. no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu
  24. nie no myślę że problemu nie bedzie
  25. Ogólnie wszyscy są równi ale jak to w życiu zawsze są równiejsi :gwizdanie: jest jeszcze trochę czasu może zdążę trochę postów dobić tak po 100 dziennie powinno styknąć coś w stylu "zjadłem bigos mam gazy czy warto zakładać LPG wyrobię z produkcją" :kox:" i dobije do grona ibermencz-ów i zaoszczędze pare zeta na pokuju i tu sie mylisz, nie trzeba miec postów w c**j zeby byc klubowiczem :naughty: :naughty: na zlocie ci wytłumacz , zgłoś sie do mnie :kox: :kox: hehe ten gość podobno ma znajomości :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.