Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
jest tam takie wzmocnienie ale sama lampka siedzi na wcisk, wydaje mi się że jesteś to w stanie dorezać, tylko lampka nie będzie tak schowana jak w polifcie a wystawać no moje oko z 3 mm
-
[B5 AGB] VIAGRA
ekhem ekhem ........ obowiazuje cie ten awatar w całej rozciągłości forum :gwizdanie: Dobra fota do tematu o viagrze tylko jakoś tak w nie takiej pozycji gość z pierwszego planu, ale jaka padła moskalowa viagra takie i foto :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
no jest przetłocznie w podsufitce nawet nie zwróciłem na to uwagi
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
najłatwiej by było to dopasować, chcesz to wyjmę swoją lampkę i cykne Ci foto jak to jest w oryginale
-
[B5 AGB] VIAGRA
perełka :polew: :polew:
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
377 wycieraczki 372 bodajże pompa paliwa 370 to może wentylatrory 267 to sprzęgło magnetyczne pompy kliny itd.
-
[B5 AGB] VIAGRA
k**wa nie wytrzymałem :polew: :polew: :polew: perełki :polew:
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
kable od lampki przedniej, tej lampki się nie przykręca jest na wcisk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to :good: pracuj solidnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i co twarda fajo wytrzeźwiałeś ??
-
[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach
kur...wa mam anglika :polew: kolego jak był pilot w standardzie do centralnego wkładki brak od pasażera(od niemiecka oszczędność), a jeśli nie miałeś pilota w standardzie wkładkę od pasażera masz i wyluzujcie z tymi przekładkami :good:
-
[ALL TDI] Wymiana wahaczy
:good:moja rada jest jedna wymieniaj tylko co potrzeba, osobiście polecam MS, sam wkładałem 4 górne i jest ok,
-
[B5 ADP] Prośba o zidentyfikowanie dźwięku
dla mnie to jest pompa wspomagania, sprawdź ile masz płynu w zbiorniczku wspomagania
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
powodzenia puknij chociaż parę razy młotkiem :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Brak hamowania
u mnie też tarcze po 12h coś przyłapie auto stoi pod chmurką przy pierwszym hamowaniu też słychać szuranie, ale tylko raz potem już normalnie jest, ja bym się pokusił u ciebie o ponowne odpowietrzenie wszystkich kół i wymianę płynu o ile nie był wymieniany. tarcze chyba ok przynajmniej na moje oko.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no to
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
F5
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
przeszkadza Ci dobra jeszcze raz wszystkim miłej zabawy :decayed: a do nie których(szczególnie do takiego jednego) pocałujcie mnie w :wink4:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
skąd wiesz że taki jest :mysli:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no właśnie widzę że nie dopiłeś
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ja zapraszam do mnie na kwaterę hehe PS. dużo wypiłeś z tym kuzynem ?? :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
też Cię lubię
-
[B5 AJM] Wymiana amortyzatora tył avant
ja bym sobie głowy nie zaprzątał, chodź nie zmienia to faktu że mechaniką nie wierzę ani za grosz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
może to Cię przekona