Jump to content

Myjnia w okolicach Warszawy

cool
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich :hi:,mam pytanie odnosnie solidnej i zaufanej i niedrogiej myjni recznej w okolicach Warszawy lub w Warszawie.Czy ktos z Was zna takie miejsce i moze polecic.

Nie wiem czy to tanio , drogo Al.Krakowska 42 za wulkanizacją za 60 zł masz cały kpl. z teflonem i sprzątaniem we wnątrz i oponki posmarują :gwizdanie:

Ja u nich myje i mogę polecić :good:

Zadzwoń 509 845 156 Paweł zanim pojedziesz ( mają spory ruch - obsługują flotę ) i powiedz że z Klubu A4 od PIXI-ego .... no chyba ze za drogo :embarrassed:

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

Spoko, ale najpierw zadzwoń i się umów :naughty: pamiętaj :gwizdanie:

i jak tam mistrzu byłeś w tej myjni? bo może i ja bym wpadł

Ja u siebie za komplet 50 zł placę, a samochód świecie się jak psu jaja :decayed::naughty::kox:

ale tak na marginesie,to myslalem ze wiecej propozycji tu panowie podesla odnosnie dobrej myjni w Wa-wce i okolicach :disgust:,czyzby wiekszosc klubowiczow mylo samodzielnie auto.Jesli sa propozycje warte uwagi z waszej strony to prosze o konkretne namiary. :cool1:

post nr.1

Witam wszystkich :hi:,mam pytanie odnosnie solidnej i zaufanej i niedrogiej myjni recznej w okolicach Warszawy lub w Warszawie.Czy ktos z Was zna takie miejsce i moze polecic.

i

post nr. 2

to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami???

dedukcja...............tajemnica wybitnych :polew: :polew: :polew: :polew: