Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ta pierwsza hipnotyzuje :decayed:
  2. św. Wincentego ulice znalazłem w necie zgadza się??
  3. :hi: i znów pytanie do was gdzie tu w Poznaniu mogę kupić uszczelkę pod kolektor ssący do AWX'a i jeszcze uszczelkę pod rurkę od EGR ??
  4. kur wa człowiek wyluzuj, buchnij gandzie jebnij się w ścinę puść bąka nie wiem co idz się wyspowiadaj ale nie piernicz smutów :notworthy: :sick3:
  5. a to canva co dałem linka patrzyłeś?? myślisz że cos z tego by było??
  6. kufa takiego pioneera to bym u siebie zamontował, bo 2 tyś nie mogę dać na sprzęt [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 15:46_________________________________________________myślałem o czymś nie firmowym ale pewnie nie warto http://allegro.pl/2-din-canva-as-7702-divx-usb-sd-bt-tv-7-dotykowy-i1689941867.html
  7. pertol RNSa, wkładaj niefabryczne, albo zamiennik od chinoli DVN pierwsza sprawa jak to cenowo wyjdzie?? i co mogę mieć w takim niefabrycznym radyjku?? zapadaj jakieś linki
  8. mi nie chodzi o ori/nie ori bo u Ciebie wyglada fajnie, wszystko dopasowane , u autora tego watku juz tak nie bardzo zawsze mogę mu podpicować
  9. a jak mam w D... ori płacić za 2 din 800zł też ciąłem i co może być ja nie wiem
  10. dobrze że w polifcie można bez problemu przerobić, :good: za moda
  11. dzięki za podpowiedzi własnie wróciłem koszt to faktycznie 99zł autko sprawne, i ponoć ma się nieźle jak na 12 lat, tak że dzięki za podpowiedzi
  12. na Naramowickiej to np tutaj: http://huccar.pl/ a jak chcesz to zapraszam do mnie w najbliższą sobotę 9.07 http://www.autohelp.pl/ hehe wiesz jest na tyle problem że muszę to zrobić dziś bo wcoraj mi sie skończył a chyba poganiać bez nie mogę dziś mnie nigdzie nie wciśniesz ??? Nikuś pracuje tam tylko w soboty, ale w tygodniu jest też czynne, tylko inny diagnosta. SKP masz jeszcze przy Fiacie na Wojciechowskiego no dziękuję a orientujecie się jakie koszty przeglądu są ??
  13. na Naramowickiej to np tutaj: http://huccar.pl/ a jak chcesz to zapraszam do mnie w najbliższą sobotę 9.07 http://www.autohelp.pl/ hehe wiesz jest na tyle problem że muszę to zrobić dziś bo wcoraj mi sie skończył a chyba poganiać bez nie mogę dziś mnie nigdzie nie wciśniesz ???
  14. Witam Panowie gdzie w okolicy naramowickiej przegląd zrobię, chyba że mogę z tydzień śmigać bez
  15. no całkiem inaczej jeszcze żeby jakiś RNS wpadł mi w ręce:)
  16. hehe jako ze wersja bez esp to jest sobie znaczek migający na czerwono od alarmu:) a treska miga na niebiesko hehe z nudów, konsola przerobiona z 1din
  17. chwalę się [ width=180 height=135]http://s3.postimage.org/13dsyc7wk/DSC00584.jpg] jest lepiej niż było jest lepiej niż myślałem :kox: :kox: a teraz :drunk: [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:14_________________________________________________po odetkaniu wylotu wczoraj założyłem świeże filtry mann teraz nic tylko a tak przy okazji co polecacie do odgrzybienia klimy??[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 22:19_________________________________________________dziś na szybko zrobiłem sobie takie coś koszt to 110 zl nie licząc radia
  18. i to jak :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. hehe ale różnica w spalaniu. w sumie silnik zimny może chcieć więcej gnoju ale jak egr sam bezpośrednio wpływa na spalanie nie wiem i nie umiem sobie wyobrazić
  20. :hi: ale późny poranek :sick3:
  21. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :kox: bierz Outlandera bedzie praktyczniejszy chodź renegate
  22. szkoda że nie wiem co będę robił za tydzień a co dopiero w sierpniu bo bym się bujnął

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.