Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. a jak załączasz klimę obroty spadają mnie to jednak wygląda na niesprawny elektromagnes
  2. ja to robię na oko bez szablonu ale tak to mniej więcej też robię
  3. w avancie nie ma półki ja w avancie mam 4 z przód, 2 tylne drzwi plus tuba w boczku w bagażniku
  4. ja lałem costrola taki http://allegro.pl/olej-castrol-smx-s-75w-85-syntetyczny-0-5l-poznan-i1630605145.html
  5. to jest w butelkach o,5 litra kup 2,5 litra u mnie wlazło dokładnie 2,3
  6. niech nie pisze zrobimy to w ciemnio:)
  7. nie ma problema jak wiesz jak to ogarniać a jak nie to zerżniemy z forum
  8. chcesz sobie podpiąć z reszta każdy vag głupieje po 7
  9. hehe kto co lubi mnie etka na win 7 nie chodzi i z vcds problem więc to też sprzyja XP
  10. ja mam 4gb ramu i wale 7 xp rządzi, wykrywa 3 gb ale nie jestem grafikiem komputerowym, a kompa można zrobić podczas obrabiania kanapek w MD strowniki masz na płycie czy masz ukrytą partycję i podziel sobie dysk bo w przypadku formata głównego dysku reszta pozostaje filmy foty i ....
  11. :tongue4: :tongue4:
  12. ja pitule ale się mi smak na robił :slina:
  13. hehe właduj win xp 7 to lipa jak duży dysk to na partycje
  14. kufa wypadało by być zaległości uregulować :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. kolego opisuj wszystko ja się noszę z zamiarem nowszego radia to i może kierownicę zmienię :hi:
  16. pier.... ja wymieniłem olej w skrzyni i co źle zrobiłem???? pitolenie wylał się gnój nie olej zalałem świeży i nic się nie dzieje masz chęć wymieniaj, olej i ilość jak kolega wcześniej napisał :wink4:
  17. Żałuj za grzechy :bicz3: Czyli popłynąłeś, jak zwykle :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. a Góral przecież dobrze rzeźbi.... Grubsza robota się szykuje i nie na miejscu raczej hehehehheee
  19. dobra jest mi kufa wstyd :embarrassed: w Łodzi byłem
  20. czy ten sygnał pojawia się po otwarciu drzwi a cichnie po zamknięciu??
  21. telewizor sobie przywieź mnie tam pasuje w ta niedziele o ile pogoda pozwoli
  22. robota jest ale widać po ludziach że jest gorzej, niektórzy marudzą że kredytów dawać nie chcą inni że gorzej z obrotami w firmach ogólnie czuć że wszystko zwolniło.
  23. no to fajnie może udostępnij jakoś na ogół może innym się przyda
  24. ta wiązka nie ori? uniwersalna? ,szukałem w necie rozpiski tej wtyczki w radiu ale nie znalazłem taki przekaźnik jak zrobić na szybko bym ci narysował ale pod kolor ori kabli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.