Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mam 17 jakie opony zimowe tzn jaki profil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wiem że dużo jest o tym ale mam pytanko jaki profil do audi a4 b6 zimówek oponek pozdrawiam .

Opublikowano

45

Opublikowano

:o ja takie duze? ja mam 17 na lato 235/45 :gwizdanie: na zime założyłem 15' - kolego stalowki 300zl w dobrym stanie wyrwiesz, wiec sie zastanów raz jeszcze... bezpieczenstwo przede wszystkim!

warnwarn.gifJaki to ma zwiazek z tematem? Pytanie jest o opony. Kazdy wie, ze moze sobie kupic stalowki...

Opublikowano

Witam wiem że dużo jest o tym ale mam pytanko jaki profil do audi a4 b6 zimówek oponek pozdrawiam .

kup sobie 225/35/R17 i będzie zaraz "Houston, mamy problem"

Opublikowano
  • Autor

A co to będzie za problem a 16 to jaki profil najlepszy by był

Opublikowano

A co to będzie za problem a 16 to jaki profil najlepszy by był

ślisko zero jazdy za duże walce, rozmuniesz że za szeroko w zimie to gorzej niż za wąsko w lecie??

205/55/R16

Opublikowano

do 17 45

do 16 55

a najbezpieczniej 15 na profilu 65

Opublikowano
do 17 45

do 16 55

a najbezpieczniej 15 na profilu 65

doklanie! ja wybrałem ten wariant najbezpieczniejszy :cool1: wiadomo że na 15 wygląd szału nie robi...ale kto patrzy w zimie na przejezdżające obok auta :tongue4: każdy czapke na głowe i szalik na oczy i wiksa do domciu bo zimnichu brrr :gwizdanie:

Opublikowano

ja pie..le ludzie :blink:

a czy wy wiecie ze z salonow wyjezdzaja samochody na zimowkach 17" :?:

jezeli kolega ma felgi 17" to po co ma kupowac inne.....

Opublikowano
Jaki rozmiar najlepiej spisuje się na śniegu i lodzie? Do niedawna zalecano stosowanie opon nieco węższych od fabrycznie zamontowanych opon letnich (węższa opona to mniejsza powierzchnia styku z śniegową czy lodową nawierzchnią, więc większy nacisk na jezdnię, zatem lepsza przyczepność). Teraz odchodzi się od tego rozumowania. Obecne rozwiązania technologiczne sprawiają, że doradza się opony tego samego rozmiaru i na lato, i na zimę, bowiem nowoczesne ogumienie zimowe zapewnia większą precyzję kierowania i lepszą stabilność na zakrętach.

A-rek owszem zgadzam się...potwierdza to wycinek z powyższego artykułu... tylko pytanie jest takie: jakie kolega zamierza kupic oponki na fele 17'?wiadomo większe fele to i opony droższe...dlatego wypadałoby założyć coś porządnego a nie jakąś chińszczyzne bo można na tym pojechać... wybór należy do nas :)

Opublikowano

Ja mam zimowki 215/50/17.

Jest ok.

Opublikowano

szukaj 205/50 w 17 i bedzie oke

Opublikowano

szukaj 205/50 w 17 i bedzie oke

też uważam że do 17 na zimę to najlepszy wybór :good:

Opublikowano

e tam e tam

205/55 R 16 też dają rade.

Tak szczerze mówiąc to dużą role odgrywa bieżnik opony i jakość gumy z której jest zrobiona.

Możesz założyć i 325 ale co z tego jak będzie to "slik" :D

Jeśli masz już felgi 17" i nie szkoda Ci ich na zimę to załóż opony 215/50 i będzie dobrze... tylko podkreślam, DOBRE OPONY :hi:

Opublikowano

ja mam 215/45/17 i też nie ma problemów... zeszłą zimę też przeżyłem na tych oponach

Opublikowano

ja pie..le ludzie :blink:

a czy wy wiecie ze z salonow wyjezdzaja samochody na zimowkach 17" :?:

jezeli kolega ma felgi 17" to po co ma kupowac inne.....

dokladnie.

zaloze sie, ze wszyscy twierdzacy, ze na 17" nie da sie jezdzic w zime - nigdy nie mieli wiekszych zimowek jak 15".

ja teraz mam 235/40/18 i nie widze roznicy pomiedzy poprzednimi 225/50/17.

najlepsza opona zimowa na 17" to tak jak mowia koledzy - 215/45 albo 215/50, 225 jest juz troche za szeroka do FWD.

Opublikowano

ja mam 225/45

Opublikowano

nie mam pojecia co to za marka ale bieznik dobry na zime.

ja na twoim miejscu wolałbym kupic jakies markowe uzywane opony, a nie nowe nieznanej firmy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.