Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde poleje bo się zgubiłem :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaa :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W moim wieku się nie wnika czy to photoshop SIEMA Góral ............... siema PIXI kiedy się zmówimy na coś?? :cool1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: wywaliłem kata jest okazja :drunk: palace rządzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napij się wódki pomaga
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
kata nie ma :decayed: dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
fakt nie przeczytałem, ale dzięki już nadrobiłem w sobotę wszystko na to wskazuje będzie montaż brakuje mi tylko nowego łącznika ale to zakupie. tak że :notworthy:
-
Ceny wariują !!
w lidlu po 4,19 cukier a tym czasem :drunk: :drunk: za Tuska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moj ojciec raz poszedł na wywiadówkę po czym wrócił do domu i powiedział że do uja więcej nie pójdzie i się wstydził nie będzie,bo po jakiego uja go na środek klasy wyciągają, jak się okazało po tygodniu miałem w pierwszej liceum średnią 4,2 i pani mu pogratulowała, wierzcie mi tak mi go szkoda było, że nigdy już takiego błędu nie popełniłem moja średnia to 2,5-3,0 do końca edukacji :wink4:
-
Ceny wariują !!
:kox: wizje miałem, cuda widziałem :naughty: :kox: ps. fajny temat
-
[B5 AFN] ABS szaleje
może po kabelku trafisz do niech te hample zmieniałeś sam ????
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dostęp faktycznie jest kiepski i jedyne co mogę poradzić to rozkręcić tę złączkę która jest między katem a środkowym tłumikiem i wtedy całą rurę wraz z przykręconym do niej katalizatorem wyciągasz do góry przez komorę silnika. cenna rada na pewno sprawdzę :good:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dobry zestaw kluczy. Ja odkręcałem przegubowymi łączeniami. Mimo to do jednej nie mogłem sie dostać. Użyłem klucza płaskiego ale jak na złość slizgnął sie i lekko uszkodził nakretke. I nie dało rady już odkręcić. Zdejmowałem na dalszym łączeniu i potem Bosh Także klucze to podstawa ! :notworthy: klucze mam i może chęci na weekend na biorę i wyrezam a tym czasem :drunk:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
powiedz masz jakis sposób na te 3 śruby łączące kata z dalszą częścią wydechu bo tam straszny dostęp jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś .... ja wracałem i żadnego nie widziałem a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h no nie możliwe silnik docierasz???
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
ja mam podobny i powiem że klucze ok jak do tej pory tylko jednego imbusa urwałem przy zaciskach a tyram kluczami nie mało
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
hehe no to może dziś wieczorem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podświetlenie bagażnika AVANT
najprościej 2 uwalone, ale ja bym włożył ta na której chodziło i zamknął parę razy klapę, wykluczysz niesprawna krańcówkę i zimne luty w lampce, na pompkach sa na pewno numery porównaj
-
[ALL B5] Podświetlenie bagażnika AVANT
wychodzi na to że nie ale w etce są z różna literą nie wiem czy to ma coś do znaczenia 8D0862257 8D0862257D 8D0862257M 8D0862257E
-
[ALL B5] Podświetlenie bagażnika AVANT
albo zimne luty albo cudem krańcówka w zamku załapała podczas tej 1 próby u mnie krańcówka padała
-
[B5 AFN] ABS szaleje
kolego u mnie też od nowości pewnie nie ruszane a ręką dały się wyjąć
-
[ALL B5] Słabo świecą przednie reflektory
kwestia gustu, ringi BMW, ja proponuje rezać zespolone depo albo jakieś ori dopaść
-
[ALL B5] Blednący FIS
hehe ja mam 1/2 i tez mnie to drażni jak coś wymyślisz o daj znać