Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Myjnia w okolicach Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:,mam pytanie odnosnie solidnej i zaufanej i niedrogiej myjni recznej w okolicach Warszawy lub w Warszawie.Czy ktos z Was zna takie miejsce i moze polecic.

Opublikowano

to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami???

a myjnia ręczna jest na Filipiny Płaskowickiej calkim nieźle pucuja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie niestety to nie ja :cool1:,ja mam audika w avancie,a tak na marginesie ile tam biora za komplet?

Opublikowano

Nie wiem czy to tanio , drogo Al.Krakowska 42 za wulkanizacją za 60 zł masz cały kpl. z teflonem i sprzątaniem we wnątrz i oponki posmarują :gwizdanie:

Ja u nich myje i mogę polecić :good:

Zadzwoń 509 845 156 Paweł zanim pojedziesz ( mają spory ruch - obsługują flotę ) i powiedz że z Klubu A4 od PIXI-ego .... no chyba ze za drogo :embarrassed:

Opublikowano

To jak z teflonem i porządnie to raczej tanio jak na Warszawę..w Krakowie za tyle porządnej roboty w tej opcji nie uświadczysz...

Opublikowano
  • Autor

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

Opublikowano

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

Spoko, ale najpierw zadzwoń i się umów :naughty: pamiętaj :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki PIXI za namiary :hi:,jak tylko z czasem bede stal lepiej no i ta pogoda sie juz troche ustabilizuje to sie tam wybioore,bo juz nie moge parzec jakim brudnym autem jezdze. :kwasny:

i jak tam mistrzu byłeś w tej myjni? bo może i ja bym wpadł

Opublikowano
  • Autor

nie niestety jeszcze nie bylem,ale jak tylko juz w tym tygodniu pogoda sie poprawi to napewno jade na myjnie :good:,pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

Ja u siebie za komplet 50 zł placę, a samochód świecie się jak psu jaja :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

ale tak na marginesie,to myslalem ze wiecej propozycji tu panowie podesla odnosnie dobrej myjni w Wa-wce i okolicach :disgust:,czyzby wiekszosc klubowiczow mylo samodzielnie auto.Jesli sa propozycje warte uwagi z waszej strony to prosze o konkretne namiary. :cool1:

Opublikowano

post nr.1

Witam wszystkich :hi:,mam pytanie odnosnie solidnej i zaufanej i niedrogiej myjni recznej w okolicach Warszawy lub w Warszawie.Czy ktos z Was zna takie miejsce i moze polecic.

i

post nr. 2

to ty wczoraj śmigałeś sedanem po południu na wawę z 4 przyciemnionymi szybkami???

dedukcja...............tajemnica wybitnych :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżam temat! Gdzie pucujecie swoje maszyny? Szukam dobrej myjni bezdotykowej, najchętniej po prawej stronie Wisły. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.