Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. kurde poleje bo się zgubiłem :kox:
  2. aaa :kox:
  3. W moim wieku się nie wnika czy to photoshop SIEMA Góral ............... siema PIXI kiedy się zmówimy na coś?? :cool1:
  4. witam :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: wywaliłem kata jest okazja :drunk: palace rządzi
  5. napij się wódki pomaga
  6. kata nie ma :decayed: dzięki za podpowiedzi
  7. fakt nie przeczytałem, ale dzięki już nadrobiłem w sobotę wszystko na to wskazuje będzie montaż brakuje mi tylko nowego łącznika ale to zakupie. tak że :notworthy:
  8. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    w lidlu po 4,19 cukier a tym czasem :drunk: :drunk: za Tuska
  9. moj ojciec raz poszedł na wywiadówkę po czym wrócił do domu i powiedział że do uja więcej nie pójdzie i się wstydził nie będzie,bo po jakiego uja go na środek klasy wyciągają, jak się okazało po tygodniu miałem w pierwszej liceum średnią 4,2 i pani mu pogratulowała, wierzcie mi tak mi go szkoda było, że nigdy już takiego błędu nie popełniłem moja średnia to 2,5-3,0 do końca edukacji :wink4:
  10. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :kox: wizje miałem, cuda widziałem :naughty: :kox: ps. fajny temat
  11. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    może po kabelku trafisz do niech te hample zmieniałeś sam ????
  12. dostęp faktycznie jest kiepski i jedyne co mogę poradzić to rozkręcić tę złączkę która jest między katem a środkowym tłumikiem i wtedy całą rurę wraz z przykręconym do niej katalizatorem wyciągasz do góry przez komorę silnika. cenna rada na pewno sprawdzę :good:
  13. Dobry zestaw kluczy. Ja odkręcałem przegubowymi łączeniami. Mimo to do jednej nie mogłem sie dostać. Użyłem klucza płaskiego ale jak na złość slizgnął sie i lekko uszkodził nakretke. I nie dało rady już odkręcić. Zdejmowałem na dalszym łączeniu i potem Bosh Także klucze to podstawa ! :notworthy: klucze mam i może chęci na weekend na biorę i wyrezam a tym czasem :drunk:
  14. powiedz masz jakis sposób na te 3 śruby łączące kata z dalszą częścią wydechu bo tam straszny dostęp jest
  15. :polew: wiem
  16. Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś .... ja wracałem i żadnego nie widziałem a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h no nie możliwe silnik docierasz???
  17. ja mam podobny i powiem że klucze ok jak do tej pory tylko jednego imbusa urwałem przy zaciskach a tyram kluczami nie mało
  18. hehe no to może dziś wieczorem :gwizdanie:
  19. najprościej 2 uwalone, ale ja bym włożył ta na której chodziło i zamknął parę razy klapę, wykluczysz niesprawna krańcówkę i zimne luty w lampce, na pompkach sa na pewno numery porównaj
  20. wychodzi na to że nie ale w etce są z różna literą nie wiem czy to ma coś do znaczenia 8D0862257 8D0862257D 8D0862257M 8D0862257E
  21. albo zimne luty albo cudem krańcówka w zamku załapała podczas tej 1 próby u mnie krańcówka padała
  22. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    kolego u mnie też od nowości pewnie nie ruszane a ręką dały się wyjąć
  23. kwestia gustu, ringi BMW, ja proponuje rezać zespolone depo albo jakieś ori dopaść
  24. hehe ja mam 1/2 i tez mnie to drażni jak coś wymyślisz o daj znać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.