Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AFN] Wąż intercoolera
tylko o jaki Ci chodzi może to Ci pomoże :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
i mnie byś taki zestaw znalazł
-
Spray na przyciemnianie szyb
i oczywiście prosimy fotki z efektu prac:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmieniają się nam czasy ale cóż poradzić
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
czekamy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a no nie ma nic trzeba spać iść bo ile pić można :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proponuję zimnego bronka :drinks: polskie drogi to pomyłka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w pełni się z tobą zgadzam,totalny chaos daj spokój ja już po 7 browarku i jeszcze mi się w mózgu miesza :kox:
-
Pogoda na bieżąco
ładnie, ja ostatnio jak jechałem do łodzi to mnie w Jeżowie złapało i tak napitalało do samej Łodzi, masakra nie jazda
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a pitule przeczytałem ten temat i jestem w stanie tylko iść się napić masakra
-
Kredyt na zakup auta
idz do rodziny, przynajmniej nisko oprocentowany
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hehehehehe była by okazja w chłodnym garażu posiedzieć
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
podholował bym cię
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy do swojego AVG mogę kupić licznik od 2,5 tdi?? i czy może ktoś napisać jaki najlepiej ten licznik szukać? i czy jakieś kostki muszę dokupić?
-
[B5 ADR] potrzebny mi numer linki gazu
znalazłem dwa numery obydwa do twojego adr, stawiam na pierwszy 8D1721555AE 8D2721555L cena ASO 133zł
-
Pogoda na bieżąco
w kurniku na SGGW też gorąco
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
i jak z ta instrukcja??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
żadnego szablonu, niech się wypowiedzą Ci którym wycinałem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mnie wycięcie zajmuje 15-20 minut, wyciąłem już z 5 może więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o prosze, ten co wszystko w ASO kupuje :polew: nie ma jak do aso jechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe bede jeździł bez jak nie kupie po taniości, chyba że zrezygnuje z weekendowej alkoholizacji i bedzie na odmę ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślałem że za 50 dych wyrwę :kox: ale pewnie aso zostanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe :tongue4: 163 zł