Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ja hamuje serią nic się nie dzieje jeżdżę raczej dynamicznie. moja rada zostaw co jest byle by sprawne było, pomaluj na czarno
  2. masz te kolory kabelków wychodzące z radia???
  3. tak juz jestem pewien jest to zwykły przekaźnik powiedz mi tylko czy z radia wychodzi niebieski(granatowy) przewód na którym pojawia się 12V po zapłonie. i czy jest jakiś taki przewód jasnozielony czy coś takiego??
  4. wychodzi ze to zwykły przekaźnik jest, tylko to podpięcie nie ma sensu
  5. japierdole Pytanie tylko czemu mu to nie jedzie :kox: :kox: trudno powiedzieć pewnie zbyt mocno zaspawał :polew:
  6. ja mam takiego i nie mam nic takiego. co nie zmienia faktu, że goclever plus auto mapa daje pełną satysfakcję
  7. może to pomoże
  8. też jestem ciekawy zawsze by na piwko można pójść do dziekanatu
  9. to się wybierz na wycieczkę do warszawy :gwizdanie:
  10. piła raz piła, raz nie piła kupić stihla lub HUSQVARNA nic innego
  11. kur...wa ja jak zwykle popiłem :kox: :kox: :kox:
  12. moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed: jakie śruby i do jakich szlunków ???? Krings , Wronki ??? :naughty: :naughty: a o coś takiego mi chodzi :naughty: http://www.telka.eu/Pret_gwintowany-26.html http://www.telka.eu/Nakretka_talerzowa_100_wzmacniana-483.html eee stary , to są do szalunków "PERI" - nie posiadam , ja nie leje betonów, ja kopie dziury :kox: :kox: BTW - zgubiło sie i trzeba oddać ??? troche kaski kosztują co ??? :polew: :naughty: hehe nie jest źle a ja dachy robię i rusztowania tym do muru przykręcamy, ostatnio ramki narożne robiłem i potrzeba na już ale trzeba będzie zaczekać na kuriera
  13. moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed: jakie śruby i do jakich szlunków ???? Krings , Wronki ??? :naughty: :naughty: a o coś takiego mi chodzi :naughty: http://www.telka.eu/Pret_gwintowany-26.html http://www.telka.eu/Nakretka_talerzowa_100_wzmacniana-483.html
  14. moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed:
  15. a musti będzie ręcznik bym odebrał
  16. dziś to nawet ja bym zjadł
  17. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    leć po kolei 4 wartości będą się zmieniać tak samo jak ruszysz[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:37_________________________________________________ na początek vag, a co do małych prędkości to już pisaliśmy za daleko czujniki podobijać
  18. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    nie jest to wiedza tajemna napiszę tutaj łączysz sie z ABS i nasz zakładkę blokidanych ale co do kanału to nie podpowiem bo nie pamiętam
  19. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    da radę spokojnie
  20. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    a komputer łączy się bez problemu z ABS ??? jeśli tak to może warto by było się przejechać z komputerem podpiętym do samochodu i zobaczyć jakie prędkości pokazuje któryś czujnik tyle mi do głowy przychodzi
  21. kiedy Bierhalle ? :kox: :naughty: dzwonie po dziwki ja załatwiam KOKS BĘDĘ ho ho - lista się zapełnia a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie: dziwki, koks itp, a zwykła zimna wódka też będzie ???? :decayed:
  22. to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami??? a myjnia ręczna jest na Filipiny Płaskowickiej calkim nieźle pucuja
  23. ja mam tak:) no i fajnie to wygląda A jak to masz zrobione daj jakiś filmik albo coś? mam ale nie na necie muszę coś wrzucić gdzieś
  24. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    :hi:
  25. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    jak masz wszystko ori to poskładaj i powinno być ok bez mierzenia odległości. Torpana zakładałem raz i akurat chodzi do dziś ale jakoś przekonania nie mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.