Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[A4 B5] 1z dobór hamulców do stylu jazdy - prośba o wasze opinie
ja hamuje serią nic się nie dzieje jeżdżę raczej dynamicznie. moja rada zostaw co jest byle by sprawne było, pomaluj na czarno
-
[ALL] Pioneer AVH3200BT - brak video (rozwiazane)
masz te kolory kabelków wychodzące z radia???
-
[ALL] Pioneer AVH3200BT - brak video (rozwiazane)
tak juz jestem pewien jest to zwykły przekaźnik powiedz mi tylko czy z radia wychodzi niebieski(granatowy) przewód na którym pojawia się 12V po zapłonie. i czy jest jakiś taki przewód jasnozielony czy coś takiego??
-
[ALL] Pioneer AVH3200BT - brak video (rozwiazane)
wychodzi ze to zwykły przekaźnik jest, tylko to podpięcie nie ma sensu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
japierdole Pytanie tylko czemu mu to nie jedzie :kox: :kox: trudno powiedzieć pewnie zbyt mocno zaspawał :polew:
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
ja mam takiego i nie mam nic takiego. co nie zmienia faktu, że goclever plus auto mapa daje pełną satysfakcję
-
[B6 AWX] Chłodnica klimy - ETKA
może to pomoże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też jestem ciekawy zawsze by na piwko można pójść do dziekanatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się wybierz na wycieczkę do warszawy :gwizdanie:
-
Piła łańcuchowa spalinowa
piła raz piła, raz nie piła kupić stihla lub HUSQVARNA nic innego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kur...wa ja jak zwykle popiłem :kox: :kox: :kox:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed: jakie śruby i do jakich szlunków ???? Krings , Wronki ??? :naughty: :naughty: a o coś takiego mi chodzi :naughty: http://www.telka.eu/Pret_gwintowany-26.html http://www.telka.eu/Nakretka_talerzowa_100_wzmacniana-483.html eee stary , to są do szalunków "PERI" - nie posiadam , ja nie leje betonów, ja kopie dziury :kox: :kox: BTW - zgubiło sie i trzeba oddać ??? troche kaski kosztują co ??? :polew: :naughty: hehe nie jest źle a ja dachy robię i rusztowania tym do muru przykręcamy, ostatnio ramki narożne robiłem i potrzeba na już ale trzeba będzie zaczekać na kuriera
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed: jakie śruby i do jakich szlunków ???? Krings , Wronki ??? :naughty: :naughty: a o coś takiego mi chodzi :naughty: http://www.telka.eu/Pret_gwintowany-26.html http://www.telka.eu/Nakretka_talerzowa_100_wzmacniana-483.html
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a musti będzie ręcznik bym odebrał
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
dziś to nawet ja bym zjadł
-
[B5 AFN] ABS szaleje
leć po kolei 4 wartości będą się zmieniać tak samo jak ruszysz[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:37_________________________________________________ na początek vag, a co do małych prędkości to już pisaliśmy za daleko czujniki podobijać
-
[B5 AFN] ABS szaleje
nie jest to wiedza tajemna napiszę tutaj łączysz sie z ABS i nasz zakładkę blokidanych ale co do kanału to nie podpowiem bo nie pamiętam
-
[B5 AFN] ABS szaleje
da radę spokojnie
-
[B5 AFN] ABS szaleje
a komputer łączy się bez problemu z ABS ??? jeśli tak to może warto by było się przejechać z komputerem podpiętym do samochodu i zobaczyć jakie prędkości pokazuje któryś czujnik tyle mi do głowy przychodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedy Bierhalle ? :kox: :naughty: dzwonie po dziwki ja załatwiam KOKS BĘDĘ ho ho - lista się zapełnia a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie: dziwki, koks itp, a zwykła zimna wódka też będzie ???? :decayed:
-
Myjnia w okolicach Warszawy
to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami??? a myjnia ręczna jest na Filipiny Płaskowickiej calkim nieźle pucuja
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja mam tak:) no i fajnie to wygląda A jak to masz zrobione daj jakiś filmik albo coś? mam ale nie na necie muszę coś wrzucić gdzieś
- [B5 AFN] ABS szaleje
-
[B5 AFN] ABS szaleje
jak masz wszystko ori to poskładaj i powinno być ok bez mierzenia odległości. Torpana zakładałem raz i akurat chodzi do dziś ale jakoś przekonania nie mam.