Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta pierwsza hipnotyzuje :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
św. Wincentego ulice znalazłem w necie zgadza się??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: i znów pytanie do was gdzie tu w Poznaniu mogę kupić uszczelkę pod kolektor ssący do AWX'a i jeszcze uszczelkę pod rurkę od EGR ??
-
[ALL B5] "OPERACJA TUNEL" radio Symphony w B5 przed liftem
kur wa człowiek wyluzuj, buchnij gandzie jebnij się w ścinę puść bąka nie wiem co idz się wyspowiadaj ale nie piernicz smutów :notworthy: :sick3:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
a to canva co dałem linka patrzyłeś?? myślisz że cos z tego by było??
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
kufa takiego pioneera to bym u siebie zamontował, bo 2 tyś nie mogę dać na sprzęt [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 15:46_________________________________________________myślałem o czymś nie firmowym ale pewnie nie warto http://allegro.pl/2-din-canva-as-7702-divx-usb-sd-bt-tv-7-dotykowy-i1689941867.html
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
pertol RNSa, wkładaj niefabryczne, albo zamiennik od chinoli DVN pierwsza sprawa jak to cenowo wyjdzie?? i co mogę mieć w takim niefabrycznym radyjku?? zapadaj jakieś linki
-
[ALL B5] "OPERACJA TUNEL" radio Symphony w B5 przed liftem
mi nie chodzi o ori/nie ori bo u Ciebie wyglada fajnie, wszystko dopasowane , u autora tego watku juz tak nie bardzo zawsze mogę mu podpicować
-
[ALL B5] "OPERACJA TUNEL" radio Symphony w B5 przed liftem
a jak mam w D... ori płacić za 2 din 800zł też ciąłem i co może być ja nie wiem
-
[ALL B5] "OPERACJA TUNEL" radio Symphony w B5 przed liftem
dobrze że w polifcie można bez problemu przerobić, :good: za moda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za podpowiedzi własnie wróciłem koszt to faktycznie 99zł autko sprawne, i ponoć ma się nieźle jak na 12 lat, tak że dzięki za podpowiedzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Naramowickiej to np tutaj: http://huccar.pl/ a jak chcesz to zapraszam do mnie w najbliższą sobotę 9.07 http://www.autohelp.pl/ hehe wiesz jest na tyle problem że muszę to zrobić dziś bo wcoraj mi sie skończył a chyba poganiać bez nie mogę dziś mnie nigdzie nie wciśniesz ??? Nikuś pracuje tam tylko w soboty, ale w tygodniu jest też czynne, tylko inny diagnosta. SKP masz jeszcze przy Fiacie na Wojciechowskiego no dziękuję a orientujecie się jakie koszty przeglądu są ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Naramowickiej to np tutaj: http://huccar.pl/ a jak chcesz to zapraszam do mnie w najbliższą sobotę 9.07 http://www.autohelp.pl/ hehe wiesz jest na tyle problem że muszę to zrobić dziś bo wcoraj mi sie skończył a chyba poganiać bez nie mogę dziś mnie nigdzie nie wciśniesz ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie gdzie w okolicy naramowickiej przegląd zrobię, chyba że mogę z tydzień śmigać bez
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no całkiem inaczej jeszcze żeby jakiś RNS wpadł mi w ręce:)
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
hehe jako ze wersja bez esp to jest sobie znaczek migający na czerwono od alarmu:) a treska miga na niebiesko hehe z nudów, konsola przerobiona z 1din
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
chwalę się [ width=180 height=135]http://s3.postimage.org/13dsyc7wk/DSC00584.jpg] jest lepiej niż było jest lepiej niż myślałem :kox: :kox: a teraz :drunk: [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:14_________________________________________________po odetkaniu wylotu wczoraj założyłem świeże filtry mann teraz nic tylko a tak przy okazji co polecacie do odgrzybienia klimy??[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 22:19_________________________________________________dziś na szybko zrobiłem sobie takie coś koszt to 110 zl nie licząc radia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to jak :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
hehe ale różnica w spalaniu. w sumie silnik zimny może chcieć więcej gnoju ale jak egr sam bezpośrednio wpływa na spalanie nie wiem i nie umiem sobie wyobrazić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: ale późny poranek :sick3:
-
Info na temat siły roboczej quadów.
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :kox: bierz Outlandera bedzie praktyczniejszy chodź renegate
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
szkoda że nie wiem co będę robił za tydzień a co dopiero w sierpniu bo bym się bujnął
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ze 3 cysterny kuszą te 3 cysterny - X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI