Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. dokładnie ja nie będę odpinał aku żeby odpiąć radio licznik, jak wpinałem się z tempomatem pod komp to odpiąłem aku żeby zwarcia przypadkiem nie zrobić każdy robi jak uważa i każdy ma zawsze przynajmniej 2 wyjścia
  2. czasem długo bo nie wiem czy tam jest 1200 stopni a silikony potrafią to wytrzymać
  3. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    daj sobie spokój z odległościami, podobijaj te czujniki tylko delikatnie i daj znać
  4. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    jest dokladnie tak jak piszesz,przy bardzo wolnych predkosciach tak sie dzieje...tylko tarcze zmienialem z przodu.... a z tylu tez te czujniki sa?? moze faktycznie pozdejmuje te kola i delikatnie podobijam.... tak zrób najtaniej najskuteczniej bo wkurza taki głupiejący abs
  5. ja odpinałem licznik bez odpinania aku, byle stacyjka była wyłączona i u mnie żadnych komplikacji
  6. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    kolego jak tylko przy ok 10km/h i jak się zatrzymujesz a abs pompuje to masz czujnik odsunięty od tarczki weź je podobijaj delikatnie, zdejmiesz koło będziesz widział czujnik jeśli zmieniałeś tarcze z tyłu to na bank czujnik się cofnął u mnie było identycznie
  7. wytnę kata jak ty wytniesz środkowy :tongue4:
  8. e tam moze mały plus za pakiet dioda Jeszcze tempomat na gwiazdkę dostanie [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:33_________________________________________________no i stało się może nie na gwiazdkę ale jeszcze w starym roku tempomat hula [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 15:45_________________________________________________Panowie wywalać kata czy nie??? dużo to daje ??
  9. opis całkiem, ja własnie się zastanawiam :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. Tylko czekać kiedy będzie Gta-warsow-style lub gta-krakov-style
  11. Góral.tz odpowiedział(a) na RafuZG temat w Audi A4 B5
    w lampach na wtyczce przeważnie masa w audi to przewody brązowe czasem z jakimś dodatkiem ogólnie sprawdz stan wtyczek czy nic nie śniedzieje.
  12. :polew: :polew:
  13. Góral.tz odpowiedział(a) na RafuZG temat w Audi A4 B5
    problemy z masą zaśniedziałe styki zacznij od tego i opisz efekty
  14. Automapa w Polsce rządzi i tyle w temacie
  15. biała kostka 4 przewody ja nie miałem pinów więc się dolutowałem do przewodów 12v z bezpieczników(bo w ori miejsce włożyłem bezpiecznik) 1 przewód i działa
  16. można sam dokładałem
  17. popychacz u mnie stukało identycznie
  18. no to po browarku możesz wystawić gratulacje
  19. za daleko jednak mam, poćwiczę inwokację
  20. na Jana Pawła o 10:40 B5 czerwony avant WY 14.... czy jakoś tak
  21. gierka wymiata:)
  22. można wkleić matę można wkład kupić http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1476237465.html może tu zapytaj
  23. niestety nie mam pozostaje alledrogo gb8
  24. pany w tą niedzielę te fajerwerki ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.