Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B6 AVF] Rura EGR - nr części ?
może to ci podpowie jaka jest dokładnie różnica, poza silnikiem i automatem, nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolego ja od 50 000 KM tankuje na Auchanie i co?? i nic wszystko dobrze i jeździ się ok i nie dławi fury, na te 50 tyś tylko raz byłem na Orlenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
żebyś się nie przejechał na tych 80 metrach nie ma czym się chwalić, a co do roboty jaką wykonuje Pan Gruchot wszystko super i polecam w czystym sumieniem :good: :good: :good:
-
Strefa Śmiechu
dobre :polew: http://bash.org.pl/19235/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie racje masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nic zrobię jak postanowiłem kat już jest na alle a po paru dniach zdecyduję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe :polew: no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol wystawie na parę dni na alledrogo jak nie będzie zainteresowania zrobię jak mówisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe :polew: no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja już się przetrenowałem w podnoszeniu koledzy podpowiedzcie gdzie można kata dobrze sprzedać w warszawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
[B5 AFN] ABS szaleje
:good: widzisz
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
:sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
[ALL B6] Gdzie i jak elegancko podpiąć cb?
w b6 nie pomogę chyba, że masz chęć podjechać na ursynów to ci pomogę, a jak nie to miernik w rękę i ustal gdzie masz 12v po stacyjce.
-
Piła łańcuchowa spalinowa
to jest to,kolesie którzy u mnie robili dach też pracowali na Husqvarnach, piły dostają równo po pupie i działają wyśmienicie :decayed: to już nie są czasy janosika z siekierką
-
[ALL B6] Gdzie i jak elegancko podpiąć cb?
no to pewnie masz w szynie plus po stacyjce na nogami kierowcy minus do masy jakiś bezpiecznik dołożyć i hula
-
[ALL B6] Gdzie i jak elegancko podpiąć cb?
jeśli chodzi o mnie to jest to OMEGA co mogę Ci powiedzieć o tym radiu jest zajefajne za małą kasę można je wyregulować dowolnie pod siebie do tego antena ml145 i jes na prawdę przyzwoicie. co do tracenia ustawień radio pamięta kanał 19 reszta ustawiań na twardo więc nic nie gubi poglądowa aukcja http://allegro.pl/radio-cb-omega-am-fm-antena-sirio-ml-145-i1493465602.html
-
[ALL B6] Gdzie i jak elegancko podpiąć cb?
Nienienie, radio jest zamocowane, to nie problem. Chodzi mi o podpięcie zasilania do radia. Jak to zrobić najprościej, bo specjalnie nie znam się na elektryce samochodowej. plus do plusa minus do minusa, a wszystko zależy od ciebie czy chcesz mieć zasilanie po stacyjce czy cały czas a może chcesz poprostu wtyk do zapalniczki.
-
Piła łańcuchowa spalinowa
nie musisz dopłacać idz do leroy merlin tam jest Husqvarna coś za 650 zł, kupowałem ostatnio piła chodzi jak trzeba a pieniądze ok. ja robię na dachach więc może to nie ścinka w lasach amazonki ale piły praktycznie cały dzień chodzą podczas robienia konstrukcji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3: :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja chciałem letnie wczoraj załozyc ale mi ktoś zajebał pierścienie centrujące piedolicie ja właśnie skończyłem spożywanie i nie wiem czy iść rezać filtry czy iść spać :cool1: a tak to poza tym :hi: witam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to warszawka śpi zdrówko wszystkim :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
(bezalkoholowe) :kox:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 01:18_________________________________________________ trzym sie hej